Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

QUOTE(Rute @ 2011 04 29, 10:24)
Neįsižeisk. Nenorėjau įžeisti  4u.gif Gali rašyti, jei tik tau nuo to lengviau..  biggrin.gif
Tiesiog norėjau pasakyti, kad nurimtum iš vidaus, pasistengtum surasti ramybę bei atsipalaiduotum. Juk pasvarstykim logiškai: ar kas nors keičiasi dėl tavo nerimavimo, ankstyvųjų požymių stebėjimo ir baimių? Gal aš klystu, bet man atrodo, kad laukiant lengviau stumti visas abejones ir nerimą šalin su ta mintim, kad apie viską galvosi vėliau. Pasakyk sau, kad dabar tu tiesiog ramiai leidi sau kaip katinas dienas ir lauki rezultatų. 4u.gif Pabandyk padaryti savo mintims mini atostogas - gal pavyks. Turėsi dvigubą naudą: galva atsipalaiduos, o ir kleckams ramybė gerai 4u.gif


Pritariu Rutelei, nors ir Dominyyka suprantu. Mane taip pat buvo apemus panika, bet paskui kazkaip nusiraminau- MB subare, mergaiciu patarimu paklausiau, juk tas erzelis nieko gero neduoda, o kleckiukams gali ir nepatikti. Kartais kai jau ciuozdavo stogas, paimdavau kompa, atsidarydavau worda ir pradedavau rasyt- VISKAS YRA IR BUS GERAI! Po kokio 50-o karto, aprimdavau ir net pati patikedavau. Toki susigalvojau raminimo buda sau, o Tu gali taip pat kazka pabandyti sugalvot- esme ta, kad daryti kazkoki monotoniska darba, kuris ramina nervus. Na nezinau, gal ir be rysio as cia, bet man padedavo.. blush2.gif
Atsakyti
Ačiū, mergaitės
QUOTE(Citas @ 2011 04 29, 19:16)
dar nelabai turiu kuo megautis blush2.gif bet tu teisi per anuos abu kartus net nesikabino  smile.gif
HHmmm kaip gaila egk, bet tai as galvoju kodel jus mergaites nurasot egk rezultata jei sakot kad man yra sancu, juk jai tik kokia 10 dpi ar ne???  Jei hcg daugiau nei 5 tai kazkas kabinosi?

Nurašom dėl to, kad man visus kartus buvo kažkoks skaičiukas, buvo ir didesnis. Tie maži skaičiukai nieko nereiškia, bent jau mano atveju, tiesiog taip reaguoja mano organizmas tikriausiai. Nepadėjo nei didelis tikėjimas, niekas. Dabar tik įdomu, kada nors kiek palengvės...
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 04 29, 22:47)
Ačiū, mergaitės

Nurašom dėl to, kad man visus kartus buvo kažkoks skaičiukas, buvo ir didesnis. Tie maži skaičiukai nieko nereiškia, bent jau mano atveju, tiesiog taip reaguoja mano organizmas tikriausiai. Nepadėjo nei didelis tikėjimas, niekas. Dabar tik įdomu, kada nors kiek palengvės...

verysad.gif verysad.gif verysad.gif Stipriai apkabinu, suprantu kaip dabar tau sunku.. Laikykis saulele console.gif
Atsakyti
QUOTE(pliuske @ 2011 04 29, 23:12)
verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Stipriai apkabinu, suprantu kaip dabar tau sunku.. Laikykis saulele console.gif

Net negalvojau, kad bus taip sunku. Ir MB klausia, kodėl būtent šį kartą taip reaguoji? Juk viskas vyko netikėtai, pasistenk pamišt, net neskaičiuokim šito karto. Kol grįžom per ašaras kelio nemačiau, nepadėjo ir vynas. Sakau gal reiktų kartą prisigerti, bet jau taip kad nosis pamėlynuotų, gal tada normaliai pavyktų pastoti?
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 04 29, 22:18)
Sakau gal reiktų kartą prisigerti, bet jau taip kad nosis pamėlynuotų, gal tada normaliai pavyktų pastoti?

Egk as taip pat apie tai labai daznai pagalvoju.. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanzile: 29 balandžio 2011 - 22:43
QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 29, 12:39)
Liudna pranesinet liudnas zinias  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Egk hcg 8,2. Jau pasieme blokuojancius! Musis pralaimetas, bet kova dar tikrai nebaigta!


Stiprybes... 4u.gif

QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 29, 17:36)
... atsidarydavau worda ir pradedavau rasyt- VISKAS YRA IR BUS GERAI! Po kokio 50-o karto, aprimdavau ir net pati patikedavau. Toki susigalvojau raminimo buda sau, o Tu gali taip pat kazka pabandyti sugalvot- esme ta, kad daryti kazkoki monotoniska darba, kuris ramina nervus. Na nezinau, gal ir be rysio as cia, bet man padedavo..  blush2.gif


Geras budas, man patiko. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 29, 20:30)
Nea ne man skaudejo, kazkuriai kitai mergaitei, bet esu girdejus, kad pastojus skauda galva nuo hormonu. O Tu vandenuka geri? Pakankamai- 2l/d?


Galiu prisipazint kad tikrai ne kiekviena diena tiek isgerdavau, nu niekaip neprisiversdavau. Bet dabar jau daug geriu, nes troskina ko tai.


QUOTE(frige @ 2011 04 29, 20:32)
man galva labai skaudejo...net taip keistai,paskauda,nurimsta ir vel doh.gif  doh.gif


Nu va ir man siandien skaudejo ir skaudejo be galo, isgeriau paracetamolio lyg truputi apmazejo, uzmigau pusvalandziui bet atsikelus ir vel skaudejo po to biski praejo smile.gif

QUOTE(egk @ 2011 04 29, 22:47)
Ačiū, mergaitės

Nurašom dėl to, kad man visus kartus buvo kažkoks skaičiukas, buvo ir didesnis. Tie maži skaičiukai nieko nereiškia, bent jau mano atveju, tiesiog taip reaguoja mano organizmas tikriausiai. Nepadėjo nei didelis tikėjimas, niekas. Dabar tik įdomu, kada nors kiek palengvės...


Aaa, man tai pirma karta apskritai kas nors kabinasi, abu anuos kartus visai nekibo, nors kas ten zino antra karta mmm irgi uzsitese iki 18dpo bet neturejau galimybes kraujo daryti ir nutraukt vaistus daktare liepe. Egk mazute, skausma tikrai suprantu, nes ir pati patyriau ne karta, bet jis praeina, viena karta greiciau kita karta leciau bet mes tau padesim kilti i kita musi. As irgi nelabai tikiu stebuklais tai irgi manau tesiu kelione sita ir kova. Tapsim abi mes nestuke.gif anksciau ar veliau.
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 04 29, 22:47)
Ačiū, mergaitės

Nurašom dėl to, kad man visus kartus buvo kažkoks skaičiukas, buvo ir didesnis. Tie maži skaičiukai nieko nereiškia, bent jau mano atveju, tiesiog taip reaguoja mano organizmas tikriausiai. Nepadėjo nei didelis tikėjimas, niekas. Dabar tik įdomu, kada nors kiek palengvės...




verysad.gif O šitaip norėjosi tikėti ,kad tau šį sykį pasiseks,stiprybės ir vilties tau...
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 04 29, 12:18)
Sakau gal reiktų kartą prisigerti, bet jau taip kad nosis pamėlynuotų, gal tada normaliai pavyktų pastoti?


Is esmes tai reiketu, na gal ne iki melynumo, bet uzsimirsimui. Siandien sestadienis, sugalvokit ka nors su vyru, iseikit, pasizmonekit. Zinau, kad sunku, bet tiesiog reikia iseiti is tos busenos, kitaip gali likti joje ilgai.. Aisku, man bepigu kalbeti, bet tikrai sirdele ne maziau uz Tave skauda.. verysad.gif Apkabinu Tave stipriai stipriai! wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2011 04 29, 13:45)
antra karta mmm irgi uzsitese iki 18dpo


O siandien kelinta diena?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrija1: 30 balandžio 2011 - 07:08
QUOTE(egk @ 2011 04 29, 23:18)
Kol grįžom per ašaras kelio nemačiau, nepadėjo ir vynas. Sakau gal reiktų kartą prisigerti, bet jau taip kad nosis pamėlynuotų, gal tada normaliai pavyktų pastoti?

nusiraminti alkoholis nepades, tik dar labiau saves nekesi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(egk @ 2011 04 29, 23:18)
Net negalvojau, kad bus taip sunku. Ir MB klausia, kodėl būtent šį kartą taip reaguoji? Juk viskas vyko netikėtai, pasistenk pamišt, net neskaičiuokim šito karto. Kol grįžom per ašaras kelio nemačiau, nepadėjo ir vynas. Sakau gal reiktų kartą prisigerti, bet jau taip kad nosis pamėlynuotų, gal tada normaliai pavyktų pastoti?

labai tave uzjauciu,sirdele,zinau,kad tai lengva sakyt,bet pasistenk uzsimirst,as labai tikiu,kad ateis ir tau ta diena nestuke.gif nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 30, 00:45)
Egk mazute, skausma tikrai suprantu, nes ir pati patyriau ne karta, bet jis praeina, viena karta greiciau kita karta leciau bet mes tau padesim kilti i kita musi. As irgi nelabai tikiu stebuklais tai irgi manau tesiu kelione sita ir kova. Tapsim abi mes  nestuke.gif anksciau ar veliau.

Pati nesuprantu, kodėl šį kartą taip išgyvenu. Pati mergaitėm sakydavau, kad kiekvieną dieną bus vis po truputį lengviau, bus ir man. Praeis

QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 30, 08:09)
Is esmes tai reiketu, na gal ne iki melynumo, bet uzsimirsimui. Siandien sestadienis, sugalvokit ka nors su vyru, iseikit, pasizmonekit. Zinau, kad sunku, bet tiesiog reikia iseiti is tos busenos, kitaip gali likti joje ilgai.. Aisku, man bepigu kalbeti, bet tikrai sirdele ne maziau uz Tave skauda..  verysad.gif Apkabinu Tave stipriai stipriai!  wub.gif

Išeiti neišeis - kažkas naktį veidą apkeitė doh.gif Nežinojau net kad tiek ašarų būna, nu turi gi baigtis. Tikiuosi ilgai nelikti, bet dabar išeiginės, tegu jau natūraliai išsenka jos, gal bus geriau taip. O nuo pirmadienio užsirašysiu į kokias nors procedūras, veidą susigražinsiu, tada išsirinksim, parsivešim ir pasisodinsim kieme gražų bonzą, senai planavom, kitą savaitgalį jau gal į kokį renginį galėsiu išsiruošt, reiks paieškoti kas labiau užkabintų. Ir dar susiradau jau 3 knygas, kur turėtų įtraukti, šiandien gal jau pradėsiu. Ir viskas bus gerai.

QUOTE(selione @ 2011 04 30, 08:38)
nusiraminti alkoholis nepades, tik dar labiau saves nekesi  verysad.gif

Ne nėra dar buvę taip kad iki savęs nekentimo, tikiuosi niekada ir nebus.

Ačiū visom mergytės už paguodą 4u.gif

Turiu ir planą. Bandysim dar vieną kartą, kaip ir planavom trečia kartą. O tada jau kelsim rankas...

Ir dar, mergaitės, noriu paklausti ar kurios turit gyvūnėlius? Paskambino dabar MB klausia ar nenorėčiau kačiuko - rusų mėlynojo, mažiuko? Dabar atrodo nieko nenoriu, bet gal verta pagalvoti?
Atsakyti