Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto paketai

O kas gali gauti tuos paketus?
Atsakyti
QUOTE(vienpaneles @ 2011 11 01, 20:56)
O kas gali gauti tuos paketus?



juos gali gauti seimos,kuriu pajamos kiekvienam asmeniui nevirsyja 350lt arba 525lt
Atsakyti
QUOTE(Achemenida @ 2011 11 01, 21:54)
Tai jo,as zinau,kad tuo adresu,tik nezinau ,nuo kurios dienos iki kurios.smile.gif tai raso ant tu lapeliu apacioje,o sikart nepaemiau

pora dienu po to,kai pavelavot paimti maista is savo tasko.
Atsakyti
QUOTE(Achemenida @ 2011 11 01, 22:23)
juos gali gauti seimos,kuriu pajamos kiekvienam asmeniui nevirsyja 350lt arba 525lt

ne čia būtent jiems gauti turi neviršyti 525lt mirksiukas.gif


O dėl to mažinimo... juk pradžioje kai atsirado, buvo sakyta, kad ta parama bus tik laikinas dalykas, ir kad mažina ją taip ir turėjo būti... ne mūsų valdžia mažina, o aš nuo pat pradžių jos atsiradimo žinojau, kad ją mažins ir vėliau visai nuims... toks buvo planas paruoštas... kai įstojom į ES jau buvo supažindinę su šia informacija.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 11 01, 21:43)
pora dienu po to,kai pavelavot paimti maista is savo tasko.

Aciuks mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas žino kaip Klaipėdoje dalins?
Atsakyti
QUOTE(Guotė @ 2011 11 07, 15:47)
Gal kas žino kaip Klaipėdoje dalins?

Nėr jokių žinių? g.gif
Atsakyti

Nėr jokių žinių? g.gif
[/quote]
Klaipėdoje parama bus dalinama nuo lapkričio 29 d. iki gruodžio 10 d. Dalinimo vietos – Minijos g. 130 ir Taikos g. 117 Klaipėdoje.
tokia info radau ax.gif
Atsakyti
Laba diena. 4u.gif maisto paketu turetojoms ax.gif noriu paklaust. dabar metai i pabaiga.. lig tai kai rinkau pazymas, kad gauti maisto paketus man sake kad galioja iki metu pabaigos. tai gal dabar, kad sausi gauti turiu vel pazymas rinkti? g.gif ar automatiskai ir sausi gausiu, nes poperiuka dave, bet ten i mano klausima neatsake. ar i seniunija skambinti man... g.gif
Atsakyti
QUOTE(M E M O R Y @ 2011 11 08, 21:34)
Laba diena. 4u.gif  maisto paketu turetojoms ax.gif   noriu paklaust. dabar metai i pabaiga.. lig tai kai rinkau pazymas, kad gauti maisto paketus man sake kad galioja iki metu pabaigos. tai gal dabar, kad sausi  gauti turiu vel pazymas rinkti?  g.gif  ar automatiskai ir sausi gausiu, nes poperiuka dave, bet ten i mano klausima neatsake. ar i seniunija skambinti man... g.gif

kitiems metams reikia vel pildyt prasima ir pristatyti visus reikiamus dokumentus.Nebent jus gaunat soc.pasalpa,tai jie sistemoj ta matys,tada nereikes jokiu pazymu tik prasima uzpildit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 08 lapkričio 2011 - 20:42
Sveikos, mamytes, norejau paklausti... Keliu menesiu pazymas aie pajamas ir kur reikia nesti norint gauti parama maistu?
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 11 08, 21:42)
kitiems metams reikia vel pildyt prasima ir pristatyti visus reikiamus dokumentus.Nebent jus gaunat soc.pasalpa,tai jie sistemoj ta matys,tada nereikes jokiu pazymu tik prasima uzpildit.

Aciu. Pagalvojau... Vistiek tas pacias pazymas ir pasalpai ir maisto paketams. Vienu metu po dvi pazymas iskart prasysiu visur ir nunesiu. 4u.gif
Atsakyti