pati norejau ta pati parasyt, jau pradeda nervint kai lendama i tema kuri neaktuali zmogui ir dar aiskinama kaip reiktu ar nereiktu daryt


niekas nieko čia neaiškina

pati norejau ta pati parasyt, jau pradeda nervint kai lendama i tema kuri neaktuali zmogui ir dar aiskinama kaip reiktu ar nereiktu daryt
niekas nieko čia neaiškina
seku šią temą jau metus laiko, nuop tada kai pradėjom planuoti savo vestuves, per tiek laiko padariau išvadas ir galiu pasidalinti savo patirtimi kas ir kaip.
na as irgi tu nuomu nesuprantu, kainos kosmines 1500-2000 lt uz vienos dienos padevejima, o is isores atrodo tikrai tokios kainos nevertos, kai kurios nusiperka suknele uz 400 lt ir ji atrodo ne blogiau (o kartais net geriau) nei tos nuomuojamos uz kelis tukstancius..
kiek maciau sukneliu nuomuotu na nei viena man kainos neatitiko kiek uz ja buvo sumoketa
na bet tema ne apie tai, tos kurios saketes is uzsienio, ar daug maz visi geranoriskai sutinka ant siuntinio parasyti ,,gift,, ? o jei neuzrasys gift, tada atsiimant siuntini reikes dar moketi?
O sakeisi suknele is Kinijos? Jeigu jau taip peiki
jei būtumėt išauklėta tai netujintumėt čia manęs
![]()
šiame forume mačiau sukneles ir to užteko. Pirkit jūs tas sukneles iš kiniečių ar iš kur norit, koks man skirtumas, ne man jas reikės nešiot, ko čia taip pykt? Vaje
Nereikės mokėti jei siuntos vertė bus parašyta ne didesnė nei 50 USD. Bet jei ant invoiso ( sąskaitos-faktūros) bus parašyta wendding dress - 50 USD žinokit paketas bus išplėštas ir mokesčiai priskaičiuoti, suma apie 300/400 Lt.
o siaube dar paketa isples
mokesciu suma sieks tiek pat kiek visa suknele man kainuos
![]()
ar kam buvo taip kad teko dar tiek mokesciu suplot?