Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto paketai

QUOTE(slavlanta @ 2011 09 21, 15:25)
O tai cia galim pasiimti tik tam, kam paskambino? Ar siaip iki kazkokios datos galima atvaziuoti tenai?

aš girdėju, kad paskutinės galiojimo dienos produktus siūlo, bet anksčiau mums nesiūlė, jau antrus metus imam maisto paketus, "blato" jokio neturim,

gal jūs jei norite , tai pasukit į savo soc. paramos skyrių - gal ir jums duos, o kada duos nieko tiksliai nesakė, kiek supratau paskambins. g.gif

Būtų patogu, jei tuo pačiu ir maisto paketus iš Kalvarijų gatvės Vilniuje galėčiau pasiimti - vis viena eilė gausis, ne dvi.
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2011 09 21, 18:18)
aš  girdėju, kad paskutinės galiojimo dienos produktus siūlo, bet anksčiau mums nesiūlė, jau antrus metus imam maisto paketus, "blato" jokio neturim,

gal jūs jei norite , tai pasukit į savo soc. paramos skyrių - gal ir jums duos, o kada duos nieko tiksliai nesakė, kiek supratau paskambins. g.gif

Būtų patogu, jei tuo pačiu ir maisto paketus iš Kalvarijų gatvės Vilniuje galėčiau pasiimti - vis viena eilė gausis, ne dvi.


Besibaigiančio galiojimo produktus dalina tik atrinktoms šeimoms, su kuriomis yra susisiekiama asmeniškai.
Jeigu jus įtrauks į tuos sąrašus (o jei skambino tai vadinasi įtrauks) - juos greičiausiai galėsite pasiimti kartą per savaitę tam tikrą paskirtą dieną ir valandą (as) maždaug 2 mėnesius. Bent jau anksčiau taip buvo. Tų produktų būna maždaug maišas normalus Maximinis (kartais daugiau, kartais mažiau).
Atsakyti
QUOTE(agno @ 2011 09 21, 22:09)
Besibaigiančio galiojimo produktus dalina tik atrinktoms šeimoms, su kuriomis yra susisiekiama asmeniškai.


Idomu o kaip atrenkamos tos seimos? Zmoniu gi daug yra...
Atsakyti
QUOTE(slavlanta @ 2011 09 21, 22:21)
Idomu o kaip atrenkamos tos seimos? Zmoniu gi daug yra...

man atrodo yra tam tikri kriterijai smile.gif pvz, daugiavaikės, vienišos mamos ir t.t. g.gif manau, kad dar priklauso kiek laiko esi socialinės paramos gavėjas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nettle @ 2011 09 22, 13:07)
man atrodo yra tam tikri kriterijai smile.gif  pvz, daugiavaikės, vienišos mamos ir t.t. g.gif  manau, kad dar priklauso kiek laiko esi socialinės paramos gavėjas g.gif

praeito meto ir as gaudavau, reikėjo važioti i maisto banko rašyti prasima, bet ant to laiko pas manija buvo tik apie 400 lt pajamų. dirba tenai tikrai geri zmones, labai padėjo. bet daugiau tikrai nevažiosiu , gavau tokia streso kad reikia prašyti pagalbos ,iki ašaros, man buvo taip geda, pagalvojau vot dosigevenau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nettle @ 2011 09 22, 13:07)
man atrodo yra tam tikri kriterijai smile.gif  pvz, daugiavaikės, vienišos mamos ir t.t. g.gif  manau, kad dar priklauso kiek laiko esi socialinės paramos gavėjas g.gif


Sveiki, manau kriteriju cia nera,nes man paskambino ir pasiule.., nesu nei vienisa,nei daugiavaike..., ir tik nuo rugpjucio men. esame soc.paramos centre.Tik dar reikia sulaukti antro skambucio.
Atsakyti
sveikutės,gal Šiauliuose jau dalina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Barakuda* @ 2011 09 28, 13:37)
sveikutės,gal Šiauliuose jau dalina  4u.gif

Aš pasiėmiau jau pirmadienį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Noškė @ 2011 09 25, 15:01)
Sveiki, manau kriteriju cia nera,nes man paskambino ir pasiule.., nesu nei vienisa,nei daugiavaike..., ir tik nuo  rugpjucio men. esame soc.paramos centre.Tik dar reikia sulaukti antro skambucio.

o kas skambina antra karta ir kaip ten toliau viskas vyksta?

Klausiu, nes man paskambino vieną kartą ir nieko nepasakė kas bus toliau ...
Atsakyti
Sveikos, gal kuri žinote tikslų darbo laiką "Marių valdose" esančio "maisto banko" Klaipėdoje...ir iki kokios dienos dalins?
Atsakyti
QUOTE(Guotė @ 2011 09 29, 12:09)
Sveikos, gal kuri žinote tikslų darbo laiką "Marių valdose" esančio "maisto banko" Klaipėdoje...ir iki kokios dienos dalins?

kiek pamenu, tai dalins dar visą kitą savaitę. Tik berods jie dirba nuo 10 val. Turiu jų tel nr, skambinau, bet niekaip neprisiskambinau g.gif 846341338
Atsakyti
o tai cia skirtinguose miestuose skirtingai dalina? na pas mus jonavoje tai dabar sake tik lapkricio vidury dalins.ar tiesa,cia kaip raso,kad besibaigianciom galiojimo datom dalija,tai tada pasityciojimas.o kiek produktu ieina,kitos raso,kad 6 rusys,o pas mus parasyta 10 rusiu.
Atsakyti