Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

Egk, be galo ir be krasto gaila. Taip tikejau, kad sis, beprotiskas kartas bus laimingas. Nes sis skyrelis man prasidejo su tavo 1 IVF... Bet... Deja, ta nelaiminga statistika!

Kaciukas yra jega, nors as kaciu nelabai suprantu, as daugiau siuniukus. Bet visa savo gyvenima gyvenau apsupta naminiu gyvunu. Neisivaiszduoju kaip galima namuose nieko netureti. Popugos, suo, kaz kada gilioj vaikistei - chomiakai smile.gif Zuvytes... Zodziu zoosodas visad buvo!

Dabar pas mus gyvena katinas, cia vyro noras. As ir sunus norim suniuko, bet laukiam kai truputi vaikas paaugs, kad galetu pats eiti i lauka pasivaiksiuoti su sunimi. Tad dabar turime katina. Katinai labai jaucia nuotaikos, labai jaucia kus skauda, kur bloga. Net toks durniukas kaip mano smile.gif smile.gif smile.gif

Tik katino tulika vyrui pavesk valyti smile.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 30, 12:10)
Na nemazai jau laiko praejo, o ir BT gera! Man pajautrejo krutine, matyt, po implantacijos, o dabar tarpais- tai jautresne, tai ne tokia jautri, bet tikrai ne krutine yra pozymis, o va kad mmm neateina, tai labai gerai! Laikom kumstukus toliau!  thumbup.gif


Nu gerai tada, nes krutine tikrai jau nejautri. O mmm kol kas ne kvapo, nors jos rupuzes ateina ir neispeje doh.gif


QUOTE(Bountyyy @ 2011 04 30, 13:18)
Na va, ilgai delsiau cia nerasydama, tik visa laika skaiciau apie jus visas, sekiau jusu naujienas ir tyliai savyje isgyvenau savas... o dabar matau kad noriu pasisakyti, nes situacija panasi i tavo Cituk 4u.gif
Siandien man 15-ta DPO, isodino 3 zirniukus po 4 lasteles, dvieju dienu, ir kaip gydytojas sake idealios bukles. MMM laukiau prasidedant antra velyku diena, ju nebuvo,sekancia diena taip pat, kol kas iki siandien ju nera, nebuvo jokio tepliojimo, Velyku ryta pasidariau testa -puodeli, kuris kaip gydytojas sake yra labai jautrus, deje, nieko nepasimate, nuotaika buvo labai liudna  verysad.gif antra velyku diena, pas jus skyrely prisiskaicius, kad testai buna kad ir meluoja, ir siaip zinau kad galima gi zvilgteret po paros ar kas pasikeite ten  tongue.gif  ogi pamaciau neismestam testuke kad neryski, bet matoma antra juostele  ax.gif suprantu kad nesamone vertint taip, bet tai ikvepe vilties, taigi, antradieni, t.y. 11DPO pridaviau HCG, ir deje... maziau nei vienas  blink.gif  verysad.gif  pasiskambinau gydytojui pranest blogas zinias ir apsitart kada man nutraukt crinon'a, o jis man sako tu ka????!! sitaip anksti dareisi krauja ir dabar sakai kad nieko?? ar nesupranti kad tai gali buti velyva implantacija? juk mmm tai nera?! na taip sakau, bet as tokiais stebuklais sunkiai patikiu. Zodziu, jis grieztai uzdraude daryti isansktines speliones, kol neprasidejo mmm tai yra pats geriausias zenklas pasak jo. Man mmm istiesu kaip laikrodis, netgi kiek ansciau buna atskuba, o cia ju nera savaite.. tiesa, vakar vos nezymus teptelejimas, siandien irgi vos vos, bet nieko daugiau, liepe aisku ir sito neissigast, kol sako nesulauksi tikro pliuptelejimo mmm tol crinon'o nenutraukt, aisku daug ilsetis... taciau itampa namie, vyras irgi isgyvena, nesusivaldom, pykstames, tai nera gerai... saket gyvuneli laikyti namuose..jo, tai pats puikiausias budas islieti meile, kurios vienam vyrui per daug juk, o kai vaiku nera, kaciukas ar suniukas pats tas. As turejau kaciuka, deje persikraustem kitur, vyras katina isplese ir paliko savo mamai,nes negali pakesti jo krentanciu plauku (jis pukuotas) ilgai isgyvenau, aisku galiu pas anyta nuvykus tam paciam mieste ji paniurkyti, bet tai juk ne tas pats kai turi sailia, miegi kartu  4u.gif tad tikrai isygti gyvuneli verta, padeda susitvarkyti su stresu  mirksiukas.gif
Oi, labai cia uztersiau eteri savo ilgu pasakojimu, bet pagalvojau kad mano situacija ikveps Citui vilties, nes mano HCG isvis maziau nei vienas, taciau testuka liepe pasidaryt dar pirmadieni jei tik mmm neateis. taip pat dar skaiciau "Nestumo biblijoj", kad "kol gemalas tvirtai isitaiso gimdos gleivineje, praeina apie 13 dienu. <-> Dabar pats gemalas pradeda gaminti progesterona, taip stimuliuodamas gimdos gleivines vystymasi" Ir butent tada prdeda gaminti HCG, tad mano situacijoj as krauja pridaviau tik 11 dpo, tad jis gal net nebuvo prdejes implantuotis (?)... galima juk vilciai pageridnti tureti toki varianta  blush2.gif 
Visoms stiprybes, kurios laukiat rezultatu  4u.gif


WOW nu visiskai ta pati situacija smile.gif Labai aciu kad pasidalinai savo istorija, aisku kad ikvepia vilties. Ale tau dabar 15 dpo o tu sumastei velyku ryta testa daryti!!!? Man dabar 19 dpo o velyku ryta buvo 10 dpi (arba 12 dpo) tai tau buvo tik 8 dpi? Nu pavarei mergyt lotuliukas.gif Duok dieve kad musu atveju nutiktu stebuklas, bet jei jau tavo gydytojas liepe dar nenuleisti ranku tai gal tikrai tu sancu yra? As nusipirkau irgi jautru testa ir dar vis mastau ar cia pirmadieni ar antradienio islaukti. bet ko gero pirmadieni nes bent jau turesiu laiko paliudet jei ka, nes mes cia dar nedirbam pirmadieni ax.gif


Warwara kaip tavo reikaliukai, gal zinai kada punkcija jau?? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 30 balandžio 2011 - 16:37
QUOTE(liepa7 @ 2011 04 30, 12:56)
"kate i namus - Laime i namus" ---senas geras posakis  mirksiukas.gif  niekada netikejau, bet kai pries pora metu pas mane atklydo kate, ja priglaudziau...  wub.gif 
.......... ir stebuklas  nestuke.gif aplanke....


Įsiterpsiu, mergaitės, dėl gyvūnėlio blush2.gif priglaudėm mažą beveislį kačiuką, po mėnesio pastojau natūraliai wub.gif savo džiaugsmo laukėme penkis metus.

Sėkmės jums visoms ir stiprybės 4u.gif
Atsakyti

WOW nu visiskai ta pati situacija smile.gif Labai aciu kad pasidalinai savo istorija, aisku kad ikvepia vilties. Ale tau dabar 15 dpo o tu sumastei velyku ryta testa daryti!!!? Man dabar 19 dpo o velyku ryta buvo 10 dpi (arba 12 dpo) tai tau buvo tik 8 dpi? Nu pavarei mergyt lotuliukas.gif Duok dieve kad musu atveju nutiktu stebuklas, bet jei jau tavo gydytojas liepe dar nenuleisti ranku tai gal tikrai tu sancu yra? As nusipirkau irgi jautru testa ir dar vis mastau ar cia pirmadieni ar antradienio islaukti. bet ko gero pirmadieni nes bent jau turesiu laiko paliudet jei ka, nes mes cia dar nedirbam pirmadieni ax.gif


Cituk, tau tikrai vilties yra, nes tavo skaiciukai bent jau YRA mirksiukas.gif na o as, kaip ir nesitikejau po hcg rezultatu jokio stebuklo, nors vilties dar bande ipusti, bet pati sau zinojau kad mano atveju kai maziau nei 1, koks stebuklas gali buti? tad....siryta sulaukiau gausiu mmm.. verysad.gif Bet tau liudet neleidziu! tavo atvejis - su skaiciukais, tad tikrai turi buti stebuklas 4u.gif Sekmes ir laimes Jums visoms 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, sveikinu Jus visas- esancias ir busimas mamytes su MOTINOS diena! Lai motinyste kuo greiciau aplanko tas, kurios taip ilgai ir kantriai jos laukia, o tas kurios jau sulauke, tegu kiekviena diena bus kupina dziugesio! Apkabinu visas! wub.gif

Bountyyy, labai gaila, kad taip, bet gerai, kad Tu neleidi sau liudet! Laikykis, mergyt! console.gif
Atsakyti
QUOTE(Bountyyy @ 2011 05 01, 10:12)
Cituk, tau tikrai vilties yra, nes tavo skaiciukai bent jau YRA  mirksiukas.gif  na o as, kaip ir nesitikejau po hcg rezultatu jokio stebuklo, nors vilties dar bande ipusti, bet pati sau zinojau kad mano atveju kai maziau nei 1, koks stebuklas gali buti? tad....siryta sulaukiau gausiu mmm..  verysad.gif  Bet tau liudet neleidziu! tavo atvejis - su skaiciukais, tad tikrai turi buti stebuklas  4u.gif  Sekmes ir laimes Jums visoms  4u.gif


Bountyy labai gaila, cia jusu pirmas bandymas?? Tikekim kad kitas kartas bus TAS!!! Nedaug as tos vilties turiu bet dar truputi like, kol mmm atkeliaus smile.gif

QUOTE(Adrija1 @ 2011 05 01, 11:20)
Mergaites, sveikinu Jus visas- esancias ir busimas mamytes su MOTINOS diena! Lai motinyste kuo greiciau aplanko tas, kurios taip ilgai ir kantriai jos laukia, o tas kurios jau sulauke, tegu kiekviena diena bus kupina dziugesio! Apkabinu visas!  wub.gif



Labai prisidedu prie sveikinimu ypac toms busimoms mamytem, nes visos busim 4u.gif 4u.gif


Ar man jau visai saratai susisuko? Kada Dominyyka tavo testas, sestadieni turejai daryti??

ir is warwaros jokiu ziniu apie punkcija? Jauciu pirmadieni? bigsmile.gif

Beta1 kaip tu, ar sirdele jau plaka dazniau, tavo didis ivykis jau uz keliu savaiciu biggrin.gif

Citas 18dpi - nestumo pojuciu kaip ir jokiu. vakar visa popiete labai strenas skaudejo. Bet jokio tepliojimo, ir BT37.1. Nu zodziu, kinkos dreba del NT gal sakau palauksiu iki to ketvirtadienio kraujo testo, jei aisku mmm neatsivilks anksciau.
Atsakyti
Cituk, as mintimis su tavimi, spaudziu kumstukus ir labai tikiuosi, kad ketvirtadieni skaiciukai bus didesni, o tu ramiai, mes uz tave pasinervuosim. smile.gif 4u.gif

Visas Mamytes ir Busimas su Svente!!! user posted image 4u.gif
Atsakyti
Su mamyciu diena sveikinu visas busimas mamytes ,nes tikrai visos visos busit wub.gif ir ta proga siunciu kiekvienai po virusiuka nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif soske.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juroszuvedra: 01 gegužės 2011 - 14:11
as taip pat sveikinu visas mamytes esamas ir busimas 4u.gif taip pat gaudau visus virusiukus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kiekvienai sio skyrelio gyventojai siunciu po viruseli nestuke.gif Kad kitais metais jus galetumet atsiusti ji kitoms laukiancioms ir tikincioms stebuklais wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 01, 11:40)
Citas 18dpi - nestumo pojuciu kaip ir jokiu. vakar visa popiete labai strenas skaudejo. Bet jokio tepliojimo, ir BT37.1. Nu zodziu, kinkos dreba del NT gal sakau palauksiu iki to ketvirtadienio kraujo testo, jei aisku mmm neatsivilks anksciau.

......oi, mieloji....siandien nuotaikos gal nesigadinciau jau, bet nuo ryt ryto kasdien daryciau NT kol parodytu II wub.gif jau yra kaip yra, kitaip nebus, ir jei kas yra--manau jau rodys ir NT. Laikykis kazkaip, ir kuo daugiau ramybes 4u.gif Tu butinai tapsi MAMA--as tuo net neabejoju, drauguze mirksiukas.gif

Visoms mergaitems sekmes nelengvam kely..... bet jus iveiksit ir tai 4u.gif tik nenuleiskit rankų !!!!!
siunciu virusiuka nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepa7: 01 gegužės 2011 - 18:41
egk, kaciukas tikrai gerai smile.gif pati laikau rusu melynaji ax.gif paguodzia, nuramina, o kartais kai verkiu, tai nulaizo asaras biggrin.gif aisku nemaziau ir rupesciu sukelia doh.gif Jeigu domejais, tai sie katinai su "kietu" charakteriu, visiskai nepriklausomi.. bet moka buti ir meilus retkarciais smile.gif

Man siandien 6dpi. Jokiu pojuciu, isskyrus jautria krutine. Nugara tik maudzia, bet ji man siaip jautri vieta, daznai paskauda, tai nekreipiu demesio.. verysad.gif Apetitas didziulis kaip ir pries visas mmm doh.gif

Cia tiek daug virusiuku paskleistu, kad butu saunu bent viena pasigauti wub.gif
Atsakyti