Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto paketai

Man tai labai gerai butu, tik miltu truksta, dar uosvene siule, bet atsisakiau, tai kazkaip nesinori pirkt vel kai pripranti nebepirkti. gal vel kada pasiulys:)
Papildyta:
Man tai juokas aisku ims, kai visi vietoj tokiu dideliu pilnu tasiu, maiselius nesis:)
Atsakyti
kaip greit pasirodė,kad pernykštės kruopos labai geras davinys buvo ...
bet tikrai pasityčiojimas doh.gif
Atsakyti
Man tai keista,kad dar nera dalinimo grafiko.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 03 02, 08:46)
Man tai keista,kad dar nera dalinimo grafiko.

atgal psl įdėtos nuorodos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 03 02, 09:47)
atgal psl įdėtos nuorodos  mirksiukas.gif

Man reikia dalinimo grafiko,o ne tiekimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 02 kovo 2012 - 08:55
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 03 02, 08:53)
Man reikia dalinimo grafiko,o ne tiekimo.

Manau kokių kelių dienų(gal) bus.
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2012 03 02, 08:43)
kaip greit pasirodė,kad pernykštės kruopos labai geras davinys buvo ...
bet tikrai pasityčiojimas  doh.gif

aisku gerai kruopos thumbup.gif o dabar tai... nu kas is tu pusryciu ir pyragu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audrytė: 02 kovo 2012 - 12:09
aš pernai į tą pyragą prikroviau krūūūūva rabarbarų su cukrumi, tai visai skaniai gavosi.. smile.gif
Atsakyti
Vilniuje dirbu savanore Maisto banke ... ir dabar atsitiko taip, kad pati busiu ne tik savanore, bet ir paramos maistu gaveja tik ne paciame Vilniuje, bet Alytyje doh.gif
Drisciau gincytis del praeito dalinimo, jusu taip ispeikto maisto produktu davinio [1kg miltu, 3 vnt. aviziniu dribsniu, 1 vnt. manu, 1 vnt. makaronu, 1 vnt. perliniu kruopu, 2 vnt. sausu pusryciu, 1 vnt. sutirstinto pieno, 1 vnt. misinio pyragui], nes mano nuomone pragyvent kazkiek su tokiu kiekiu tikrai galima. Del sekancio dalinimo tai reikia dometis socialinim skyriuje ar savo seniunijoje kada konkreciai bus dalijama parama maistu, kiek zinau dar konkreciu daytu numatyta nera, bent jau Vilniuje, o Alytuje nieko nezinau, bet man sake, kad dalinimas vyks balandzio men.
Ankstesniame psl skaiciau sekancio maisto davinio sudeti ir neuprantu ar cia istiesu bus tik dribsniai, kondensuotas pienas ir misinys pyragui ar as kazka ne taip supratau? Negi taip gali buti??? g.gif
Atsakyti
Cia yra dalinimo grafikas Vilniuje
http://spcentras.lt/Apie-mus-677.html
Tik reikia faila atidaryti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 04 kovo 2012 - 10:11
QUOTE(Nettle @ 2012 03 01, 20:13)
va va, gerai, kad tam tikrų produktų pernai kaip davė dėjau į spintą o ne perleidau kam nors rolleyes.gif  vis pažiūrėdavau galiojimą, kad vartoti su trumpesniu thumbup.gif  tai šiemet su tokiu daviniu suvartosiu viską ką pernai davė ir nesuvartojau biggrin.gif
o tie keksai man tai nelabai schmoll.gif


mes ir nemazai mano pazystamu draugu, labai nuivyle, siaubas kazkoks ka dabar duos, kur buvau idejus nuoroda tai ten buvo dar trapuciai kokie tai prie dalinamu ju jau nebera....
kaip baisia plaunami europiniai pinigai.
kazin ka senesnio amziaus zmones darys su tokiu daviniu, arba tikrai tokios seimos kurios turedavo daug vaiku tikrai zinau kad visas kruopas suvartotavo-suvalgydavo, dabar teks kratyt jiems kisenes..... jau taip viskas pabrango dar teks ir kruopas jiems pirktis...

as is tu misiniu pyaragui tai tik blynus kepu maisau per pus su miltais. o pyragas kazkoks aitrus gaunas kai iskepi.

QUOTE(*MONAMI* @ 2012 03 02, 09:43)
kaip greit pasirodė,kad pernykštės kruopos labai geras davinys buvo ...
bet tikrai pasityčiojimas  doh.gif


Taip.
Mes niekad nesiskundem kad blogas is ties labai geras buvo.

Bet ir sake labai ivairia keisi produktai o ziuriu ten metu kaip suprantu produktai surasyti tai tik misnys keisi ir jauciu kaledom kokiom po trapuciu pakely dades unsure.gif

man labai viskas keistai atrodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2012 03 01, 20:08)

o kekso misinio kiek turiu  lotuliukas.gif

Kepkite keksiukus mažus, na tuos popierinėse formalėse, vaikai labai noriai valgo...aišku, miltai reikalingiau, bet tie krksiukai kaip desertas puikus...
Atsakyti