Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto paketai

Labuka. gal kas girdejo. Lig tak gandai kad nuo kitu metu maisto paketa dalins tik du kartus per metus... g.gif Tikiuosi tik gandai.
Atsakyti
Paskaičiavus mūsų 5 asmenų šeimai už kilogramą po 14 ct gaunasi jau ne 14 ct. g.gif
Už ryžius 1,4
Už 3 grūdų dribsnius 1,4
Už pyrago mišinį berods irgi po kg buvo 1,4
Už miltus 0,7
Už miežines kruopas 1,4
Už manų kruopas 0,7
Už dribsnius su vaisiais 0,7
Už kondensuotą pieną, šokoladinius dribsnius , spageti makaronus nežinau kaip skaičiuot tad palieku
Už tuos produktus kuriuos tikrai žinau svorį tektų mokėti 7,7 lt, dar pridėjus paliktus kurių svorio nežinojau tai grubiai gaunasi apie 10 litų. Vo tau ir 14 ct biggrin.gif
Kažin įmanomas variantas kad pasiimu tik miltus, pieną ir tarkim dribsnius. Už juos susimoku, o kitus palieku. Kam man mokėti jeigu aš jų nenaudoju ax.gif
jeigu sąžiningai tai ryžiai manai, visokios miežinės kruopos pas mus į kaimą keliauja. Kas šuniukui verdama, kas paukščiams sulesinama.
va kur dribsniai su vaisiais, vaikai labai valgo, iš pyrago mišinio kepu blynus, vaikai žino kad kai duoda pienelį, padarau tinginį ax.gif
nesam mes išrankūs, bet jeigu matau kad vaikai nevalgo nebesigadinu sau nervų ir atiduodu kaiman. Visvien paukštukai paskui pas mus ant stalo atsiduria, tai mažiau kombikormos reikia pirkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2011 10 22, 09:07)
Paskaičiavus mūsų 5 asmenų šeimai už kilogramą po 14 ct gaunasi jau ne 14 ct.  g.gif
Už ryžius 1,4
Už  3 grūdų dribsnius 1,4
Už pyrago mišinį berods irgi po kg buvo 1,4
Už miltus 0,7
Už miežines kruopas 1,4
Už manų kruopas 0,7
Už  dribsnius su vaisiais 0,7
Už kondensuotą pieną,  šokoladinius dribsnius ,  spageti makaronus  nežinau kaip skaičiuot tad palieku
Už tuos produktus kuriuos tikrai žinau svorį tektų mokėti 7,7 lt, dar pridėjus paliktus kurių svorio nežinojau tai grubiai gaunasi apie 10 litų. Vo tau ir 14 ct  biggrin.gif
Kažin įmanomas variantas kad pasiimu tik miltus, pieną ir tarkim dribsnius. Už juos susimoku, o kitus palieku. Kam man mokėti jeigu aš jų nenaudoju  ax.gif
jeigu sąžiningai tai ryžiai manai, visokios miežinės kruopos pas mus į kaimą keliauja. Kas šuniukui verdama, kas paukščiams sulesinama.
va kur dribsniai su vaisiais, vaikai labai valgo, iš pyrago mišinio kepu blynus, vaikai žino kad kai duoda pienelį, padarau tinginį  ax.gif
nesam mes išrankūs, bet jeigu matau kad vaikai nevalgo nebesigadinu sau nervų ir atiduodu kaiman. Visvien paukštukai paskui pas mus ant stalo atsiduria, tai mažiau kombikormos reikia pirkti  biggrin.gif

Jūs nesibaiminkit - čia ne apie šitą paramą kalbama. Apmokestinti nori tuos maisto paketus, kurie surenkami su pasibaigusiu galiojimo laiku iš prekybos centrų, ten ne kruopos, būna visko: duonos, bandelių, pieno,vaisių, daržovių, dešros, pašteto..... tačiau jie visi jau su pasibaigusiu terminu, tai dažnai jau būna sugedę ir nevalgomi. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2011 10 22, 09:07)
Paskaičiavus mūsų 5 asmenų šeimai už kilogramą va kur dribsniai su vaisiais, vaikai labai valgo, iš pyrago mišinio kepu blynus, vaikai žino kad kai duoda pienelį, padarau tinginį  ax.gif
nesam mes išrankūs, bet jeigu matau kad vaikai nevalgo nebesigadinu sau nervų ir atiduodu kaiman. Visvien paukštukai paskui pas mus ant stalo atsiduria, tai mažiau kombikormos reikia pirkti  biggrin.gif

Na taip,kiek pastebiu-tai zmones,kurie gauna maisto paketus,nebeturi kur ju deti.Visgi nera teisybes.O kiek daug seimu,kuriu pajamos didesnes nei 525Lt.seimos nariui(tarkim,kad ir 526Lt.gaunasi smile.gif ),bet turi isigije 2 kambariu butuka Vilniuje(per pati kainu pakilima),moka didziules paskolas ir dabar neturi ka vaikams valgyt duot. verysad.gif Mes neieinam i ta kategorija,ne apie save rasau.Tiesiog man labai gaila tokiu seimu(tokiu aplink mane daug).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liutukeee: 22 spalio 2011 - 13:42
aš manau,kad nenaudojamas kruopas tiesiog būtų galima nunešti į tas parduotuves kur stovi maisto banko dėžės ir sumesti ten g.gif
Atsakyti
Net jeigu ir mums gautųsi ta 10 litų suma aš visvien maistą imčiau. Nes vien kondensuotas pienelis tikrai gaunasi daugiau. O kur dar makaronai, avižiniai dribsniai, miltai... parduotuvėje tikrai ne tiek palikčiau ax.gif

Nuneščiau bet kur pas mus tokios yra- nežinau. Ar aplamai tokių yra? Esu tik mačiusi per maisto banko akcijas, kurios pas mus būna per metus kartą. Bandžiau siūlyti kitiems. Norinčių neatsirado. Ir dabar kai dalins jeigu bus norinčių ryžių, manų ar miežinių kruopų- prašom atiduodu. Pavargau daryti vien tam, kad paskui išversčiau į šiukšlinę.

Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2011 10 23, 19:00)

Nuneščiau bet kur pas mus tokios yra- nežinau. Ar aplamai tokių yra? Esu tik mačiusi per maisto banko akcijas, kurios pas mus būna per metus kartą. Bandžiau siūlyti kitiems. Norinčių neatsirado. Ir dabar kai dalins jeigu bus norinčių ryžių, manų ar miežinių kruopų- prašom atiduodu.  Pavargau daryti vien tam, kad paskui išversčiau į  šiukšlinę.

Jeigu Jus tikrai norite atiduoti-tai rasciau kas paimtu Vilniuje.Tikrai daug norinciu butu(jau mintyse kokias 10 seimu priskaiciuoju).O Jus kokiame mieste?
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2011 10 24, 09:01)
Jeigu Jus tikrai norite atiduoti-tai rasciau kas paimtu Vilniuje.Tikrai daug norinciu butu(jau mintyse kokias 10 seimu priskaiciuoju).O Jus kokiame mieste?


Man atrodo jei ji būtų Vilniuje nebūtų problema ir rasti tų dėžių kur sumest reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2011 10 23, 19:00)
Nuneščiau bet kur pas mus tokios yra- nežinau. Ar aplamai tokių yra? Esu tik mačiusi per maisto banko akcijas, kurios pas mus būna per metus kartą.

jei nemaišau tai jūs iš SM,tai lyg Rimi SM matau tą dėžę stovinčią g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nettle @ 2011 10 24, 09:20)
Man atrodo jei ji būtų Vilniuje nebūtų problema ir rasti tų dėžių kur sumest reikia ax.gif

Na taip.
Atsakyti
gal kas zino kada dalins Vln pasilaiciu sen?
Atsakyti
QUOTE(ania12 @ 2011 10 24, 13:07)
gal kas zino kada dalins Vln  pasilaiciu sen?

zinau kad Lazdynuose gruodzio 1, 2 d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slavlanta: 24 spalio 2011 - 12:11