Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

gal zinote kokia BT temperatura turi buti kai nesilauki blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes,

turejau du IVF -antras sekmingas. per abejus jokiu tikru nestuke.gif nejauciau -pries kiekvienas men pas mane skausmingos krutys, apetitas....

geriausias nestuke.gif pozymis -nera menesniniu smile.gif
12 isodinimo diena HCG buvo 229 -o pozymiu nestumo jokiu....

visoms sekmes smile.gif
reiktu ir man 3iam IVF prisiruosti, bet kaip sunku -tiek psichologiskai, tiek finansiskai doh.gif
Papildyta:
QUOTE(sawana @ 2011 05 01, 23:01)
gal zinote kokia BT temperatura turi buti kai nesilauki blush2.gif



jei gerai supratau klausima, tai mazesne nei 37 smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ralija: 01 gegužės 2011 - 22:06
QUOTE(Tanga @ 2011 04 30, 16:24)
Aš turiu šuniukų porelę. Jau šeštus metus. Ir neįsivaizduoju gyvenimo be jų. Tiesą sakant net nežinau, ar yra labiau atsidavęs, mylintis, suprantantis ir užjaučiantis padaras nei šuo. Gyvūnų terapija labai geras vaistas nuo visokių liūdnų minčių. Nesuskaičiuočiau, kiek kartų per dieną nusišypsau, kai ką nors iškrečia mano mylimukai. Taip kad drąsiau. Tikrai nepasigailėsi.

Ačiū. Svarstėm ir apie šuniuką

QUOTE(Lietuva @ 2011 04 30, 16:24)
Dėl gyvūnėlio įsigijimo: ir aš pritariu, kad verta. Mes kai jau nebesitikėjome turėti lėliuko - įsigijoma labradorę. O po 3 metų ir dukriukas atkeliavo. Ir šuo jau suaugęs - geriausia draugė dukrytei. Dabar jau kalytei 4 metai. O dukrytei 1 metukai gegužės mėrn. sueis.
Kol nebuvo vaikelio - šuo mums buvo didžiulis moralinis ramstis. Ir dabar  - neįsivaizduoju, kaip dukrelė augtų be jos. Ji net stotis ir eiti pirmiausia įsikibus į šunį išmoko, o tik po to su stumduku žaidė.
vienareikšmiškai  - įsigyti verta, tik reikia nepamiršti, kad teks r0pintis net tada, jei susilauktumėt vaikelio (vieno, dviejų, o gal ir trijų).

user posted image


Lietuva, labai miela tavo dukrytė 4u.gif
O šuniukas tai tavo visas didelis šunis 4u.gif bet labai gražus. Aš jei įsigyčiau šunį būtinai norėčiau balto

QUOTE(Warwara @ 2011 04 30, 17:15)
Egk, be galo ir be krasto gaila. Taip tikejau, kad sis, beprotiskas kartas bus laimingas. Nes sis skyrelis man prasidejo su tavo 1 IVF...  Bet... Deja, ta nelaiminga statistika!

Kaciukas yra jega, nors as kaciu nelabai suprantu, as daugiau siuniukus. Bet visa savo gyvenima gyvenau apsupta naminiu gyvunu. Neisivaiszduoju kaip galima namuose nieko netureti.

Dabar pas mus gyvena katinas, cia vyro noras. As  ir sunus norim suniuko, bet laukiam kai truputi vaikas paaugs, kad galetu pats eiti i lauka pasivaiksiuoti su sunimi. Tad dabar turime katina. Katinai labai jaucia nuotaikos, labai jaucia kus skauda, kur bloga. Net toks durniukas kaip mano

Tik katino tulika vyrui pavesk valyti

Warwara, o kokios tavo naujienos?

QUOTE(Puk @ 2011 04 30, 18:05)
Įsiterpsiu, mergaitės, dėl gyvūnėlio priglaudėm mažą beveislį kačiuką, po mėnesio pastojau natūraliai  savo džiaugsmo laukėme penkis metus.


thumbup.gif Sėkmės 4u.gif
Smagu, kad įvyksta stebuklų 4u.gif

QUOTE(Bountyyy @ 2011 05 01, 10:12)
siryta sulaukiau gausiu mmm. 

Labai užjaučiu 4u.gif
Tai buvo tavo pirmas bandymas?

QUOTE(ice|tea @ 2011 05 01, 20:38)
egk, kaciukas tikrai gerai pati laikau rusu melynaji  paguodzia, nuramina, o kartais kai verkiu, tai nulaizo asaras  aisku nemaziau ir rupesciu sukelia  Jeigu domejais, tai sie katinai su "kietu" charakteriu, visiskai nepriklausomi..  bet moka buti ir meilus retkarciais 

Man siandien 6dpi. Jokiu pojuciu, isskyrus jautria krutine.  Nugara tik maudzia, bet ji man siaip jautri vieta, daznai paskauda, tai nekreipiu demesio.. verysad.gif Apetitas didziulis kaip ir pries visas mmm 


Linkiu tau sulaukti didelių skaičiukų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa7 @ 2011 05 01, 19:40)
......oi, mieloji....siandien nuotaikos gal nesigadinciau jau, bet nuo ryt ryto kasdien daryciau NT kol parodytu II  wub.gif  jau yra kaip yra, kitaip nebus, ir jei kas yra--manau jau rodys ir NT. Laikykis kazkaip, ir kuo daugiau ramybes  4u.gif  Tu butinai tapsi MAMA--as tuo net neabejoju, drauguze  mirksiukas.gif


Aciu, griebiu virusiuka 4u.gif , bet drasos NT daugiau neatsiranda blink.gif ka tik daugiau nei dvi valandas ziauriai skaudejo skrandi, skausmas atrode eina zemyn i pilva ir strenas, iki pykinimo, net balsu kaukiau, net prisigalvojau kad cia tie 11hcg vnt tuoj prasimus, bet lyg nieko. Igeriau dvi paracetamolio tai po gero pusvalandzio akyse prasviesejo smile.gif

QUOTE(ice|tea @ 2011 05 01, 20:38)
Man siandien 6dpi. Jokiu pojuciu, isskyrus jautria krutine.  Nugara tik maudzia, bet ji man siaip jautri vieta, daznai paskauda, tai nekreipiu demesio.. verysad.gif Apetitas didziulis kaip ir pries visas mmm  doh.gif


Labai geri pozymiai, juk daug mergaiciu sako kad nestuke.gif pozymiai yra panasus i mmm, taip kad tikek, dabar gali vykti implantacija (keliu dienu isodino?).

QUOTE(sawana @ 2011 05 01, 23:01)
gal zinote kokia BT temperatura turi buti kai nesilauki blush2.gif


Nelabai gali pasakyti, tiesiog reikia ilgiau savo BT pasekti, svarbu kad butu apie 2-3 padalu pakilimas, bet tikrai nebutinai nestukems turi siekti 37.

QUOTE(ralija @ 2011 05 01, 23:05)
geriausias  nestuke.gif  pozymis -nera menesniniu  smile.gif


Ralija labai sveikinu su sekme smile.gif mmm nebuvimas ir yra vienintelis man likes pozymis blush2.gif

QUOTE(egk @ 2011 05 01, 23:07)
Ačiū. Svarstėm ir apie šuniuką


Ir as jau uzsimaniau apie gyvuneli ir vyra bandau pratinti prie minties. Tik jis nera tikras ar neatsibos man vedzioti ir pan ax.gif tokiu atveju katinukas tikrai daug lengviau priziuret blush2.gif

Beje egk, o tau mmm atejo? As tai galvoju kad manasias gal progesteronas sulaiko g.gif Egk mieloji, Dievas kartais nusprendzia ne pagal musu norus, bet jei mes ji itikinsime kad vaikelis yra musu didziausia svajone, jis ispildys musu nora, as tikiu wub.gif

Domiinyyka - dabar as jau buriuojuosi tavo palaikymo komandoje. Sekmes mergyt 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 01 gegužės 2011 - 23:38
Labas rytelis mergaites 4u.gif

Visa savaitgali nepriejau prie kompo, nes reikalu daugiau nei as, pasirodo, sugebu i savo rankas paimti doh.gif bet ne esme.

Ziuriu liudnu naujienu pas save turit..... unsure.gif Egk, nera zodziu, kurie tave priverstu jaustis kitaip nei dabar jautiesi.Isliudek savo liudesi, ne visada reikia bandyti ji uzgniauzti.Galiu tik pasakyti, kad jausmas, kai negali nustot verkus tikrai pazistamas iki skausmo.Bet kai man tai buvo as sau leidau issikaukti tiesiog tiek, kiek galejau.Kai suzinojom, kad po sekmingo IVF leliukas nesivysto, vemiau 4 dienas be sustojimo is to streso.Verkiau kiek galejau ir kiek norejau, buvau nepaguodziama.Bet kaip greitai ta liudesio banga atejo, taip greitai ji ir praejo butent tada, kai susideliojom su SB nauja plana.Ir negalvok, kad kitas kartas paskutinis ir nuleisit rankas.Net jei ne paskutinis, ranku nenuleiskit.Galima juk isvaziuoti kitur, kur tikriausiai ir galimybes didesnes......Taip, tai kainuoja, bet tokiam tikslui man pinigai pasidaro ta lengvesne kliutis, kuria apeiti visada galima, nors niekada nebuna ir lengva......Kas liecia gyvuniuka, tai mes tuo metu isigijom seska hihihi.gif Baisiai isdykes gyvunas, protingas, bet naudojantis savo proteli visokiom isdaigom.uzsiemimo su juo ne maziau kaip su mazu vaiku tongue.gif Bet kaciuko tau dabar tikrai reiketu ax.gif

Citas, as labai laukiu tavo kokiu nors naujienu..... rolleyes.gif kantrybe pas tave neismatuojama, as tokios gyvenime neturesiu doh.gif

Dominyyka, labai laukiam tavo teigiamo rezultato bigsmile.gif
Atsakyti
Citas, man isodino 3 dienu embrionus.
Istikruju net pavydu tavo tokios kantrybes ax.gif manau as pagadinsiu NT neislaukus hcg. doh.gif
Citai, tiek laiko be mmm, manau garantuotai esi nestuke.gif Kartu su visom cia esanciom laikau kumstukus uz tave ir patvirtinancius nestuke.gif skaicius. thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Ka tik parasiau embrions temoj kaip jauciuosi,tai nesikartosiu, kad neapsiverkt, o as juk darbe.
Mano skaiciukai ryt, tik optimizmo, tikejimo nulis.
Aciu, kad sergat uz mane 4u.gif

Siandien sonny skaiciukai. Bus viskas ok, testas negali meluot, o dar net du bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 05 01, 21:57)
Ka tik parasiau embrions temoj kaip jauciuosi,tai nesikartosiu, kad neapsiverkt

Laikykis console.gif Ryt jau baigsis tas zudantis laukimas 4u.gif

Mergaites, as jau ne pirma diena pabundu apie 6 ryto su pojuciu, kad mmm prasidejo.. Kiekviena ryta taip issigastu is miegu, nes tikrai labai realus visi pojuciai...(visad iki to, kad einu pasitikrinti blink.gif ax.gif ). Po to pilvas dar pora valandu kunkuliuoja burbuliuoja (man irgi vienas is mmm pozymiu).. Po to per visa diena vel nieko blink.gif Ar buna taip kuriai nors?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zubriuka: 02 gegužės 2011 - 08:22
QUOTE(Zubriuka @ 2011 05 02, 09:20)
Laikykis console.gif Ryt jau baigsis tas zudantis laukimas 4u.gif

Mergaites, as jau ne pirma diena pabundu apie 6 ryto su pojuciu, kad mmm prasidejo.. Kiekviena ryta taip issigastu is miegu, nes tikrai labai realus visi pojuciai...(visad iki to, kad einu pasitikrinti  blink.gif  ax.gif ). Po to pilvas dar pora valandu kunkuliuoja burbuliuoja (man irgi vienas is mmm pozymiu).. Po to per visa diena vel nieko blink.gif Ar buna taip kuriai nors?


Aisku, kad buna mirksiukas.gif Raminkis tiktai ir negasdink savo vaiku tongue.gif
Su savo pirmu vaiju jauciau mmmm pozymius ir ju laukiau.Buvau isitikinus, kad ateis mmm, o isitikinimas buvo toks stiprus, kad net ilgokai testo nesidariau, nes gi "jauciau, kad mmmm parsivelka" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 02, 00:33)
Igeriau dvi paracetamolio tai po gero pusvalandzio akyse prasviesejo  smile.gif

tikiuosi tie skausmeliai nieko baisaus, laikykis....
bet ar tau ne nuo to nežinojimo jau spazmuoja visur? g.gif
gal tikrai galima kazkur ta hcg visgi pasikartoti..
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 05 01, 22:28)
Aisku, kad buna  mirksiukas.gif  Raminkis tiktai ir negasdink savo vaiku  tongue.gif

Aciu D... Kad as dar ne viena su tokiais pozymiais 4u.gif 4u.gif (taaaaip noriu, kad tiems vaikiukams pas mane patiktu.... ax.gif Tai biski ir gasdinuosi...)
Aciu Betut 4u.gif
Atsakyti
*traukia plakata
Labas pirmadienis!!!!

As jau namuose po punkcijos smile.gif Labai anksti ryte padare. Viskas praejo tikrai sklandziai, narkoze - super. Pamiegojau ir tiek, nes keltis reikejo labai anksti smile.gif Tuoj vyras mane pusryciais pamaitins, iseis i darba, o as lepinsiu save, kaip ir sake gyd.

Ispunktavo 9 vnt., lauksim rytojaus, kaip pavyks apvaisinimas.


Cituk, tau cia nuo nervu skrandukas jau nebelaiko. Isgerk ka nros tokio ramynansio skrandi, kosytes pavalgyk!

Zubriuk, kai as buvau nestuke.gif tai 1,5 savaites saziningai laukiau mmm... nes visi, absoliuciai visi pozymiai buvo kad tuoj tuoj!
Atsakyti