Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

QUOTE(taja78 @ 2011 05 06, 12:13)
Labas vakaras,mergaites.As naujoke siame skyrelyje. ax.gif As irgi laukiu antros  IVF proceduros.Pirma nepavyko  verysad.gif



QUOTE(ine34 @ 2011 05 06, 13:42)
Labas vakaras,pries 7 men. pradejau 1 ivf,bet po savaites laiko teko nutraukti,nes nesivyste folikulu,dabar pradejau sekanti ivf,jau 5 stimuliacijos diena.Sakykit prasau,ar teko kam,kad pakeistu gonalio doze i didesne (siandiena buvo 1 skanas)? As jau ir taip esu kaip balionelis,sedeti ilgai negaliu,nes pradeda trukti oro,o pasitarti nera su kuom verysad.gif


Sveika prisijungus! Linkiu neuzibuti ir keliauti i nestukiu skyreli!

Nuraminsiu Tave- vaistu dozes yra tikrai koreguojamos stimuliacijos periodu, kad pasiektu geriausio rezultato! Pasitikek gydytoju/a, nes dabar jauciu, kad viska darai, bet abejoji! Ka mate scano metu? Ka sako daktare/as? Nesinervink! Viskas bus gerai! Man taip pat buvo- pirma karta nutraukem stimuliacija, o antra pakeiciau gydytoja ir pavyko- kita savaite vaziuoju pirmai kleckiuko/u apziurai wub.gif

Linkiu ir Tau tokio rezultato! mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrija1: 07 gegužės 2011 - 07:27
[quote=vilte-kns,2011 05 06, 23:30]
[quote=taja78,2011 05 06, 22:13]
Labas vakaras,mergaites.As naujoke siame skyrelyje. ax.gif As irgi laukiu antros IVF proceduros.Pirma nepavyko verysad.gif Baisiai nervavaus.Dabar bijau anto,kad vel nepasiseks.Visi liepia nesijaudint,bet......kaip lengva pasayts biggrin.gif Uztat noreciau su jumis paplepet,gal lengviau pasidarys? mirksiukas.gif

sveikute,linkiu ilgai neuzsibuti sitame skyrelyje,o po antro ivf kraustytis i nestuke.gif skyreli:)))
o kur dareisi pirma ivf?kokios pas jus problemytes
[/quote]
taja, linkiu kaip ir vilte, cia neuzsibut 4u.gif
Atsakyti
taja78, linkiu kad antras kartas butu sekmingas! wub.gif wub.gif
ine34, sveika! О tu nebandei pamatuoti spaudima? Man pirma stimuliacijos savaite labai pakilo spaudimas, tai ir kvepuoti buvo sunku ir sedeti. Tereikejo daugiau pajudeti, daugiau vandens pagerti ir visus kas nervino - pasiusti toli toli smile.gif Sekmes tau, o ka pirmas skanas pasake?


Labas rytas damos! Ir gero savaitgalio! wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labas rytas! smile.gif

taja78, ine34 didziausios sekmes jums! wub.gif wub.gif

Siryt prabudau 6val ir nors tu ka, uzmigt daugiau neisejo doh.gif taip norejosi pamatyti dar tas dvi juosteles.. wub.gif taigi pasidariau NT ir isvydau II wub.gif wub.gif

Warwara, laikau kumstukus ir uz tave! thumbup.gif Greitai kartu kraustysimes i kita skyreli 4u.gif
Atsakyti
ice tea, sveikinu nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(ice|tea @ 2011 05 07, 07:38)
Labas rytas!  smile.gif
Siryt prabudau 6val ir nors tu ka, uzmigt daugiau neisejo  doh.gif  taip norejosi pamatyti dar tas dvi juosteles.. wub.gif taigi pasidariau NT ir isvydau II  wub.gif  wub.gif 

Labutis,vakar taip ir nepasveikinau taves todel siandien siunciu dvigubus nuosirdzius sveikinimus,aukit ir stiprekit. wub.gif nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Taja78, Ine34, sekmes jums! wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Ie tea, sveikinu 4u.gif vakar kazkaip praleidau tavo naujienas. Sveikinu 4u.gif

Warwara, saugok zirniukus 4u.gif turi jiems patikt pas mamyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 05 07, 10:43)
Ie tea, sveikinu 4u.gif vakar kazkaip praleidau tavo naujienas. Sveikinu 4u.gif

Warwara, saugok zirniukus 4u.gif turi jiems patikt pas mamyte wub.gif


Dominyyka kaip tavo mmm gal jau atsivilko? Man jau siandien pramuse blush2.gif
Atsakyti
ice|tea aciu wub.gif , palauksiu truputuka, palauksiu ir tada tiksliai zinosiu rezultata! II juosteles buvo, jauciu, nuostabus!

Dominyyka taip jau saugom, jau taip saugom. Ir mylim ir glostom ir meldziam pasilikti su mumis!

Cituk, tai ka, nauja pradzia?

*mano plakatas
Iki rezultatu liko 10 dienu. Ir daug ir mazai. Kol kas pagrindinis pojutis tik vienas - baime.
Pradejau surinkineti delione, tokia nerealiai sunkia, puse ploto - dangus.
Kaip paaiskinti 6,5 kg katinui, kad noras paguleti ant mano pilvo - netinkamas. Kosmaras kaz koks... Jau susipikom juodai. Ir lenda ir lenda. As tik prigulu - tas jau taiko. Ir toks piktas, kad neleidziu blink.gif blink.gif
Damos, o kita savaite pas mus nusimato geru rezultatu?
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 07, 00:47)


Kaip paaiskinti 6,5 kg katinui, kad noras paguleti ant mano pilvo - netinkamas. Kosmaras kaz koks... Jau susipikom juodai. Ir lenda ir lenda. As tik prigulu - tas jau taiko. Ir toks piktas, kad neleidziu  blink.gif  blink.gif
Damos, o kita savaite pas mus nusimato geru rezultatu?


Jam noris su chebra guleti! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 07, 11:47)
Cituk, tai ka, nauja pradzia?

*mano plakatas
Iki rezultatu liko 10 dienu. Ir daug ir mazai. Kol kas pagrindinis pojutis tik vienas - baime.
Pradejau surinkineti delione, tokia nerealiai sunkia, puse ploto - dangus.
Kaip paaiskinti 6,5 kg katinui, kad noras paguleti ant mano pilvo - netinkamas. Kosmaras kaz koks... Jau susipikom juodai. Ir lenda ir lenda. As tik prigulu - tas jau taiko. Ir toks piktas, kad neleidziu  blink.gif  blink.gif
Damos, o kita savaite pas mus nusimato geru rezultatu?


Toli dar ta mano pradzia, bet vis tiek lauksiu smile.gif Vis mastau ka cia padarius kad padidinti tuos sancus mano.

O kodel tu nenori savo katinuko ant pilvuko. Juk jis tikrai nesuspaus nieko, o jo tas ramus murkimas ir sildymas maziuku man atrodo tik i gera, juk taip ramina 4u.gif As noreciau kokio gyvunelio irgi, tik dar vyra itikinti reikia ax.gif
Atsakyti