Įkraunama...
Įkraunama...

Plastikiniai langai 7

pas mus taip pat rasoja, gausiai, bet nesala. Is patirties mes turime toki pastebejima - ankstesniame name buvo langai, kuriu viduje buvo plastmasinis intarpas, o dabar yra su metaliniais. Tai, tie langai, kurie buvo su plastmasiniais intarpais nei rasodavo, nei ka, o su metaliniais - tai vargas, bega, bega....vanduo
Atsakyti
QUOTE(kicius @ 2012 02 01, 12:12)
Sakykit plastikinių langų naudotojai, ar prašala pas jus langai šiom dienom kai jau per -20 ar viskas normaliai? Kalbu apie plastiko rasojimą ir stiklo paketo kampuose ledo susidarymą?

Pas mus ledukas susidaro doh.gif ypač kur šiaurinėje pusėje yra du langai doh.gif namas blokinis,viename kambaryje apšiltinom sienas ir apie langą,sakom gal padės,bet deja doh.gif
Atsakyti
Ar rasoja tik plastikiniai langai ar ir mediniai, mes pirmi metai gyvenam name, pas mus plastikiniai Hermio projektu, kiekviena ryta pereinu visa nama, valydama tuos nubegimus, ant palangiu balos, net ant grindu nubega, paskui per pietus ta pati procedura, na ir vakare, ar ilgai taip vargti teks, jau neviltyj visiskoj, plius dar siandien pamaciau, ledukus kapuose dvejuose languose, man tai katastrofa tikra, nesuprantu is atlieku mums langus pagamino ar kaip?
Atsakyti
Nu va, vakar pasigyriau, kad ledukų nėra, o šį ryt žiūriu, visuose kambariuose ant langų jau ledukas doh.gif Beveik nerasoja ir ledukų nėra tik tuose kambariuose, kur balkonai stiklinti.
Atsakyti
Pasigyriau ir as vakar blush2.gif , kad tik rasoja, o nesala - siryt viename kambaryje pamaciau ir ledukus, ir kas per nesamones su tais langais, dejome ale jau gerus, gerus.
Atsakyti
Atėjau į šią temą pasižiūrėt ar čia man tik taip pasisekė, bet matau kad ne mano vienos langai apšalę iš vidaus.
O profilis Veka, paketas su argono dujomis :/
Ledukas užsidėjo ant lango ir apačioje prie pat palangės.
Apie visokius pelėsiukus kampuose nebekalbu...et kad taip būčiau žinojus - būčiau taupius mediniams ar aliuminiams... velnias mane sugundė tuos plastikinius dėt :/

Beje drėgnas oras namuose čia niekuo dėtas - barometras rodo 46proc. (kritinė drėgmės riba 65 proc.) Taigi oras labai sausas - net odą traukia, ir nosies gleivinę džiovina. Palaikom namie 19 - 20 laipsniu temperatūra, apie tai kiek šilumos išeina per langus galvot nesinori :/

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
QUOTE(Bugenvilija @ 2012 02 02, 12:25)
Atėjau į šią temą pasižiūrėt ar čia man tik taip pasisekė, bet matau kad ne mano vienos langai apšalę iš vidaus.
O profilis Veka, paketas su argono dujomis :/
Ledukas užsidėjo ant lango ir apačioje prie pat palangės.
Apie visokius pelėsiukus kampuose nebekalbu...et kad taip būčiau žinojus - būčiau taupius mediniams ar aliuminiams... velnias mane sugundė tuos plastikinius dėt :/


Mūsų langų vaizdelis doh.gif
Atsakyti
Pas mane plastikiniai tik per šalčius apšalo. Įprastai net nerasoja.
O mačiau net ir medinius 2 kamerų aprasojusius (dabar jau ir apšalusius)
Aš kažkaip manau, kad čia dar ir nuo ventiliacijos sistemos priklauso g.gif
Atsakyti
Pas mus ne tik rasoja,apšąla,bet vienam kambary dar ir palangę ''išpūtė''.Ką dabar daryt?Garantinis tik tik pasibaigęs blush2.gif Reik laukt atšilimo ir dėt naujus langus?
Atsakyti
QUOTE(Marija1 @ 2012 02 01, 23:40)
Ar rasoja tik plastikiniai langai ar ir mediniai, mes pirmi metai gyvenam name, pas mus plastikiniai Hermio projektu, kiekviena ryta pereinu visa nama, valydama tuos nubegimus, ant palangiu balos, net ant grindu nubega, paskui per pietus ta pati procedura, na ir vakare, ar ilgai taip vargti teks, jau neviltyj visiskoj, plius dar siandien pamaciau, ledukus kapuose dvejuose languose, man tai katastrofa tikra, nesuprantu is atlieku mums langus pagamino ar kaip?

Su tokia problema susidūriau tik šiemet. Langai sudėti prieš 5 metus ir nei karto nerasojo. O šiemet - rasoja, vanduo ant palangių stovi, prie gumos darosi pelėsis verysad.gif Oras bute sausas, pagal nosies išsausėjimą jaučiu. Jei palieku mikro vėdinimą pusdieniui - jokio vandens nesusidaro, bet namuose vėsu. Gaila išeinančios šilumos.
Atsakyti
QUOTE(Giurza online @ 2012 02 02, 14:37)
Pas mus ne tik rasoja,apšąla,bet vienam kambary dar ir palangę ''išpūtė''.Ką dabar daryt?Garantinis tik tik pasibaigęs blush2.gif Reik laukt atšilimo ir dėt naujus langus?


Visa laime, kad susidejom naturalaus akmens-marmuro palanges, visa laime, nes dabar jau butu visu langu palanges issipute, nes balu balos kas ryta, ir ant grindu kai kur net nubege. O jau pries menesi, pagalvojau, kam cia darem tas akmenines, gal nereikejo, o dabar matau, kad labai net reikejo, nors cia nereikes lupti ir keisti..
Atsakyti
QUOTE(Bugenvilija @ 2012 02 02, 12:25)
Atėjau į šią temą pasižiūrėt ar čia man tik taip pasisekė, bet matau kad ne mano vienos langai apšalę iš vidaus.
O profilis Veka, paketas su argono dujomis :/
Ledukas užsidėjo ant lango ir apačioje prie pat palangės.
Apie visokius pelėsiukus kampuose nebekalbu...et kad taip būčiau žinojus - būčiau taupius mediniams ar aliuminiams... velnias mane sugundė tuos plastikinius dėt :/

Beje drėgnas oras namuose čia niekuo dėtas - barometras rodo 46proc. (kritinė drėgmės riba 65 proc.) Taigi oras labai sausas - net odą traukia, ir nosies gleivinę džiovina. Palaikom namie 19 - 20 laipsniu temperatūra, apie tai kiek šilumos išeina per langus galvot nesinori :/
Uploaded with ImageShack.us

Osakykit,profilis 6 kameru ir stiklo paketas 3 stiklu cia tokio vaizdelio?Nes mes apie juos galvojam,bet jei rezultatai tokie-tai ar verta tokius pinigus moketi uz juos??? doh.gif
Atsakyti