Įkraunama...
Įkraunama...

Plastikiniai langai 7

o kokio reik ?
Atsakyti
QUOTE(sorciere @ 2012 03 05, 14:59)
o tai čia ne triju stiklu? , kai kalbėjom sakė trijų , matyt kažko nesupratau  blush2.gif


(4-16Ar-4PUN)
cia yra dvieju stiklu stiklo paketas. 4 mm stiklas, 16 mm tarpas uzpildytas argono dujomis ir vel 4 mm storio stiklas selektyvas. viso 24 mm plocio stiklo paketas, mazoka sakyciau. Siais laikais .... Todel ir pasiulymo kaina viliojanti, o kai paskaiciuos 3 stiklu-ji tikrai pakils, bet uztat langus turesite siltesnius ir logiskai paaiskinamus. Nes remo plotis nieko nereiskia jei susidedate 24 mm stiklo paketus. Prasykite ka firma pasiulytu su 3 stiklu , 2 kameru stiklo paketu.
Atsakyti
Jei pasiulymas buvo nuo manes tai isivele klaida stiklo paketas butu 4/16/4/16/4 U=0,6 ,tai yra 3-iu stiklu. 4u.gif

QUOTE(sorciere @ 2012 03 05, 13:59)
o tai čia ne triju stiklu? , kai kalbėjom sakė trijų , matyt kažko nesupratau  blush2.gif

Papildyta:
O jai tiksliau 4GN-16AR-4-16AR-4GN smile.gif

QUOTE(Andriusssss @ 2012 03 05, 16:24)
Jei pasiulymas buvo nuo manes tai isivele klaida stiklo paketas butu 4/16/4/16/4 U=0,6 ,tai yra 3-iu stiklu. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2012 03 05, 16:56)
(4-16Ar-4PUN)
cia yra dvieju stiklu stiklo paketas. 4 mm stiklas, 16 mm tarpas uzpildytas argono dujomis ir vel 4 mm storio stiklas selektyvas.  viso 24 mm plocio stiklo paketas, mazoka sakyciau. Siais laikais .... Todel ir pasiulymo kaina viliojanti, o kai paskaiciuos 3 stiklu-ji tikrai pakils, bet uztat langus turesite siltesnius ir logiskai paaiskinamus. Nes remo plotis nieko nereiskia jei susidedate 24 mm stiklo paketus. Prasykite ka firma pasiulytu su 3 stiklu , 2 kameru stiklo paketu.


Kiek as zinau tai su Winkhaus apkaustais Veka buna tik is Lenkijos vezama. Ir 2 stiklu paketas ne klaida, nes..: buna Veka alphaline90 pas lenkus su 2 stiklu paketu ir be apsltinamosios medziagos ir buna Veka alphaline90+ su 3 stiklu paketu ir apsiltinamaja medziaga reme. Galima greit apsigaut o gaut ne tai ko nori arba gaut visai prasta varianta besislepianti po Veka alphaline vardu. doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
laba diena mamytes, noriu jusu paklausti turiu beda mirtinai reikia keisti langa pas mane, taciau esu studente ir nelabai isivazduoju kiek man galetu kainuoti paprasciausiais 2daliu su viena varstoma plastikinis langas su visais darbais? blush2.gif
Matmenys 2,5m ir 1,4m
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo woriuukee: 06 kovo 2012 - 10:29
QUOTE(Andriusssss @ 2012 03 05, 16:29)
Jei pasiulymas buvo nuo manes tai isivele klaida stiklo paketas butu 4/16/4/16/4 U=0,6 ,tai yra 3-iu stiklu. 4u.gif
Papildyta:
O jai tiksliau 4GN-16AR-4-16AR-4GN smile.gif



QUOTE(alfasz @ 2012 03 05, 18:25)
Kiek as zinau tai su Winkhaus apkaustais Veka buna tik is Lenkijos vezama. Ir 2 stiklu paketas ne klaida, nes..: buna Veka alphaline90 pas lenkus su 2 stiklu paketu ir be apsltinamosios medziagos ir buna Veka alphaline90+ su 3 stiklu paketu ir apsiltinamaja medziaga reme. Galima greit apsigaut o gaut ne tai ko nori arba gaut visai prasta varianta besislepianti po Veka alphaline vardu.  doh.gif  doh.gif  doh.gif

ir suprask tu nežinodamas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(woriuukee @ 2012 03 06, 11:22)
laba diena mamytes, noriu jusu paklausti turiu beda mirtinai reikia keisti langa pas mane, taciau esu studente ir nelabai isivazduoju kiek man galetu kainuoti paprasciausiais 2daliu su viena varstoma plastikinis langas su visais darbais?  blush2.gif
Matmenys 2,5m ir 1,4m


Priklausomai nuo lango pacio, ir stiklo paketu. Gali kainuot nuo 1000 Lt iki 1500 Lt. Priklauso nuo profilio ir stiklo paketo.
Atsakyti
Musu platikines durys, kurios idetos dar tik geri metai, apacioje kampe is lauko per slenkscio virsu praleidzia vandeni, slenkstis aliuminis, duris jau perdare, ziurint is vidaus desinys kampas jau nebeleidiza kairys(ten kur vyriai) uzpylus is lauko puses ant uzrakitu duru puodeli vandens , dalis vandenio atsiduria tambure, tokia gera balute, desinys nebepraleidzia, bandziau prasyti, kad kokius sepetukus ant slenskcio priklijuotu, jie tokiu nededa, neturi, nepraktikuoja, ir is viso man pasake kad taip jau ir turi buti, ir taip likti. Rudeni per gera lietu, kada buvo labai vejuota suslapo tambure ir kilimas, tiesiog per kiekviena gusi, ejo i vidu ir vanduo ir vejas, kamsem, ziema visa laika, tik pareje uzkamsydavom skudurais, eina "gyvas" vejas.
is vidaus ziurint, matosi sviesos plysys tam kampe, tiesiog kaip cia pasakyti, laukas matosi kokie trys cm. ilgio. Gal ka patarsit kas nors 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2012 03 08, 08:53)
Musu platikines durys, kurios idetos dar tik geri metai, apacioje kampe is lauko per slenkscio virsu praleidzia vandeni, slenkstis aliuminis, duris jau perdare, ziurint is vidaus desinys kampas jau nebeleidiza kairys(ten kur vyriai) uzpylus is lauko puses ant uzrakitu duru puodeli vandens , dalis vandenio atsiduria tambure, tokia gera balute, desinys nebepraleidzia, bandziau prasyti, kad kokius sepetukus ant slenskcio priklijuotu, jie tokiu nededa, neturi, nepraktikuoja, ir is viso man pasake kad taip jau ir turi buti, ir taip likti. Rudeni per gera lietu, kada buvo labai vejuota suslapo tambure ir kilimas, tiesiog per kiekviena gusi, ejo i vidu ir vanduo ir vejas, kamsem, ziema visa laika, tik pareje uzkamsydavom skudurais, eina "gyvas" vejas.
is vidaus ziurint, matosi sviesos plysys tam kampe, tiesiog kaip cia pasakyti, laukas matosi kokie trys cm. ilgio. Gal ka patarsit kas nors  4u.gif

kas čia taip sudėjo ? kokia firma ?nesinorėtu pataikyti ten doh.gif
Atsakyti
Nugis Hermio projektai, jau anksciau viska rasiau, ten daugiau ka papasakojau, bet langai, kad nesueina tai nu ka, nors vanduo pro juos neina, tik saltis, bet durys.... man jau pabodo jas kamsyti lietui lyjant!!!!
Papildyta:
Hermio Projektai Kaune.
Atsakyti
Ar galit man kas is suprantanciu atsakyti, ar tikrai taip turi buti?
Atsakyti
alfasz supranta, gal galit pakonsultuoti?
Atsakyti