Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto paketai

QUOTE(lamcik @ 2012 03 13, 11:14)
Nu ir daviniai, darželi padidino mokesčius, socialinius pašalpas sumažino maisto davinius irgi sumažino kažin kaip jie galvoja kaip gyventi galima nors eik ir pasikark ka jie daro iš žmoniu iš vaikų ateme pinigus ir laimingi vaikšto kad padidino pašalpas tiems kas neturi vaikų jiems reiškias galima ir darbo neieškoti ir geriau gyventi 4u.gif Kad bent darbo siulytu o nieko nesiulo o tik pinigus nukarpo nu žodžiu neisivaizduoju kaip gyvent čia reikės

kaip suprast kad padidino tiems kas neturi vaiku??
Atsakyti
taip ir suprasti kas neturi vaiku gauna ne 315 o jau 350 lt ir jiems nereikia rupintis kad padidejo darzelio mokestis ar kitkas o mums zmogui moka 276 i menesi tai nes mokescius sumokam ir lieka 189 lt gyventi
Papildyta:
189 cia visiems trims gyvent lieka visa menesi o ir vaikui batukus reikia pirkti nu zodziu as irgi tik zieminius batus turiu tai nors imk ir vaiksciok visa vasara su jais arba basa
Atsakyti
QUOTE(ArbuZzziuke @ 2012 03 11, 10:39)
Sio ir sekancio dalijimo produktai bus panasus, bet trecias davinys, nustebins, tuo tikrai patikinu  mirksiukas.gif  duos netgi aliejaus ir seip produktu bus tikrai labai daug, tad teks pakentet iki to treciojo karto mankstint raumenis, kad viska parsinestum biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

o kiek isviso dalinimu bus ,gal zinot?
Atsakyti
QUOTE(vaiduoklisss @ 2012 03 13, 13:39)
o kiek isviso dalinimu bus ,gal zinot?


Negaliu tiksliai pasakyt, bet man atrodo 5 tikrai, o del 6 negaliu garantuoti.
Atsakyti
QUOTE(lamcik @ 2012 03 13, 13:08)
taip ir suprasti kas neturi vaiku gauna ne 315 o jau 350 lt ir jiems nereikia rupintis kad padidejo darzelio mokestis ar kitkas o mums zmogui moka 276 i menesi tai nes mokescius sumokam ir lieka 189 lt gyventi
Papildyta:
189 cia visiems trims gyvent lieka visa menesi o ir vaikui batukus reikia pirkti nu zodziu as irgi tik zieminius batus turiu tai nors imk ir vaiksciok visa vasara su jais arba basa


Zinokit, ne pas Jus viena tokia sunki situacija. Pvz ir as dabar tojkioj situacijoj, kad nors imk ir gala pasidaryk. Baigiau magistratura, sekmingai dirbau kol firma patyre dideli nuosmuki ir dabar nevykdo jokios veiklos. Mano menesio pajamos (atlyginimas) 4,27 lt per menesi, turiu didele paskola, balandzio pabaigoje laukia operacija, todel darbo ieskotis iki geguzes negaliu, ok, gaunu soc. pasalpa, bet dabar dar tik pirma karta ja gavau, nes niekaip nedrisau kreiptis del pasalpu tikedamasi, kad situacija pageres. T.p. dirbu savanore, nes negaliu sedeti namuose ir depresuoti del to kaip viskas ziauriai sunku ir kodel man taip nutiko, be to tokiu budu jauciuosi reikalinga, palaikau normalu darbinguma. Stengiuosi suktis is paskutiniuju ir suvokiu, kad ne man vienai yra sunku, tas palaiko ir vis guodziu save,kad atsigavus po operacijos butinai susirasiu nauja darba! Zinot, as Outlet parke vasarai batus nusipirkau uz 9,99 lt. Ir drasiai galiu teigti, jog jie tikrai dailus ir netgi madingi, dzinsus t.p. pirkau tam paciam Outlet parke uz 9lt thumbup.gif tiesiog reikia ieskoti iseiciu viokiose situacijose. O pvz nesikreipete del pagalbos drabuziais? Tikrai esu girdejus ir zinau, kad tokia paramos rusis egzistuoja.
Atsakyti
QUOTE(ArbuZzziuke @ 2012 03 13, 15:59)
O pvz nesikreipete del pagalbos drabuziais? Tikrai esu girdejus ir zinau, kad tokia paramos rusis egzistuoja.

Taip, yra. Pernai vasara gavau tokia parama, berots caritas dalina sia parama g.gif
Atsakyti
QUOTE(ArbuZzziuke @ 2012 03 13, 15:59)
Zinokit, ne pas Jus viena tokia sunki situacija. Pvz ir as dabar tojkioj situacijoj, kad nors imk ir gala pasidaryk. Baigiau magistratura, sekmingai dirbau kol firma patyre dideli nuosmuki ir dabar nevykdo jokios veiklos. Mano menesio pajamos (atlyginimas) 4,27 lt per menesi, turiu didele paskola, balandzio pabaigoje laukia operacija, todel darbo ieskotis iki geguzes negaliu, ok, gaunu soc. pasalpa, bet dabar dar tik pirma karta ja gavau, nes niekaip nedrisau kreiptis del pasalpu tikedamasi, kad situacija pageres. T.p. dirbu savanore, nes negaliu sedeti namuose ir depresuoti del to kaip viskas ziauriai sunku ir kodel man taip nutiko, be to tokiu budu jauciuosi reikalinga, palaikau normalu darbinguma. Stengiuosi suktis is paskutiniuju ir suvokiu, kad ne man vienai yra sunku, tas palaiko ir vis guodziu save,kad atsigavus po operacijos butinai susirasiu nauja darba! Zinot, as Outlet parke vasarai batus nusipirkau uz 9,99 lt. Ir drasiai galiu teigti, jog jie tikrai dailus ir netgi madingi, dzinsus t.p. pirkau tam paciam Outlet parke uz 9lt thumbup.gif  tiesiog reikia ieskoti iseiciu viokiose situacijose. O pvz nesikreipete del pagalbos drabuziais? Tikrai esu girdejus ir zinau, kad tokia paramos rusis egzistuoja.

nu saunuole, taip ir toliau, nenusiminkit ir susitvarkys situacija
Atsakyti
Zinot, as Outlet parke vasarai batus nusipirkau uz 9,99 lt. Ir drasiai galiu teigti, jog jie tikrai dailus ir netgi madingi, dzinsus t.p. pirkau tam paciam Outlet parke uz 9lt thumbup.gif tiesiog reikia ieskoti iseiciu viokiose situacijose. O pvz nesikreipete del pagalbos drabuziais? Tikrai esu girdejus ir zinau, kad tokia paramos rusis egzistuoja.
[/quote]
as esu apkuni batu ismera mano 41 tai ir taip sunku man kazka parinkti o uz 9 lt tai gyvenime savo kojai nebuvau radus batu doh.gif
Atsakyti
as irgi 41 nesioju, cia visai normalus dydis, kai nescia buvau tai net 42 buvau nusipirkus batus:) ir esu plona 52 kg.
Atsakyti
QUOTE(mijaxxx @ 2012 03 13, 20:50)
as irgi 41 nesioju, cia visai normalus dydis, kai nescia buvau tai net 42 buvau nusipirkus batus:) ir esu plona 52 kg.

jums cia normalus dydis blink.gif o tai tada koks didziausias dydis ?
kai as ieskau batu 41d, kartais buna akd net nerandi, o ir iskart kaina dideja tokiam dydziui. kdl kai perki batus iskart net pardavejos pridure, tokiu dydziu galit ir nerasti isperka greit doh.gif
Atsakyti
Kai pati nesioju, juk nesakysiu ant saves kad nenormalus mano dydis, o dar kai as perku tik kas 3 metus tuos batus, tai net neprisimenu kaip ten su tais batu pirkimais buna:)
Papildyta:
musu kojos nekaltos, kad jie per mazus batus gamina.
Atsakyti
QUOTE(mijaxxx @ 2012 03 13, 21:39)

jie visus dydzius gamina. tik tiesiog gal maziau nei kokia 36/38d tad greit ir isperka tokius batelius.
Nu pavz ar ir dar jau nieko nepakeisiu kad turiu 41d, bet tikrai nenoreciau didiosnio, isvis likciau be batu biggrin.gif
seip galu ivairesniu batu su 41d bagamint.. nes kartais toki nr grazus batus randu tik uz 200lt blink.gif verysad.gif
Atsakyti