Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto paketai

QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 11 29, 11:24)
ten tie paketai kur surenka is parduotuviu.
O kaip papult i sarasa tai net neisivaizduoju.

Bent jau Klaipėdoje, maisto paketams gauti reikia kreiptis į socialinės paramos centrą. ne į skyrių, kur skiria įv. pašalpas ar kompensacijas, bet į patį skyrių.
Dar tokius maisto paketus dalija įvairios viešosios įstaigos, apie tokias įstaigas, mano manymu, turi žinoti ir pats maisto bankas, nes tos įstaigos per tą maisto banką ir gauna maistą. O tas maistas tai būna įvairus, bet su pasibaigusiu vartojimo laiku. Būtent apie tokių maisto paketų apmokestinimą ir vyksta karštos diskusijos.
šio metu pats laikas pateikti prašymus jau sekantiems metams.
Atsakyti
QUOTE(slavlanta @ 2011 11 29, 11:41)
reikes paklausti soc. darb., kai eisiu pratesti. Gal itrauks musu g.gif .

"vienkartinei paramai siunčia socialinis darbuotojas. Turėtumėte nurodyti, kodėl vienkartinė parama yra reikalinga. Šį mėnesį kaip tik dalinama parama pagal maisto iš intervencinių atsargų programą. Jei šią paramą jau gavote, tokiu atveju reikalingi argumentai, kodėl reikalinga papildoma parama. "
Tai va sulaukiau toki atsakyma. Tai jeigu rytoj vaziuosiu imti maisto paketus, idomu kaip argumentuoti del papildomo maisto?
Atsakyti
QUOTE(storuliukas @ 2011 11 25, 17:15)
cia rimtai? paskutine naujiena?

Cia man seniunijoje sake, tikslesne info bus gruodzio gale 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristy2009: 01 gruodžio 2011 - 15:59
QUOTE(kristy2009 @ 2011 12 01, 15:57)
Cia man seniunijoje sake, tikslesne info bus gruodzio gale 4u.gif

jau delfyje idetas straipsnis vakar buvo,taip tiesa,jau nebegausim.
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2011 11 27, 13:20)
aha ir as tai girdejau kad kas soc gauna,tiem paketai priklausys,o kitiem spyga doh.gif bet sake kad ir tie patys sumazinti bus unsure.gif

kosmaras doh.gif

jau taip jie suprasteja ir dar sumazinti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(storuliukas @ 2011 12 02, 09:24)
jau delfyje idetas straipsnis vakar buvo,taip tiesa,jau nebegausim.

nerandu as to straipsnio,gal galit nuoroda ideti.
Atsakyti
QUOTE(Nettle @ 2011 11 24, 01:18)
Pražiūrėjot tikrai yra mirksiukas.gif  na aš jau pasiėmusi, pietinio kube 4u.gif  pasiėmiau antradienį atrodo g.gif  o gal net pirmadienį........... g.gif  Aga taip pirmadienį 4u.gif  lotuliukas.gif

Pasiemiau ir as jau , mirksiukas.gif Tik apie maisto dalinima Siauliuose jokios isankstines info nera niekur, ir tam maisto banko tinklapi. Eini i parduotuve ir ziuri, jai ant sienos pakabintas skelbimas tai valio, jai ne eini kita kart. Tokia sistema pas mus doh.gif Ir dalina dabar nuo 8 iki 17 val. Paklausiau dar iki kada dalina, tai sake niekas musu neinformuoja atvaziuoja ir sisisluoja viska kas like. Zodziu bardakas.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 12 02, 21:54)
nerandu as to straipsnio,gal galit nuoroda ideti.

Gal sitas:
http://www.delfi.lt/...a.d?id=52421857
Nors cia apie pasalpas g.gif, bet man seniunijoje pasake kad gali buti taip, kad gaus tie kam pajamos nevirsija 350 lt ir 2 kart per metus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slavlanta: 03 gruodžio 2011 - 10:10
QUOTE(slavlanta @ 2011 12 03, 11:06)
Gal sitas:
http://www.delfi.lt/...a.d?id=52421857
Nors cia apie pasalpas g.gif, bet man seniunijoje pasake kad gali buti taip, kad gaus tie kam pajamos nevirsija 350 lt ir 2 kart per metus.

cia apie pasalpa.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 12 03, 23:08)
cia apie pasalpa.

a?-tai vadinasi ne sitas,o as taip supratau,kad sitas.o nauju ziniu nera? jei bus viskas po senovej,tai gruodi ar sausi tvarkytis,kad gautume kita ketvirti?
Atsakyti
man liepe ateisi pasiimti dar gruodzio pabaigoj maisto davinius(nors emiau gruodzio pradzioj)ir sausi pildyti prasyma is naujo del maisto daviniu.
Atsakyti
QUOTE(estel@ @ 2011 12 09, 09:55)
man liepe ateisi pasiimti dar gruodzio pabaigoj maisto davinius(nors emiau gruodzio pradzioj)ir sausi pildyti prasyma is naujo del maisto daviniu.

tai dar gruodi gausite viena karta? ar cia taip visiems kuriems neiseina po 525,ar kuriems neiseina po 315 ar kiek? paaiskinkit ,nesuprantu?
Atsakyti