Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto paketai

QUOTE(Samarija @ 2012 01 29, 13:07)
Oi tikrai ne.Jei per metus pajamos pasikeicia,virsija 525lt,tai reikia pranesti Maisto bankui ir paketu tada nebegauni  mirksiukas.gif Aisku mazai kas buna saziningi ir tai padaro.
Kokios sankcijos numatytos tikri nezinau,bet kad jos yra,tai tikrai  4u.gif

Susiradau įstatymus, dėl Europinės paramos produktais, išstudijuosiu ir parašysiu.
Bet šiaip sakau, labai įdomiai, nes pati soc skyriuje esu klaususi apie tai ar reikia pranešti, tuomet man sakė, kad ne parama skiriama metams ir tiek jei po metų viršysite nebe ateiti prasitęsti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nettle @ 2012 01 29, 14:19)
Susiradau įstatymus, dėl Europinės paramos produktais, išstudijuosiu ir parašysiu.
Bet šiaip sakau, labai įdomiai, nes pati soc skyriuje esu klaususi apie tai ar reikia pranešti, tuomet man sakė, kad ne parama skiriama metams ir tiek jei po metų viršysite nebe ateiti prasitęsti g.gif

zinokit tvarkiausi dokumentus rugseji,bet ten reik uz paskutinius 3 men pajamu,o as dirbau liepa,visai nepagalvojau,kad uzsienio pajamos cia gali ieiti,per velai tik dabar atsikvosejau.gavau jau lapkriti produktus ir papildomus sausi.susitvarkiau 2012 metams dabar tai viskas tvarkoj,bet tie 2 pirmi daviniai,idomu kaip? na nemalonu,nemalonu,dabar jau tik galus rasim mokesciuose turbut arba bauda arba nezinau kaip bus.jei bus didele bauda,tai pagalvoju dabar buciau pigiau nusipirkusi,tikrai nieko nenorejau apgauti,tik dabar prisiminiau.
Atsakyti
QUOTE(@KIMIRK@ @ 2012 01 29, 17:45)
zinokit tvarkiausi dokumentus rugseji,bet ten reik uz paskutinius 3 men pajamu,o as dirbau liepa,visai nepagalvojau,kad uzsienio pajamos cia gali ieiti,per velai tik dabar atsikvosejau.gavau jau lapkriti produktus ir papildomus sausi.susitvarkiau 2012 metams dabar tai viskas tvarkoj,bet tie 2 pirmi daviniai,idomu kaip? na nemalonu,nemalonu,dabar jau tik galus rasim mokesciuose turbut arba bauda arba nezinau kaip bus.jei bus didele bauda,tai pagalvoju dabar buciau pigiau nusipirkusi,tikrai nieko nenorejau apgauti,tik dabar prisiminiau.

aš kai rašiau prašymą ir paklausiau jei per metus kas keisis tai ar reikia ateiti pasakyti, tai nusišypsojo ir paklausė ar tada jau valgyt nebenorėsim, negąsdino jokiom baudom .
Atsakyti
Preliminariais duomenimis, pirmasis maisto produktų tiekimas 2012 metais numatomas kovo mėnesį. Planuojama, kad labdaros organizacijų sandėlius pasieks šie maisto produktai: saldintas sutirštintas pienas, avižiniai dribsniai su pienu, miltinis mišinys keksui su pienu ir kviečių grūdų paplotėliai su pieniniu glaistu. Europos Komisijai priėmus galutinį sprendimą dėl papildomo finansavimo MIATLNA programai įgyvendinti, maisto produktų asortimentas keisis.

stai radau cia kazkokiam puslapy....ar cia taip pasikeis daviniai g.gif gal zinot kas... nes labiau primena duodama deserta, o ne butinus produktus..... blink.gif aisku dovanotam-gaunamam daiktui i dantis neziurima, bet galvoju, kad kokia mociute nezinos ka veikt su tokiu paketu.....
na gal cia dar netiesa... as bent jau tikiuosi.....

saltinis is cia.
http://www_marijampo...ls-savivaldybje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hugutel22: 23 vasario 2012 - 14:25
jau yra grafikas, kada pirmas šių metų davinys pasieks sandėlius kruopų/miltų nebus, šių metų daviniai labiau smaližiams unsure.gif
Dar radau info apie produktų tiekėjus - ką kiekvienas per šiuos metus tieks:
AB „Rokiškio sūris“ - Saldintas sutirštintas pienas.
AS DOBELES DZIRNAVNIEKS - Avižiniai dribsniai su pienu; Miltinis mišinys keksui su pienu; Miltinis mišinys blynams su pienu.
Sigito Krivicko įmonė “Fasma - Kviečių grūdų paplotėliai su pieniniu glaistu.
Va ir visas šių metų asortimentas. nei ryžių, nei miltų, nei jokių kruopų nebus schmoll.gif
Atsakyti
Kai pagalvoju, na man tai nieko čia reikalingo doh.gif nei būtino, net pasigailėjau kam iš viso pildžiau prašymą.... man geriau jau miltai, makaronai, ryžiai doh.gif tų pyragų/keksų nevalgom schmoll.gif tai ką aš žinau... miltiniai mišiniai blynams... na nuodas čia tokie produktai, aišku nuodykim neturtingus mažiau reikės šelpti unsure.gif unsure.gif unsure.gif atsiprašau už juodą humorą... nusivylus šiek tiek esu. 4u.gif 4u.gif negi viena čia tokia nusivylus būsiu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nettle @ 2012 03 01, 18:34)
negi viena čia tokia nusivylus būsiu? g.gif

ne jus viena. kam pasakau visi pasipiktine.
kondensuotas gerai.
bet visa kita doh.gif
miltai baiges, maniau duos kova nereiks pirkt, bet pasirodo reiks... kaip gerai kad dar esu ryziu uzsitaupiusi...
o kekso misinio kiek turiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2012 03 01, 19:08)
ne jus viena. kam pasakau visi pasipiktine.
kondensuotas gerai.
bet visa kita doh.gif
miltai baiges, maniau duos kova nereiks pirkt, bet pasirodo reiks... kaip gerai kad dar esu ryziu uzsitaupiusi...
o kekso misinio kiek turiu  lotuliukas.gif

va va, gerai, kad tam tikrų produktų pernai kaip davė dėjau į spintą o ne perleidau kam nors rolleyes.gif vis pažiūrėdavau galiojimą, kad vartoti su trumpesniu thumbup.gif tai šiemet su tokiu daviniu suvartosiu viską ką pernai davė ir nesuvartojau biggrin.gif
o tie keksai man tai nelabai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Nettle @ 2012 03 01, 19:13)
o tie keksai man tai nelabai schmoll.gif

nu as ir tik viena karta iskepiau ji biggrin.gif
as mamai ji atiduodu ta tai ten moka, primakaluoja tai mums ir vafliuku is ju prikepa thumbup.gif
Atsakyti
verysad.gif Kažkaip nesitiki man kad tokį š dalins, kondensuotas, gerai, bet visa kita... Tokių kaip kekso mišinys, ar blynų(iš mišinių), mes nevartojam, geriau jau pati išsikepčiau iš to ką turiu( ta prasme kokį pyragą smile.gif )... Tikėjausi ir aš miltų visos atsargos baigėsi... Nieko gero.
Atsakyti
man atrodo,kad veliau dar sumazins....ir kita ketvirti nieko nebegausim. doh.gif
Atsakyti
Saldintas sutirštintas pienas
Avižiniai dribsniai su pienu
Miltinis mišinys keksui su pienu
blink.gif
jo cia gera parama, galėjo geriau alieju buteli arba cukrų duoti.
Atsakyti