Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto paketai

QUOTE(*MONAMI* @ 2011 08 01, 13:29)
rajone jau gavo mėn pb,o Aido kubas dar nedalina  g.gif atsakymas:dar ne viską gavom...

as ir Aido g. buvau, bet dar nera... (brukstelkit, kuri pirma uzmatysit, kad jau pradejo dalinti) mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(lelijabalta1 @ 2011 07 20, 21:37)
Ar jum moterys ne per daug tų visokių kruopų g.gif ? Mes 3 žmonės, bet tiek daug nesuvalgom, dar laiptinės bobutes aprūpinu, bet jau ir jom gėda besiūlyti.

matai kiekviena valgome tas kruopas kurios patinka, vienas as valgau ir niekam neduodu, o kitas nuvezu ir tevams, uosviams ar seneliams po maisiuka. bet metamu lauk tikrai nera, jei kas neturi kur det - galiu priglausti arba pasimainyti, kurios labiau patinka..
kartais pagalvoju- galetu retkarciais ir kokiu grikiu ideti... man vaikams manai galetu dazniau buti ax.gif cukrus irgi nepamaisytu

p.s. svarbiausia kirminu, kad nedalintu, visa kita suvalgysim 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 02 rugpjūčio 2011 - 17:22
QUOTE(vikosiuks @ 2011 08 02, 18:16)
p.s. svarbiausia kirminu, kad nedalintu, visa kita suvalgysim 4u.gif

drinks_cheers.gif aha vienu metu to gėrio buvau apturėjusi sad.gif
Atsakyti
tai jau tikrai kirminu ir as visai neseniai radau ryziuose. Atrodo, jei jau duoda uz dyka tai gali bile kokie buti. Bjauru...
Atsakyti
QUOTE(zzitukass @ 2011 08 02, 18:31)
drinks_cheers.gif aha vienu metu to gėrio buvau apturėjusi sad.gif

Ir aš. Nu kaip juos sunku išnaikinti, jei spintelėj užsiveisia doh.gif

Papildyta:
QUOTE(vikosiuks @ 2011 08 02, 18:16)
as ir Aido g. buvau, bet dar nera... (brukstelkit, kuri pirma uzmatysit, kad jau pradejo dalinti) mirksiukas.gif
Papildyta:

matai kiekviena valgome tas kruopas kurios patinka, vienas as valgau ir niekam neduodu, o kitas nuvezu ir tevams, uosviams ar seneliams po maisiuka. bet metamu lauk tikrai nera, jei kas neturi kur det - galiu priglausti arba pasimainyti, kurios labiau patinka..
kartais pagalvoju- galetu retkarciais ir kokiu grikiu ideti... man vaikams manai galetu dazniau buti ax.gif cukrus irgi nepamaisytu

p.s. svarbiausia kirminu, kad nedalintu, visa kita suvalgysim 4u.gif

Nemetu ir aš, bet vistiek man jų per daug, mes nė tų ryžių tiek nesuvalgom. Laikau jau kruopų pilna tašė kampe biggrin.gif . Ateis laikas, gal ir teks suvalgyti, niekada negali žinoti. Na o šiai dienai mūsų šeima yra mėsaėdė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2011 08 04, 21:59)
Nemetu ir aš, bet vistiek man jų per daug, mes nė tų ryžių tiek nesuvalgom. Laikau jau kruopų  pilna tašė kampe  biggrin.gif . Ateis laikas, gal ir teks suvalgyti, niekada negali žinoti. Na o šiai dienai mūsų šeima yra mėsaėdė  doh.gif

na mes taip pat mesa megstam, ryziai tai pas mane visi sueina- plova megstam, balandelius.. i sriubas labai neblogai sueina, vasara prie saslyku.. kaip bebutu vaikams mesos neduot negali, iskart kraujas nusestu..


Papildyta:
QUOTE(Ruciake @ 2011 07 21, 12:54)
Raportuoju ataskaitą, nes šiandien pasiėmiau maisto davinį Prienuose, tai kiekvienam šeimos nariui davė:
2 vnt. makaronų,
1 vnt. manų kruopų (po 800 g)
1vnt. perlinių kruopų,
1 vnt. trijų grūdų dribsnių,
1 vnt. ryžių,
1 vnt. avižinių dribsnių su džiovintais vaisiais,
1 vnt. kakavinių sausų pusryčių,
1 vnt. miltų,
1 vnt. pyrago mišinio,
1 vnt. sutirštinto saldaus kondensuoto pieno.
Lyg ir viską surašiau karsta.gif

siauliuose siandien pasiemiau maisto paketus - nebuvo pyrago misinio doh.gif
Atsakyti
Moteros, nu bet ot sąmokslo teorijas mėgstat regzti.
Atrodo, kad visi Maisto banko darbuotojai tik ir mąsto, kaip čia kokias kruopas su kirminais žmonėms įkišti, arba kaip vieną kitą maišą pyrago mišinio sau nusigvelbti.

Savanoriai valandų valandas, ištisą savaitę dirba tam, kad padėtų sunkiai gyvenantiems žmonėms, tampo kilogramus kruopų, nešioja didžiules dėžes, rūšiuoja, tikrina, skaičiuoja tonas produktų.

O jūs tik ir ieškot priekabių. Ne gėda, ką? rolleyes.gif
Gal eikit pačios ir patampykit tuos maišus sandėliuose? Manrods, greitai pasikeis požiūris į visą Maisto banko veiklą. O savanorių labai labai trūksta (nesistebiu, ūpas savanoriškai dirbti dingsta vien paskaičius dalį šios temos).

Beje, dėl minėtų pyragų mišinių, tai jie neatitiko kažkokių reikalavimų, todėl buvo uždrausta juos dalinti. Vardan jūsų gerovės, mielosios rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Pirma Sesuo @ 2011 08 04, 23:10)
Moteros, nu bet ot sąmokslo teorijas mėgstat regzti.
Atrodo, kad visi Maisto banko darbuotojai tik ir mąsto, kaip čia kokias kruopas su kirminais žmonėms įkišti, arba kaip vieną kitą maišą pyrago mišinio sau nusigvelbti.

Savanoriai valandų valandas, ištisą savaitę dirba tam, kad padėtų sunkiai gyvenantiems žmonėms, tampo kilogramus kruopų, nešioja didžiules dėžes, rūšiuoja, tikrina, skaičiuoja tonas produktų.

O jūs tik ir ieškot priekabių. Ne gėda, ką?  rolleyes.gif
Gal eikit pačios ir patampykit tuos maišus sandėliuose? Manrods, greitai pasikeis požiūris į visą Maisto banko veiklą. O savanorių labai labai trūksta (nesistebiu, ūpas savanoriškai dirbti dingsta vien paskaičius dalį šios temos).

Beje, dėl minėtų pyragų mišinių, tai jie neatitiko kažkokių reikalavimų, todėl buvo uždrausta juos dalinti. Vardan jūsų gerovės, mielosios  rolleyes.gif

Nemanau kad mes piktybiškai bėdavojamės. ne, šiaip kalbam, kad tik kalbėti.
Pagarba savanoriams mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Arba as kazka nesupratau, ar klaida padare darbuotojai.
mes 3 asm seima, as VPA, pristaciau tik vyro pajamos 800 lt. Siandien atsiimant maisto paketus, tik 1 mums paskirtas. Kame reikalas?
Atsakyti
QUOTE(slavlanta @ 2011 08 05, 12:28)
Arba as kazka nesupratau, ar klaida padare darbuotojai.
mes 3 asm seima, as VPA, pristaciau tik vyro pajamos 800 lt. Siandien atsiimant maisto paketus, tik 1 mums paskirtas. Kame reikalas?

Keista situacija g.gif , nes arba visiem 3 turi skirti arba išvis nei vienam, jei pajamos pakankamos... Keliaukit į socialinį pasiteirauti, už šį kartą jau nebegaisit, tačiau sekančiam kartui jau bus sutvarkyta.

Aš šiandien irgi vos parsitempiau , jau pas mene darosi kruopų sandėlys.
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2011 08 05, 14:32)
Keista situacija  g.gif , nes arba visiem 3 turi skirti arba išvis nei vienam, jei pajamos pakankamos... Keliaukit į socialinį pasiteirauti, už šį kartą jau nebegaisit, tačiau sekančiam kartui jau bus sutvarkyta.

Aš šiandien irgi vos parsitempiau , jau pas mene darosi kruopų sandėlys.

Parasiau i maisto banka,nes negaliu prisiskambinti soc. darbuotojai. Tai atsake,kad reikia nueiti i seniunija issiaiskinti, jie parasys prasyma, jeigu suklydo. Ir galeciau paimti likuti iki 15 d smile.gif Tai kita sav. eisiu aiskintis.
Atsakyti
Klausykit o ar kubas pietinio, čia prie turgelio, gavo? buvom išvykę, dabar neaišku pražiopsojom ar ne doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nettle @ 2011 08 05, 21:32)
Klausykit o ar kubas pietinio, čia prie turgelio, gavo? buvom išvykę, dabar neaišku pražiopsojom ar ne doh.gif

Atsakysiu pati sau, gal kam taip pat pravers, šiandien buvau, pasiėmiau, sakė nesenai tik gavo smile.gif
Atsakyti