Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto paketai

Nieko nepasikeite,kaip buvo 525 lt/zmogui,tai ir liko
"Dėl paramos maisto produktais iš intervencinių atsargų labiausiai nepasiturintiems asmenims gavimo
2012-01-05

Informuojame, kad nuo 2012 m. sausio 1 d. Vilniaus miesto gyventojai, kurių vidutinės mėnesio pajamos vienam šeimos nariui neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų (toliau - VRP) dydžio (525 Lt), arba atsiradus papildomoms išlaidoms dėl asmens/šeimos nario neįgalumo, sunkios nelaimės, ligos atvejais, kai pajamos vienam šeimos nariui neviršija 2 VRP dydžio (700 Lt) gali kreiptis dėl paramos maisto produktais iš intervencinių atsargų labiausiai nepasiturintiems asmenims gavimo 2012 metams."

http://spcentras.lt/...ml?articleid=37
Atsakyti
QUOTE(marina86 @ 2012 01 05, 18:23)
Jei neradote, siulau parasyti "Parama Klaipedoje" temoje mirksiukas.gif


aciu, pabandysiu 4u.gif

nerandu tos temos blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DykumosSniegas: 05 sausio 2012 - 22:28
QUOTE(DykumosSniegas @ 2012 01 05, 22:27)
aciu, pabandysiu  4u.gif

nerandu tos temos  blush2.gif


CIA smile.gif
Atsakyti
Vilniuje kitas dalinimas bus kovo men musu rajone. Dalins kaip ir pernai tokia tvarka, niekas nepasikeite, taip pasake soc.darbuotoja.
O kas gali pretenduoti i sita parama:
Fiziniams asmenims

„Maisto bankas" teikia vienkartinę socialinę paramą maisto produktais kritinėse situacijose atsidūrusiems žmonėms. Socialinė parama maistu teikiama tuo atveju, jei žmogus pats kreipiasi į „Maisto banką“ arba tuo atveju, kai šeimą (asmenį) gauti maisto paketą siunčia savivaldybės socialinės paramos skyrius ar įstaiga. Tokiais atvejais žmones informuojame bei konsultuojame apie galimybes gauti socialinę paramą padedant išeiti iš kritinės situacijos

Jie asmeniui ar šeimai reikalinga parama maistu ilgesnį laiką, jie nusiunčiami pas savivaldybės socialinius darbuotojus. Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų socialiniai darbuotojai suformuoja remtinų asmenų/šeimų sąrašą. Vilniuje ir Kaune socialinės paramos gavėjai kviečiami atvykti į „Maisto banką" gauti maisto paketą kartą per savaitę (paprastai ne ilgesniam nei 2 mėnesių laikotarpiui); Klaipėdoje maisto paketus perduodame per miesto socialinius darbuotojus.

Daugiau informacijos suteiksime paskambinus telefonu (8 5) 262 76 75.

...taip ir nezinau. Socialiniam nieko nesako.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slavlanta: 06 sausio 2012 - 14:10
QUOTE(ania12 @ 2011 12 15, 14:01)
Neveikia nuoroda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2012 01 10, 15:15)
Neveikia nuoroda  verysad.gif

http://spcentras.lt/...tml?articleid=5
Atsakyti
Sveiki,

Vilniuje pradėjo veikti VŠĮ "Sočiai".

straipsnis

gal kam pravers 4u.gif
Atsakyti
merginos,kas gali pasakyti,rudeni tvarkiau dokumentus maisto paketams gauti,pagal pajamas isejo,bet buvau uzsieny,pajamos iejo i tuos 3 men tvarkant dokumentus,bet jie ju nemato.idomu kaip bus su deklaracija.ar mokesciai matys,kad dirbta uzsienyje,jei matys,tai pajamos virsijo ir paketai kaip ir nepriklausytu,dabar man neaisku,jei reiks grazinti,tai kaip uz kruopas pinigine israiska? ar mokesciai matys kad gaunu maisto paketus.
Atsakyti
QUOTE(@KIMIRK@ @ 2012 01 27, 15:07)
merginos,kas gali pasakyti,rudeni tvarkiau dokumentus maisto paketams gauti,pagal pajamas isejo,bet buvau uzsieny,pajamos iejo i tuos 3 men tvarkant dokumentus,bet jie ju nemato.idomu kaip bus su deklaracija.ar mokesciai matys,kad dirbta uzsienyje,jei matys,tai pajamos virsijo ir paketai kaip ir nepriklausytu,dabar man neaisku,jei reiks grazinti,tai kaip uz kruopas pinigine israiska? ar mokesciai matys kad gaunu maisto paketus.

O dirbote oficialiai?
jei taip,tai pajamos tuos menesius virsijo ir pagal mane neturejote teises gauti paketu.Jei bus patikrinimas,gali tekti sumoketi bauda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Samarija @ 2012 01 28, 21:09)
O dirbote oficialiai?
jei taip,tai pajamos tuos menesius virsijo ir pagal mane neturejote teises gauti paketu.Jei bus patikrinimas,gali tekti sumoketi bauda  4u.gif

skaitosi legaliai,bet darbo sutarciu netruriu,vienintelis irodymas algalapiai,tai jei bus bauda,tai idomu kokio dydzio.
Atsakyti
Man atrodo, pamirškit tas baudas, jokių nebus, juk kai pildai prašymą, ten yra tokia eilutė kreipimosi metu per paskutinius...pajamos neviršijo, o kas vėliau čia jau vėliau, svarbu kreipimosi metu, kad pajamos neviršijo mirksiukas.gif Gi skiriama metams. Ir punkto pradžia, kreipimosi metu o tai ir reiškia, kad svarbu kreipiantis jei neviršiji tuomet priklauso.
Atsakyti
QUOTE(Nettle @ 2012 01 29, 09:23)
Man atrodo, pamirškit tas baudas, jokių nebus, juk kai pildai prašymą, ten yra tokia eilutė kreipimosi metu per paskutinius...pajamos neviršijo, o kas vėliau čia jau vėliau, svarbu kreipimosi metu, kad pajamos neviršijo mirksiukas.gif  Gi skiriama metams. Ir punkto pradžia, kreipimosi metu o tai ir reiškia, kad svarbu kreipiantis jei neviršiji tuomet priklauso.

Oi tikrai ne.Jei per metus pajamos pasikeicia,virsija 525lt,tai reikia pranesti Maisto bankui ir paketu tada nebegauni mirksiukas.gif Aisku mazai kas buna saziningi ir tai padaro.
Kokios sankcijos numatytos tikri nezinau,bet kad jos yra,tai tikrai 4u.gif
Atsakyti