Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

QUOTE(Citas @ 2011 04 29, 11:22)
Citas 15 dpi - Pozymiu kaip jokiu, nakti pilva ir ypac sonus diege. Bet svarbiausia jokio tepliojimo ir BT 37.3 stabili. Oi nezinau nei ka galvoti. Ieskojau privaciai kraujo testa kur pasidaryt, bet arti nieko nera tik centre, o su tom ju karaliskom vestuvem tai tikrai nekisiu nosies i miesta nes galima nukraujuoti vien bandant patekti per kamscius lotuliukas.gif  Sakiau gal nusipirksiu pati jautriausia NT ir gal koki pirmadieni pabandysiu pasidaryt, nes jei hcg dvigubes tai pirmadieni tuetu buti apie 44 vnt, kazin NT jau rodo toki kieki?  o gal dar anksti vistik  blush2.gif


Citukai, ten pas jus yra labai jautriu testu,as zinau ax.gif teko dziaugsmo praleisti tuose krastuose keleta metu tongue.gif O tie jautrus jau rodo vaiduokius labai anksti.Man parode, kai irgi buvo 19.....Gal pabandyk ?
Atsakyti
Cituk o as gavoju kad mmm jau butu parsivilkusios jei tu nebutum nestuke.gif ,o skaiciukai tikrai padides,linkiu tau to visa sirdim ir siunciu virusiuka 2.gif
Atsakyti
Beta1
QUOTE
Daug nauju pradziu manes laukia neuzilgo, tikiuosi jos visos bus vaisingos

Linkiu visom prasmem smile.gif

sanzile
QUOTE
Tikriausiai jau neramu i pabaiga, taip?

Pabaiga bus dar negreit, dabar tik pati pradzia... Neramu tai taip... Aciu uz palinkejima!

Citas
QUOTE
Tavo naujienos pagal plana, beveik, as kazkaip tikejausi kad tavo punkcija jau sestadieni bus, bet gerai kad tavo folikulai sau is leto auga, kokybe bus

Pirmadienis bus 16 ciklo diena, tai nemanau kad velai smile.gif man tai atrodo normaliai. Svarbu as i paimtas atostogas telpu su visom procedurom!
Gera ideja su testais, manau jautrus pirmadieni tikrai parodys! thumbup.gif

Paziurejau vaiko koncerta Motinos dienos proga. Padariau injekcija mokyklos tualete. Gyvenimas puikus
Atsakyti
Kitos inplantacija jaucia, o as nieko unsure.gif
Atsakyti
Citas, man atrodo puikus zenklai, kad nera mm ir BT grazi. ax.gif Laikau laikau kumstukus. 4u.gif
Atsakyti
Taip neramu, jau ir pilvo tokio nera unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 04 29, 12:22)

nes jei hcg dvigubes tai pirmadieni tuetu buti apie 44 vnt, kazin NT jau rodo toki kieki?  o gal dar anksti vistik  blush2.gif

Kiek žinau, NT gali jau rodyti jei HCG daugiau kaip 25 vnt., bent taip ant testų parašyta. Nežinau, gal yra ir dar jautresnių g.gif
Atsakyti
Aciu uz jusu palaikyma ir griebiu visus virusiukus, kad maniskis uzsikrestu ten viduj ir laikytusi isikibes mamos pilvuke 4u.gif . Kazkaip ir noriu testa daryti bet ir bijau visai vilti prarasti. Dar dabar jau kokia valanda taip galva plysta ir saltis krecia kad baisu, kazin ar ne mmm parejimo pozymis. Ikaliau paracetamolio, gal praeis truputi. as ir skaiciau kad Clearblue rodo nuo 25vnt tai logiskai mastant tiek tikrai turi buti pirmadieni jei ten kas dar yra blush2.gif

warwara jo 16cd kai naudoja ilga programa yra tikrai labai normalu, kai man dare pagal trumpa tai punkcija buvo berods 11cd g.gif

Ale velnias velnias, jau atrodo pries kraujop testa buvo aisku bus arba teigiamas arba neigiamas, kitoks variantas ne i galva nesove. O va Dievas ir vel aiskiai patvirtino: "Zmogus planuoja, Dievas juokiasi" smile.gif

Dominyyka, as jau kaip patyrus tryzniuotoja tau galiu pasakyti, kad po to kaip susitvarke viduriai, pozymiu irgi kaip ir jokiu neliko, o vaikutis sekmingai kabinosi o gal ir dabar dar kovoja, taip kad maziau nervu, o daugiau tikejimo thumbup.gif

Tai kur egk rezultatai rolleyes.gif ? Kelinta valanda ji sake zinos jau?
Atsakyti
Aciu Cituk, kad palaikai 4u.gif as tikiu, kad tavo zuikis laikosi isikibes, pabandyk daugiau ilsetis 4u.gif
Atsakyti
Merginos, dar va klausimas, po ivf normaliai dirbate ar buna, kad namuose leidziate kazkiek laiko? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Žemyna_mėlynakė
Statistiskai ivairiai visi. Kas namuose, kas i darba vos ne is kart smile.gif
As paimiau kita savaite atostogu, bet jei punkcija pirmadieni, tai po isodinimo as 2-3 dienas tik pabusiu. Manau neiko tokio! Man odarbas nera ypatingas nervingas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 04 29, 11:22)
Žemyna_mėlynakė
Statistiskai ivairiai visi. Kas namuose, kas i darba vos ne is kart smile.gif
As paimiau kita savaite atostogu, bet jei punkcija pirmadieni, tai po isodinimo as 2-3 dienas tik pabusiu. Manau neiko tokio! Man odarbas nera ypatingas nervingas smile.gif


Aciu uz atsakyma. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žemyna_mėlynakė: 29 balandžio 2011 - 14:32