Įkraunama...
Įkraunama...

Serga ir serga...,

Iewuzze aciu uz patarimus 4u.gif
Uzrasiau pas homeopata svao zirni, ziuresim kokie bus rezultatai
Atsakyti
QUOTE(triuliu @ 2011 06 22, 12:22)
Iewuzze aciu uz patarimus 4u.gif
Uzrasiau pas homeopata svao zirni, ziuresim kokie bus rezultatai


Linkiu kantrybes ir viskas bus gerai mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iewuzze @ 2011 06 22, 15:16)
Linkiu kantrybes ir viskas bus gerai mirksiukas.gif  4u.gif

Sveikos mamos o jūs pirmiausia susimastykit ką jūsų vaikučiai valgo, kiek iš to maisto gauna vitaminų ir tada žiūrėkit ką pradėti vartoti. Kol jūs organizmo nesustiprinsit, tol ne manau kad rezultatų greitų bus. Juk vaikai mažai valgo daržovių žalių lapų, kuriuose slypi gamtos galia chlirofilas it t.t. Pati auginu 3m. merginą ir berniųką 11m. žinau kaip sunku jiemįkišti naudingo ir sveiko maisto. Bet dabar vartojant natūralius vitaminus reikalai žymiai pagerėjo. Mano mažoji daržovių dar valgo, bet didysis schmoll.gif . Taiva iš kur jiems gauti visų reikalingų medžiagų jei masto racionas siauras gaunasi. Be to vaisiuose iš maximų tikriausia daugiau žalos nei naudos, bet ką darysi reikia juk valgyti. Tai va aš manau pirmiausia reikia ieškoti priežasties dėl ko serga, o ne vaistais pumpuoti. smile.gif Na akrtais aišku be jų neapseisim, būna visokių ligų klastingu. Bet daba jau mažoji jau kokius 2mėn. ir ledus kerta ir lauke per lietų duodasi ir darželį lanko ir viskas ok. Na aišku lauksim šaltų orų. Daba darom pertrauką vitaminam, bet rudeniop vėl vartosim. Mes džiaugėmės juos atradę, nes kiek prieš tai vartpotjom tai rezultatų nelabai buvo.
Atsakyti
QUOTE(jurgitale @ 2011 06 25, 14:39)
Mes džiaugėmės juos atradę, nes kiek prieš tai vartpotjom tai rezultatų nelabai buvo.

Jei nepaslaptis kokie vitaminai ir kur perkat?
Atsakyti
QUOTE(triuliu @ 2011 06 25, 17:44)
Jei nepaslaptis kokie vitaminai ir kur perkat?

parašiau į až
Atsakyti
QUOTE(jurgitale @ 2011 06 25, 14:39)
Sveikos mamos o jūs pirmiausia susimastykit ką jūsų vaikučiai valgo, kiek iš to maisto gauna vitaminų ir tada žiūrėkit ką pradėti vartoti. Kol jūs organizmo nesustiprinsit, tol ne manau kad rezultatų greitų bus. Juk vaikai mažai valgo daržovių žalių lapų, kuriuose slypi gamtos galia chlirofilas it t.t. Pati auginu 3m. merginą ir berniųką 11m. žinau kaip sunku jiemįkišti naudingo ir sveiko maisto. Bet dabar vartojant natūralius vitaminus reikalai žymiai pagerėjo. Mano mažoji daržovių dar valgo, bet didysis  schmoll.gif . Taiva iš kur jiems gauti visų reikalingų medžiagų jei masto racionas siauras gaunasi. Be to vaisiuose iš maximų tikriausia daugiau žalos nei naudos, bet ką darysi reikia juk valgyti. Tai va aš manau pirmiausia reikia ieškoti priežasties dėl ko serga, o ne vaistais pumpuoti. smile.gif Na akrtais aišku be jų neapseisim, būna visokių ligų klastingu. Bet daba jau mažoji jau kokius 2mėn. ir ledus kerta ir lauke per lietų duodasi ir darželį lanko ir viskas ok. Na aišku lauksim šaltų orų. Daba darom pertrauką vitaminam, bet rudeniop vėl vartosim. Mes džiaugėmės juos atradę, nes kiek prieš tai vartpotjom tai rezultatų nelabai buvo.


Gerai butu, jei si teorija butu efektyvi, maniskis nuo pat pradziu buvo grudinamas, ant misinuku isaugo, nors visi grieztai teige, kad be motinos pieno irgi sirgs, valgem ir saldyta maista ir darzoves su vaisiais, nors jie neekologiski, jokiu bedu neturejau iki darzelio. Kai pradejom sirgti, ko tik as neisbandziau doh.gif Ir vitaminus daviau, ir tai niekas nepadejo. Tai apie kokius metodus dar galima sneket. Vienintelis budas - nevesti i darzeli. Dabar per vasara nevedu, mano vaikas sveikas, apart gerkles. Aisku valgom ir ledus, ir pasalam kojas, tai gerkle paraudonuoja, tada iskart gydau gerkle. Skalaujam, sildom, purskiam. Ir greit praeina. Net pas gydytoja jau nebevedu. Ir antibiotiku nereikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurakliusenkoviene @ 2011 07 03, 12:43)
Gerai butu, jei si teorija butu efektyvi, maniskis nuo pat pradziu buvo grudinamas, ant misinuku isaugo, nors visi grieztai teige, kad be motinos pieno irgi sirgs, valgem ir saldyta maista ir darzoves su vaisiais, nors jie neekologiski, jokiu bedu neturejau iki darzelio. Kai pradejom sirgti, ko tik as neisbandziau  doh.gif  Ir vitaminus daviau, ir tai niekas nepadejo. Tai apie kokius metodus dar galima sneket. Vienintelis budas - nevesti i darzeli. Dabar per vasara nevedu, mano vaikas sveikas, apart gerkles. Aisku valgom ir ledus, ir pasalam kojas, tai gerkle paraudonuoja, tada iskart gydau gerkle. Skalaujam, sildom, purskiam. Ir greit praeina. Net pas gydytoja jau nebevedu. Ir antibiotiku nereikia  ax.gif

Na manoji jau atras mėnuo nei pašala nei gerklės skauda, viskas gerai. Ir po balas braido ir į daržą keliauja,ledus kerta . O mūsų silpna vieta taip pat gerklė. Tiesa mes vitaminus visa šeima naudojam. Man sąnarius mauti nustojo, nes po nėštumo kažkaip klubą vis pamausdavo ir sprotuoti nelabai galėdavau, nervų sistemą sustiprėjo, energijos atsirado daugiau. Neužsiplieskiu kaip degtukas smile.gif , nagai sustiprėjo, plaukai. Anytai sveikata pagerėjo bendrai, nes ji atros grupės invalidė. Na dar daug pavyzdžių yra. Vitaminai geri tuo mes jau įsitikinom.
Atsakyti
QUOTE(jurgitale @ 2011 07 03, 16:01)
Na manoji jau atras mėnuo nei pašala nei gerklės skauda, viskas gerai. Ir po balas braido ir į daržą keliauja,ledus kerta . O mūsų silpna vieta taip pat gerklė. Tiesa mes vitaminus visa šeima naudojam. Man sąnarius mauti nustojo, nes po nėštumo kažkaip klubą vis pamausdavo ir sprotuoti nelabai galėdavau, nervų sistemą sustiprėjo, energijos atsirado daugiau. Neužsiplieskiu kaip degtukas smile.gif , nagai sustiprėjo, plaukai. Anytai sveikata pagerėjo bendrai, nes ji atros grupės invalidė. Na dar daug pavyzdžių yra. Vitaminai geri tuo mes jau įsitikinom.

Kazkaip jauciasi,kad pabuvojote kazkokioje prezentacijoje ir gavote didele porcija itaigos vienos ar kitos firmos preparatams.Tai nera blogai.Manau super kai zmogu veikia pozityvi nuomone ir jis kazkuo tiki.Tikiu,kad tai tikrai padeda.
Teko buti ,nors ir "po prievarta"(geriau sakant is mandagumo)papildu,vitaminu prezentacijoje...Kai pradejo pasakoti,kad bevaikes moterys po 2 buteliuku papildu pastoja,nevaiksciojantys zmones po 3 buteliuku-atsistoja ne tik is ratuku ,bet is is patalo,kazkurios tai stadios veziu sergantys ligoniai pamirsta savo diagnozes doh.gif ...........................................Pakraupau...Bet ne nuo sios pateiktos info,o nuo susirinkusiu zmoniu tikejimo,kurie viltingom akim pirko po 2,3 pakuotes...............................
Atsakyti
QUOTE(Viliausmama @ 2011 07 03, 20:25)
Kazkaip jauciasi,kad pabuvojote kazkokioje prezentacijoje ir gavote didele porcija itaigos vienos ar kitos firmos preparatams.Tai nera blogai.Manau super kai zmogu veikia pozityvi nuomone ir jis kazkuo tiki.Tikiu,kad tai tikrai padeda.
Teko buti ,nors ir "po prievarta"(geriau sakant is mandagumo)papildu,vitaminu prezentacijoje...Kai pradejo pasakoti,kad bevaikes moterys po 2 buteliuku papildu pastoja,nevaiksciojantys zmones po 3 buteliuku-atsistoja ne tik is ratuku ,bet is is patalo,kazkurios tai stadios veziu sergantys ligoniai pamirsta savo diagnozes  doh.gif ...........................................Pakraupau...Bet ne nuo sios pateiktos info,o nuo susirinkusiu zmoniu tikejimo,kurie viltingom akim pirko po 2,3 pakuotes...............................

Na pasakom aš netikiu, nieko nesu pirkusi per prezentacijas. Tiesiog čia man rekomendavo gera draugė, kuri jau juos vartotjo pusė metų. O ji gal ir buvo prezentacijoje, bet aš tikiu tik ką pati pabandau ir artimieji. O kai poveikį pajauti tai niekam smegenų ir nereikia skalauti, gali rekomenduoti drąsiai kitam gerą produktą, nes juk jei nesidalinsi patirimi niekas ir nežinos. O man tos nesąmonės kurie šneką tikrai užknisa stebūklų nėra ir nebūna, na gal tik kartais. smile.gif O jei žmonės tiki jais ir jiems gerai tai tegu. Svarbu, kad niekas niekam nekentkų, nes tikėjimas taip pat gydo. smile.gif Tiesa televizijos reklama turi kaikuriai grupei žmonių taip pat didelį poveiki, žiūrėk po sveikatos laidos vaistinės pilnos pagyvenusių žmonių, kurie prašo tik reklamuoto produkto, nors žymiai pigesnis yra kitos firmos toks pats. O čia tai yra baisu, nes reklamą daro daktarai, kuriais tikima besąligiškai.
Atsakyti
QUOTE(jurgitale @ 2011 07 03, 22:09)
Na pasakom aš netikiu, nieko nesu pirkusi per prezentacijas. Tiesiog čia man rekomendavo gera draugė, kuri jau juos vartotjo pusė metų. O ji gal ir buvo prezentacijoje, bet aš tikiu tik ką pati pabandau ir artimieji. O kai poveikį pajauti tai niekam smegenų ir nereikia skalauti, gali rekomenduoti drąsiai kitam gerą produktą, nes juk jei nesidalinsi patirimi niekas ir nežinos. O man tos nesąmonės kurie šneką tikrai užknisa stebūklų nėra ir nebūna, na gal tik kartais. smile.gif O jei žmonės tiki jais ir jiems gerai tai tegu. Svarbu, kad niekas niekam nekentkų, nes tikėjimas taip pat gydo. smile.gif Tiesa televizijos reklama turi kaikuriai grupei žmonių taip pat didelį poveiki, žiūrėk O čia tai yra baisu, nes reklamą daro daktarai, kuriais tikima besąligiškai. po sveikatos laidos vaistinės pilnos pagyvenusių žmonių, kurie prašo tik reklamuoto produkto, nors žymiai pigesnis yra kitos firmos toks pats.

drinks_cheers.gif
Sutinku ir su tuo,kad daug kas yra individualu.Skaiciau cia kada musu garsaus salies pediatro straipsni,kad visi imunostimuliatoriai,reklamuojami vitaminai,papildai,stiprinantys musu vaikuciu sveikata yra farmacininku pelningas jaukas mamoms,kurios bet ka atiduotu uz vaiko sveikata.Man net kazkaip sventvagiskai tai nuskambejo,kad istikruju kazkas pelnasi is tu musu "ejimu is proto" ka padaryt,kad vaikas nesirgtu.Beje,dar senokai esu girdejusi patyrusiu mediku kalbas,kad vitaminus reikia rinktis su kuo mazesne vitaminu sudetimi.Tik jie turi efekta.O kur prirasyta visa pilna puse dezutes A,B,C,D,E,PP.................-mistika.....O visai svieziai skaiciau,kad daznai imunostimuliatoriai is viso daro atvirkstini poveiki doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliausmama: 03 liepos 2011 - 21:36
Deja, deja, žmogaus organizmas pasisavina max 30% sintetinių vitaminų, taip kad čia ne panacėja nuo dažno sirgimo. O jei nuo vitaminų reklamos grįžtant prie temos, tai aš dar nematau šviesos tunelio gale. Saviškį ir grūdinau, ir maistą prižiūrėjau, ir visais skiepais + vėjaraupių skiepyjau, ir savo pienu iki dviejų metų maitinau, ir nieko. Kol auginau namuose sirgo minimaliai, o 1,9m. pradėjau leisti į darželį. Tada ir prasidėjo, ko net nesapnavau, sirgimų maratonas: 3 dienos daržely, prikimba virusas, žaibiška bakterinė infekcija - gydymas antibiotikai, taip mėnuo namuose. Ir taip pusę metų. Į vaiką buvo baisu žiūrėti, gyvas buvo antibiotikais ir gerojom bakterijom. Vasarą neleidom į darželį, tai ir nesirgo, o rudenį nuėjo pirmą savaitę ir vėl žaibiška infekcija ir mes jau ligoninės reanimacijoj su plaučių uždegimu. Spjoviau į viską, išėjau iš darbo ir auginau vaiką metus laiko vėl namuose. Ir sveikas buvo, tikėjausi, kad per tuos metus sustiprės imunitetas, "išaugs", kaip guodė mane gydytojai. Deja, deja, atėjo ruduo, pradėjom eiti į darželį (jau beveik 4 metų) ir vėl tas pats: savaitė daržely, mėnuo namuose, plius tie nelemti antibiotikai. Po mažu atradau homeopatinius vaistus. Temperatūros pradėjau nenumušinėt, kol nesukyla labai aukšta. Ir taip pavyko kelis kartus "pagauti" ligą ir išsisukti be antibiotikų. Šiaip ne taip atėjo pavasaris, ir gegužę, kai jau galvojau, kad jau atsikvėpsiu - dar viena dovanėlė - bronchinė astma. Po pusmečio - ir alerginis rinitas. O jau neskaitant kitų ligų, mįslingų galvos, pilvo skausmų, vėmimų ir t.t. O atrodė, kad pagimdžiau idealiai sveiką vaiką. Tiesa, šiek tiek geriau pasidarė, kai pradėjau duoti sisteminius enzimus. Bet vėlgi, nenoriu nuolat šerti vaiko tabletėm. Dabar sūnui 5,5metų. Kaip matot, ligų tik daugėja, nieko neišaugo, vis dar imlus virusams. Kol naudojam sisteminius enzimus, serga, bet bet antibiotikų išsisukam, kai tik padarom pertrauką, tai vėl komplikacijos, vėl antibiotikai, vėl alergijų paūmėjimas. Daug čia visko prirašiau, pasisekė tom mamom, kurių vaikai adaptavosi prie aplinkos ir nebeserga. Deja, mūsiškis ne iš tų.
Atsakyti
Na mes irgi i sirgaliuku buri prisidedam, nors dar tik 1 m 2 men doh.gif Kai prasidejo viskas pries menesi, tai galo nematyt doh.gif Pries menesi tevelis parnese sloga baisiausia, na bet su ja patys namie be gydytoju pagalbos tvarkemes, nors ir pakarsciavo pirmas dvi dienas, po savaites vel uzkilo tempa-tridiene kazkur sugebejom pasigauti, tik 2 sav praejo po gryzimo is ligonines-ir vel tempa iki 39, jauciasi lyg nosyte uzgulta butu, bet nieko neistraukiam doh.gif Zodziu jau silpna man daros nuo tu ligu doh.gif Gydytojai kalte dantims vercia-nes pastaruoju metu kaip grybai po lietaus pasipyle... Bet kaip uzbaigt ta ligu grandine-tik speja atsigaut, jau ir kitas virusas doh.gif Atrodo ir saugom ir i didelius susiburimus nevaikstom, bet... verysad.gif
Atsakyti