Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

QUOTE(egk @ 2011 04 30, 10:20)
Ir dar, mergaitės, noriu paklausti ar kurios turit gyvūnėlius? Paskambino dabar MB klausia ar nenorėčiau kačiuko - rusų mėlynojo, mažiuko? Dabar atrodo nieko nenoriu, bet gal verta pagalvoti?



Mano nuomone verta, pati turiu egzotų katinėlį. Nerealiai nuima stresą, pralinksmina, nuramina. Jei kada nors norėjai pūkuoto švelnaus padarėlio namuose, sutik su vyro pasiūlymu mirksiukas.gif . Net neįsivaizduoju namų be saviškio - tikras šeimos narys, sakyčiau net pats svarbiausias smile.gif .
Va ir dabar man po kojom guli išsitiesęs, dalyvauja SM sykiu biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LediDiDi1: 30 balandžio 2011 - 10:28
QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 30, 08:09)
Is esmes tai reiketu, na gal ne iki melynumo, bet uzsimirsimui. Siandien sestadienis, sugalvokit ka nors su vyru, iseikit, pasizmonekit. Zinau, kad sunku, bet tiesiog reikia iseiti is tos busenos, kitaip gali likti joje ilgai.. Aisku, man bepigu kalbeti, bet tikrai sirdele ne maziau uz Tave skauda..  verysad.gif Apkabinu Tave stipriai stipriai!  wub.gif
Papildyta:
O siandien kelinta diena?


Siandien 19 dpo arba 17 dpi. BT 37.2. Oi nieko nesuprantu. Mergaites kurios tik ka pastojusios ar jums jautri krutine, nes man tai jau visai ne schmoll.gif , tai galvoju cia turbut ne kas blink.gif


QUOTE(egk @ 2011 04 30, 11:20)
Ir dar, mergaitės, noriu paklausti ar kurios turit gyvūnėlius? Paskambino dabar MB klausia ar nenorėčiau kačiuko - rusų mėlynojo, mažiuko? Dabar atrodo nieko nenoriu, bet gal verta pagalvoti?


As turejau siamo kaciuka pries kelis metus. Galiu pasakyti kad kazkokiu budu jis mane nuramindavo visada smile.gif tiesiog atsiguldavo ant krutines ir taip gera pasidarydavo. Manau mintis verta demesio ir turesi kuo rupintis kol leliuka ant ranku supuosi, nes vis tiek supuosi. Ir negalvokit apie ranku kelima, nes to neprireiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 04 30, 07:20)
Ir dar, mergaitės, noriu paklausti ar kurios turit gyvūnėlius? Paskambino dabar MB klausia ar nenorėčiau kačiuko - rusų mėlynojo, mažiuko? Dabar atrodo nieko nenoriu, bet gal verta pagalvoti?


Verta. 4u.gif As turiu suniuka, zinok gyvybes namuose daugiau, kai liudna, tai tikrai pats geriausias guodejas, lyztels asaryte, priguls salia... as be jo namu neisivaizduoju. Sutik. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žemyna_mėlynakė: 30 balandžio 2011 - 10:45
Mergaitės 4u.gif
Tai žiūriu kiek jūsų turit augintinius rolleyes.gif Tikriausiai tada eisim rytoj pažiūrėti to kačiuko.
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 04 30, 00:20)
O nuo pirmadienio užsirašysiu į kokias nors procedūras, veidą susigražinsiu, tada išsirinksim, parsivešim ir pasisodinsim kieme gražų bonzą, senai planavom, kitą savaitgalį jau gal į kokį renginį galėsiu išsiruošt, reiks paieškoti kas labiau užkabintų. Ir dar susiradau jau 3 knygas, kur turėtų įtraukti, šiandien gal jau pradėsiu. Ir viskas bus gerai.

Ačiū visom mergytės už paguodą 4u.gif

Turiu ir planą. Bandysim dar vieną kartą, kaip ir planavom trečia kartą. O tada jau kelsim rankas...

Ir dar, mergaitės, noriu paklausti ar kurios turit gyvūnėlius? Paskambino dabar MB klausia ar nenorėčiau kačiuko - rusų mėlynojo, mažiuko? Dabar atrodo nieko nenoriu, bet gal verta pagalvoti?


Va ir gerai! Palepink save! Tu to tikrai nusipelnei!!! wub.gif

Trecias kartas nemeluos! 4u.gif

Oi gyvunas namie- palaima, as nezinau kaip gyvenciau be savo trumpauodegio katuko (kurilu bobteilas), del jo keliuos 4-a nakties vandenelio paleisti, nes jis geria tik beganti is krano, ir visai nepykstu! Nes kai ateina, prisiglaudzia prie nugaros miegant, pamurkia, tai atrodo visas iskadas gali atleisti. Labai pritarciau, jei nusprestumet pasiimti katineli! wub.gif

QUOTE(Citas @ 2011 04 30, 00:31)
Siandien 19 dpo arba 17 dpi. BT 37.2. Oi nieko nesuprantu. Mergaites kurios tik ka pastojusios ar jums jautri krutine, nes man tai jau visai ne  schmoll.gif , tai galvoju cia turbut ne kas  blink.gif



Na nemazai jau laiko praejo, o ir BT gera! Man pajautrejo krutine, matyt, po implantacijos, o dabar tarpais- tai jautresne, tai ne tokia jautri, bet tikrai ne krutine yra pozymis, o va kad mmm neateina, tai labai gerai! Laikom kumstukus toliau! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrija1: 30 balandžio 2011 - 11:10
QUOTE(egk @ 2011 04 30, 11:48)
Mergaitės 4u.gif
Tai žiūriu kiek jūsų turit augintinius rolleyes.gif Tikriausiai tada eisim rytoj pažiūrėti to kačiuko.

As irgi uz gyvuneli drinks_cheers.gif Pas mane persu kaciukas, tai visada nusiraminu ji glostydama, girdedama kaip jis murkia atsigules man ant pilvo. Labai atpalaiduoja ir dziaugsmo namams suteikia wub.gif Saunuolis tavo vyras, kad taip sugalvojo thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 30, 12:10)
Va ir gerai! Palepink save! Tu to tikrai nusipelnei!!!  wub.gif

Trecias kartas nemeluos!  4u.gif

Oi gyvunas namie- palaima, as nezinau kaip gyvenciau be savo trumpauodegio katuko (kurilu bobteilas), del jo keliuos 4-a nakties vandenelio paleisti, nes jis geria tik beganti is krano, ir visai nepykstu! Nes kai ateina, prisiglaudzia prie nugaros miegant, pamurkia, tai atrodo visas iskadas gali atleisti. Labai pritarciau, jei nusprestumet pasiimti katineli!  wub.gif



QUOTE(pliuske @ 2011 04 30, 12:14)
As irgi uz gyvuneli drinks_cheers.gif Pas mane persu kaciukas, tai visada nusiraminu ji glostydama, girdedama kaip jis murkia atsigules man ant pilvo. Labai atpalaiduoja ir dziaugsmo namams suteikia wub.gif Saunuolis tavo vyras, kad taip sugalvojo thumb_yello.gif


Ir jūs abi turit kačiukus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 04 30, 12:17)
Ir jūs abi turit kačiukus thumbup.gif


"kate i namus - Laime i namus" ---senas geras posakis mirksiukas.gif niekada netikejau, bet kai pries pora metu pas mane atklydo kate, ja priglaudziau... wub.gif
.......... ir stebuklas nestuke.gif aplanke....
Atsakyti
Na va, ilgai delsiau cia nerasydama, tik visa laika skaiciau apie jus visas, sekiau jusu naujienas ir tyliai savyje isgyvenau savas... o dabar matau kad noriu pasisakyti, nes situacija panasi i tavo Cituk 4u.gif
Siandien man 15-ta DPO, isodino 3 zirniukus po 4 lasteles, dvieju dienu, ir kaip gydytojas sake idealios bukles. MMM laukiau prasidedant antra velyku diena, ju nebuvo,sekancia diena taip pat, kol kas iki siandien ju nera, nebuvo jokio tepliojimo, Velyku ryta pasidariau testa -puodeli, kuris kaip gydytojas sake yra labai jautrus, deje, nieko nepasimate, nuotaika buvo labai liudna verysad.gif antra velyku diena, pas jus skyrely prisiskaicius, kad testai buna kad ir meluoja, ir siaip zinau kad galima gi zvilgteret po paros ar kas pasikeite ten tongue.gif ogi pamaciau neismestam testuke kad neryski, bet matoma antra juostele ax.gif suprantu kad nesamone vertint taip, bet tai ikvepe vilties, taigi, antradieni, t.y. 11DPO pridaviau HCG, ir deje... maziau nei vienas blink.gif verysad.gif pasiskambinau gydytojui pranest blogas zinias ir apsitart kada man nutraukt crinon'a, o jis man sako tu ka????!! sitaip anksti dareisi krauja ir dabar sakai kad nieko?? ar nesupranti kad tai gali buti velyva implantacija? juk mmm tai nera?! na taip sakau, bet as tokiais stebuklais sunkiai patikiu. Zodziu, jis grieztai uzdraude daryti isansktines speliones, kol neprasidejo mmm tai yra pats geriausias zenklas pasak jo. Man mmm istiesu kaip laikrodis, netgi kiek ansciau buna atskuba, o cia ju nera savaite.. tiesa, vakar vos nezymus teptelejimas, siandien irgi vos vos, bet nieko daugiau, liepe aisku ir sito neissigast, kol sako nesulauksi tikro pliuptelejimo mmm tol crinon'o nenutraukt, aisku daug ilsetis... taciau itampa namie, vyras irgi isgyvena, nesusivaldom, pykstames, tai nera gerai... saket gyvuneli laikyti namuose..jo, tai pats puikiausias budas islieti meile, kurios vienam vyrui per daug juk, o kai vaiku nera, kaciukas ar suniukas pats tas. As turejau kaciuka, deje persikraustem kitur, vyras katina isplese ir paliko savo mamai,nes negali pakesti jo krentanciu plauku (jis pukuotas) ilgai isgyvenau, aisku galiu pas anyta nuvykus tam paciam mieste ji paniurkyti, bet tai juk ne tas pats kai turi sailia, miegi kartu 4u.gif tad tikrai isygti gyvuneli verta, padeda susitvarkyti su stresu mirksiukas.gif
Oi, labai cia uztersiau eteri savo ilgu pasakojimu, bet pagalvojau kad mano situacija ikveps Citui vilties, nes mano HCG isvis maziau nei vienas, taciau testuka liepe pasidaryt dar pirmadieni jei tik mmm neateis. taip pat dar skaiciau "Nestumo biblijoj", kad "kol gemalas tvirtai isitaiso gimdos gleivineje, praeina apie 13 dienu. <-> Dabar pats gemalas pradeda gaminti progesterona, taip stimuliuodamas gimdos gleivines vystymasi" Ir butent tada prdeda gaminti HCG, tad mano situacijoj as krauja pridaviau tik 11 dpo, tad jis gal net nebuvo prdejes implantuotis (?)... galima juk vilciai pageridnti tureti toki varianta blush2.gif
Visoms stiprybes, kurios laukiat rezultatu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 04 30, 11:20)
Ir dar, mergaitės, noriu paklausti ar kurios turit gyvūnėlius? Paskambino dabar MB klausia ar nenorėčiau kačiuko - rusų mėlynojo, mažiuko? Dabar atrodo nieko nenoriu, bet gal verta pagalvoti?


Aš turiu šuniukų porelę. Jau šeštus metus. Ir neįsivaizduoju gyvenimo be jų. Tiesą sakant net nežinau, ar yra labiau atsidavęs, mylintis, suprantantis ir užjaučiantis padaras nei šuo. Gyvūnų terapija labai geras vaistas nuo visokių liūdnų minčių. Nesuskaičiuočiau, kiek kartų per dieną nusišypsau, kai ką nors iškrečia mano mylimukai. Taip kad drąsiau. Tikrai nepasigailėsi.
Atsakyti
Dėl gyvūnėlio įsigijimo: ir aš pritariu, kad verta. Mes kai jau nebesitikėjome turėti lėliuko - įsigijoma labradorę. O po 3 metų ir dukriukas atkeliavo. Ir šuo jau suaugęs - geriausia draugė dukrytei. Dabar jau kalytei 4 metai. O dukrytei 1 metukai gegužės mėrn. sueis.
Kol nebuvo vaikelio - šuo mums buvo didžiulis moralinis ramstis. Ir dabar - neįsivaizduoju, kaip dukrelė augtų be jos. Ji net stotis ir eiti pirmiausia įsikibus į šunį išmoko, o tik po to su stumduku žaidė.
vienareikšmiškai - įsigyti verta, tik reikia nepamiršti, kad teks r0pintis net tada, jei susilauktumėt vaikelio (vieno, dviejų, o gal ir trijų).

user posted image

wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 30 balandžio 2011 - 15:31
QUOTE(Lietuva @ 2011 04 30, 12:24)

wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti