Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto paketai

QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 05 18, 20:22)
viena puslapi atgal atverskit,parasyta,ka dalins.

sarase parasyta "vienam zmogui" . Prasyme nurodziau, kad man paskirtu paketus triju asmenu seimai (as ir du vaikai) tai kas nurodyta sarase padalins is triju? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo M E M O R Y: 18 gegužės 2011 - 19:53
QUOTE(M E M O R Y @ 2011 05 18, 20:53)
sarase parasyta "vienam zmogui" . Prasyme nurodziau, kad man paskirtu paketus triju asmenu seimai (as ir du vaikai) tai kas nurodyta sarase padalins is triju?  unsure.gif

doh.gif kaip gali padalinti is 3 zmoniu,jei parasyta,kad ten vienam zmogui smile.gif gal norejot parasyti padaugint ant 3,tada taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(M E M O R Y @ 2011 05 18, 20:53)
sarase parasyta "vienam zmogui" . Prasyme nurodziau, kad man paskirtu paketus triju asmenu seimai (as ir du vaikai) tai kas nurodyta sarase padalins is triju?  unsure.gif

lotuliukas.gif nesupykit, bet skaniai nusijuokiau....
ten nurodyta 1 asmeniui, o jus gausite tokius 3, kiekvienas po pilna sarasiuka lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 19 gegužės 2011 - 14:57
Kaune jau vakar mama pasiimė:
1.Makaronai 2
2.Miltinis mišinys pyragui 1
3.Saldintas sutirštintas pienas 1
4.Sausi pusryčiai 1
5.Trijų grūdų kruopos 1
6.Ryžių kruopos 1
7.Dribsniai su džiovintais vaisiais 1
8.Trijų grūdų dribsniai 2
Atsakyti
QUOTE(zzitukass @ 2011 05 19, 16:03)
Kaune jau vakar mama pasiimė:
1.Makaronai 2
2.Miltinis mišinys pyragui 1
3.Saldintas sutirštintas pienas 1
4.Sausi pusryčiai 1
5.Trijų grūdų kruopos 1
6.Ryžių kruopos 1
7.Dribsniai su džiovintais vaisiais 1
8.Trijų grūdų dribsniai 2

Parasyta turi buti 2 sutirstinto pieno,o jums tik viena dave g.gif prasideda nusukinejimas.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 05 19, 16:20)
Parasyta turi buti 2 sutirstinto pieno,o jums tik viena dave  g.gif  prasideda nusukinejimas.

Ne aš pasiėmiau(man pirmadienį), mama, tai aš jos klausiau ar tikrai po vieną, nes parašyta, kad po 2 turi duoti...
Nusukinėja sad.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2011 05 19, 15:56)
lotuliukas.gif nesupykit, bet skaniai nusijuokiau....
ten nurodyta 1 asmeniui, o jus gausite tokius 3, kiekvienas po pilna sarasiuka  lotuliukas.gif mirksiukas.gif

blush2.gif 4u.gif thank you uz atsakyma 4u.gif . per skubejima suklaidinau. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zzitukass @ 2011 05 19, 16:26)
Ne aš pasiėmiau(man pirmadienį), mama, tai aš jos klausiau ar tikrai po vieną, nes parašyta, kad po 2 turi duoti...
Nusukinėja sad.gif

o siaubas... pamenu mums kazkada druska nusuko... doh.gif o dar kita karta sausainius.... pagalvojus per visa seima- nemazas kiekis gaunasi...
Atsakyti
aha sutirstinto pieno tai 1 vnt dave o ne du, idomu kaip kitur bus? g.gif
Atsakyti
O sakykit kaip pas jus būna jei pavėluoji pasiimti?Arba netgi jei sirgau pvz.negalėjau.Jokio telefono neduoda pasiklausti,nežinojom ,kad dalina,ir viskas jau gražino tipo kažkur.visada dalindavo mėnesį,o dabar per 2sav.susisuko,,Taip nusprendėm greitai išdalint"',mes savaitę pavėlavom ir jau mausto,laukit kito karto.jau negausit šį kartą.Nu pikta,net tokiose vietose,taip daro.tai kam pildant dokumentus reik savo tel parašyti,jei kokie neaiškumai,juk gali paskambinti,bet ne netik kad nepraneša,bet ir savo jokio tel neduoda,vis daugiau susidarys.skaitosi parama doh.gif Man tai tiek to,bet kiek žmonių laukia,kuriems labai reikia.taip išeina reik kasdien ten eit ir sėdėt,kada lapelį pakabins.Nesiskaitymas ir nesupratimas paprasto žmogaus.Logiškai mąstant,labai norėdama kažkam padėt,taip tikrai nedaryčiau.pažadėt kažkuo padėt,ir neduot. schmoll.gif tikrai ne dėl savęs ,bet dėl tų kuriems dar labiau to reikia,norėčiau rast teisybę,bet kur kreiptis?
Atsakyti
QUOTE(anika1 @ 2011 05 25, 20:09)
O sakykit kaip pas jus būna jei pavėluoji pasiimti?Arba netgi jei sirgau pvz.negalėjau.Jokio telefono neduoda pasiklausti,nežinojom ,kad dalina,ir viskas jau gražino tipo kažkur.visada dalindavo mėnesį,o dabar per 2sav.susisuko,,Taip nusprendėm  greitai išdalint"',mes savaitę pavėlavom ir jau mausto,laukit kito karto.jau negausit šį kartą.Nu pikta,net tokiose vietose,taip daro.tai kam pildant dokumentus reik savo tel parašyti,jei kokie neaiškumai,juk gali paskambinti,bet ne netik kad nepraneša,bet ir savo jokio tel neduoda,vis daugiau susidarys.skaitosi parama doh.gif Man tai tiek to,bet kiek žmonių laukia,kuriems labai reikia.taip išeina reik kasdien ten eit ir sėdėt,kada lapelį pakabins.Nesiskaitymas ir nesupratimas paprasto žmogaus.Logiškai mąstant,labai norėdama kažkam padėt,taip tikrai nedaryčiau.pažadėt kažkuo padėt,ir neduot. schmoll.gif tikrai ne dėl savęs ,bet dėl tų kuriems dar labiau to reikia,norėčiau rast teisybę,bet kur kreiptis?

Pvz Vilniuj tai galima i sandeli nuvaziuoti jei nepasiemei laiku,o ziurint is kokio jus miesto,gal ir pas jus yra koks sandelys,kur galima nuvaziuoti ir pasiimti,paskambinkit i socialini.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 05 25, 20:17)
Pvz Vilniuj tai galima i sandeli nuvaziuoti jei nepasiemei laiku,o ziurint is kokio jus miesto,gal ir pas jus yra koks sandelys,kur galima nuvaziuoti ir pasiimti,paskambinkit i socialini.

o kaip vyksta tas dalinimas? g.gif stoji i eile, kai ateina mano eile, turiu pasakyt savo duomenys? ir jie zinos kiek ko duot? ar tampyt vaikus? nes as seima is 3 asmenu. nurodziau tai. g.gif
Atsakyti