Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 04 29, 15:09)
Merginos, dar va klausimas, po ivf normaliai dirbate ar buna, kad namuose leidziate kazkiek laiko?  ax.gif  4u.gif


Man isodinimas buvo 12 val vidurdieni ketvirtadieni, tai ta popiete ir pasiemiau laisva kad pagulinet, o penktadieni ejau i darba, gal ir reikejo ir ta penktadieni pailset bet tada kazkaip kitaip galvojau smile.gif mano darbas irgi nenervingas, be jokiu kilnojimu ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 29, 15:46)
Man isodinimas buvo 12 val vidurdieni ketvirtadieni, tai ta popiete ir pasiemiau laisva kad pagulinet, o penktadieni ejau i darba, gal ir reikejo ir ta penktadieni pailset bet tada kazkaip kitaip galvojau  smile.gif  mano darbas irgi nenervingas, be jokiu kilnojimu ir pan.


Buvo kas buvo, jau nepakeisi, dabar mėgaukis šiandiena negalvodama labai daug ir apie rytdieną mirksiukas.gif nusipirk pieno - ledų skanų kokteilį, gražių gėlių ir džiaukis savo būsena --juk dar taip tau nebuvo... wub.gif wub.gif tikrai tikiu, kad viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Liudna pranesinet liudnas zinias verysad.gif verysad.gif verysad.gif

Egk hcg 8,2. Jau pasieme blokuojancius! Musis pralaimetas, bet kova dar tikrai nebaigta!
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 04 29, 12:12)
Kitos inplantacija jaucia, o as nieko unsure.gif
QUOTE(Dominyyka @ 2011 04 29, 14:02)
Taip neramu, jau ir pilvo tokio nera unsure.gif

Nu gal baigsi pagaliau biggrin.gif net šypsena kelti pradėjo tavo nerimas... nori, kad tau ant lėkštutės kas nors pateiktų atsakymą: laukiesi tu ar ne.. taip nebus! Tu man atsakyk: Kam save kankini klausimais į kuriuos vistiek atsakymo nėra? smile.gif niekas atsakymo neturi.. nurimk... tiek kiek galėjai tu jau padarei, visa kita ne tavo valioje. Kvailos mintys ir įtampa gali tik pakenkti. Geriau užsiimk kokia mėgiama veikla, daryk viską ko nori ir mažiau galvok apie rezultatą ir požymius. 4u.gif

QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 04 29, 15:09)
Merginos, dar va klausimas, po ivf normaliai dirbate ar buna, kad namuose leidziate kazkiek laiko?  ax.gif  4u.gif
po įsodinimo kelias dienas namie prasivoliojau.. buvau labai patenkinta tuo pagulinėjimu. :4:
Atsakyti
egk, laikykis.. console.gif
Anksciau ar veliau, mes visos pagausim savo svajone! Nepasiseke si karta, kita karta butinai pasiseks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa7 @ 2011 04 29, 16:15)
Buvo kas buvo, jau nepakeisi, dabar mėgaukis šiandiena negalvodama labai daug ir apie rytdieną  mirksiukas.gif  nusipirk pieno - ledų skanų kokteilį, gražių gėlių ir džiaukis savo būsena --juk dar taip tau nebuvo... wub.gif  wub.gif  tikrai tikiu, kad viskas bus gerai mirksiukas.gif


dar nelabai turiu kuo megautis blush2.gif bet tu teisi per anuos abu kartus net nesikabino smile.gif


QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 29, 16:39)
Liudna pranesinet liudnas zinias  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Egk hcg 8,2. Jau pasieme blokuojancius! Musis pralaimetas, bet kova dar tikrai nebaigta!


HHmmm kaip gaila egk, bet tai as galvoju kodel jus mergaites nurasot egk rezultata jei sakot kad man yra sancu, juk jai tik kokia 10 dpi ar ne??? Jei hcg daugiau nei 5 tai kazkas kabinosi?
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 29, 08:16)

HHmmm kaip gaila egk, bet tai as galvoju kodel jus mergaites nurasot egk rezultata jei sakot kad man yra sancu, juk jai tik kokia 10 dpi ar ne???  Jei hcg daugiau nei 5 tai kazkas kabinosi?


Matai, Tau pries kelias dienas tepliojo, tas duoda daug vilties, be to Tau isodino du, jei neklystu, tas didina sansus. Labai noreciau tiketi, kad egk bus ta isimtis! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 29, 19:32)
Matai, Tau pries kelias dienas tepliojo, tas duoda daug vilties, be to Tau isodino du, jei neklystu, tas didina sansus. Labai noreciau tiketi, kad egk bus ta isimtis!  wub.gif


As irgi noriu kad egk dar liktu viltis. ir as juk kabinuosi tik uz siaudo. Aha man isodino du, kiekviena karta eidama i tualeta bijau. Ir siandien lyg vel rudo tepliojimo bet labai labai mazai pasirode. Adrija tu minejai kad tau viena diena galva labai skaudejo ane? man siandien nu ziauriai kelias valandas skaudejo net iki pykinimo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 29, 08:46)
As irgi noriu kad egk dar liktu viltis. ir as juk kabinuosi tik uz siaudo. Aha man isodino du, kiekviena karta eidama i tualeta bijau. Ir siandien lyg vel rudo tepliojimo bet labai labai mazai pasirode. Adrija tu minejai kad tau viena diena galva labai skaudejo ane? man siandien nu ziauriai kelias valandas skaudejo net iki pykinimo  blink.gif


Nea ne man skaudejo, kazkuriai kitai mergaitei, bet esu girdejus, kad pastojus skauda galva nuo hormonu. O Tu vandenuka geri? Pakankamai- 2l/d?
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 29, 20:30)
Nea ne man skaudejo, kazkuriai kitai mergaitei, bet esu girdejus, kad pastojus skauda galva nuo hormonu. O Tu vandenuka geri? Pakankamai- 2l/d?

man galva labai skaudejo...net taip keistai,paskauda,nurimsta ir vel doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rute @ 2011 04 29, 16:48)

Baigiau Rute, daugiau nerasysiu.
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 04 29, 20:55)
Baigiau Rute, daugiau nerasysiu.

Neįsižeisk. Nenorėjau įžeisti 4u.gif Gali rašyti, jei tik tau nuo to lengviau.. biggrin.gif
Tiesiog norėjau pasakyti, kad nurimtum iš vidaus, pasistengtum surasti ramybę bei atsipalaiduotum. Juk pasvarstykim logiškai: ar kas nors keičiasi dėl tavo nerimavimo, ankstyvųjų požymių stebėjimo ir baimių? Gal aš klystu, bet man atrodo, kad laukiant lengviau stumti visas abejones ir nerimą šalin su ta mintim, kad apie viską galvosi vėliau. Pasakyk sau, kad dabar tu tiesiog ramiai leidi sau kaip katinas dienas ir lauki rezultatų. 4u.gif Pabandyk padaryti savo mintims mini atostogas - gal pavyks. Turėsi dvigubą naudą: galva atsipalaiduos, o ir kleckams ramybė gerai 4u.gif
Atsakyti