Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

QUOTE(frige @ 2011 05 06, 18:20)
Cituk man mano klientes drauge minejo,kad WHITTINGTON ligoninej jie daro akupunktura ir su siuntimu nemokamai....jinai irgi po IVF pastojo,ta ligonine netoli archway station,gal pagandyk pagooglint ir pasikalbet su jais..man ta angle sake,kad jie daro akupunktura ir zino,kas tas IVF wub.gif


Net paziurejau kur ta stotis smile.gif Vajei kaip toli smile.gif Pirmiausia paziuresiu dar pora kur salia manes (zinau kad viena is ju tikrai registruota kazkokiam ten specialiam registre anglijos tai gal ne sarlatanai. Tai Jei bus labai brangu ar jie nezinos kas tai ivf tai butinai pasinaudosiu tavo patarimu. Aciu labai 4u.gif

jauciu kad jau greitai pramus mano valkatos, ir tikrai matau kad ten kazkas kabinosi pagal dabartine situacija blush2.gif , labai reikia man Beta1 ara Keberiokst kad pasakytu kur ten siust ta megini i Graikija. Dar vakare pati pasigooglinsiu.
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2011 05 06, 17:01)
2. Žinoma, gali chormoninius tyrimus pasidayti čia, jiems tiks.
3. Jeigu taikoma trumpa schema - antrą ar trečią ciklo dieną pradedi stimuliuojančius, apie 13-16 d. punkcija, apvaisinimas, dar po keletos dienų perkelia embrioniukus. Jeigu ilga chema - įvairiai, vienoms reikia 21 c. d. kitoms pirmą c. d. leistis blokuojančius. Jeigu 21 c. d. - sulauki mmm, ir pradedi stimuliaciją, jeigu pirmą c.d. tada apie 10 dienų lauki, po to jeigu viskas gerai pradedi stimuliaciją.
nežinau ar aiškiai parašiau, bet gal suprasi.



Ar butinas kazkoks siuntimas, ar tiesiog nueiti, ten kur juos daro su senais lapeliais, ir paprasyti tokiu paciu? doh.gif
Jei as vaziuoju i pirma konsultacija savo 13 c.d. tai realiai nei vieno tyrimo man is hormoniniu nepadarys? Nes vieni nuo 3-5 c.d., kiti nuo 19-21 c.d.
Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norma: 06 gegužės 2011 - 17:58
O mano valkatu nera doh.gif jau man visokios mintys kyla, ir kad tyrimus blogai padare, mazu bebadant ne is venos krauja paeme, bet kaip bebutu, vaistai tai nutraukti. Man iskart turejo jos atsivilkt, max dvi dienos. Jau nezinau ka galvot sad.gif
Atsakyti
Citai, as tavo paslaugoms visa savaitgali biggrin.gif Tik duok man zinoti, parasiau tau i az 4u.gif

Dominyyka, labai nesijaudink kad memes neateina, labai dazniai tai buna ir psichologinis kazkoks veiksnys....Man viskas prasidejo sekancia diena po to kai nuejau pas gydytoja, nusiraminau siek tiek ir nusissluosciau asaras.Nors pries tai laukiau daugiau nei savaite ir visai buvo nepanasu, kad jos ateis doh.gif Gal ikalk kokio vyniokslio, bent siek tiek atsipalaiduosi, pramus gal..... g.gif ax.gif as cia vel bandau propaguoti tuos "3V" hihihi.gif

ice tea, sveikinu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tu visai kaip as, be kantrybes..... ax.gif Paskaiciau tav posta ir pagalvojau, kad toks elgesys man labai budingas dazniausiai biggrin.gif

Norma, as praeita savaite buvau LV pirmam vizitui, tuo paciu padare ir tyrimus visus, tame tarpe visokius hormonus, skydliauke ir dar velniai zino ka.trejsas pats israso ta ale siuntima, tereikia po vizito nusileisti i 1 auksta.Po keletos dienu pasiskambinau paklaust ar viskas tvarkoj, tai kadangi viskas vietoj ir normoj, tai dabar pasirodysiu tiktai 1 arba 2 ciklo diena kai reikes jau pradet stimuliacija.Aisku, per ta pirma vizita buvo atlikta ir ginekologine apziura. Taip kad nera cia taip sudetingai viskas kaip gali pasirodyt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 06 gegužės 2011 - 20:08
Aciu mergaites! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kazkokia nesamone, siandien man biskiuka patepliojo doh.gif cia gali buti dar po implantacijos? unsure.gif

Beta1, o kantrybes mums reiketu pasimokyti is Cito smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ice|tea @ 2011 05 06, 21:51)
Aciu mergaites! 4u.gif  4u.gif  4u.gif 

Kazkokia nesamone, siandien man biskiuka patepliojo  doh.gif  cia gali buti dar po implantacijos? unsure.gif

Beta1, o kantrybes mums reiketu pasimokyti is Cito smile.gif


Ramiai tiktai, jeigu tik patepliojo, tai nieko tokio.Crinonas erzina gleivine, taip gali buti 4u.gif Tik nebandyk nervintis schmoll.gif

Eik miegot geriau bigsmile.gif Juk tokia diena buvo thumbup.gif
Atsakyti
Labas vakaras,mergaites.As naujoke siame skyrelyje. ax.gif As irgi laukiu antros IVF proceduros.Pirma nepavyko verysad.gif Baisiai nervavaus.Dabar bijau anto,kad vel nepasiseks.Visi liepia nesijaudint,bet......kaip lengva pasayts biggrin.gif Uztat noreciau su jumis paplepet,gal lengviau pasidarys? mirksiukas.gif
Atsakyti

QUOTE(ice|tea @ 2011 05 06, 14:10)
o Dieve.. tuoj apsizliumbsiu is dziaugsmo!  Nemoku net apsakyti, visa virpu dar.
Beje, man siandien 11dpi.  wub.gif

wub.gif Sveikinu nestuke.gif
Atsakyti
[quote=taja78,2011 05 06, 22:13]
Labas vakaras,mergaites.As naujoke siame skyrelyje. ax.gif As irgi laukiu antros IVF proceduros.Pirma nepavyko verysad.gif Baisiai nervavaus.Dabar bijau anto,kad vel nepasiseks.Visi liepia nesijaudint,bet......kaip lengva pasayts biggrin.gif Uztat noreciau su jumis paplepet,gal lengviau pasidarys? mirksiukas.gif

sveikute,linkiu ilgai neuzsibuti sitame skyrelyje,o po antro ivf kraustytis i nestuke.gif skyreli:)))
o kur dareisi pirma ivf?kokios pas jus problemytes
Atsakyti
QUOTE(ice|tea @ 2011 05 06, 17:51)
Aciu mergaites! 4u.gif  4u.gif  4u.gif 

Kazkokia nesamone, siandien man biskiuka patepliojo  doh.gif  cia gali buti dar po implantacijos? unsure.gif

Beta1, o kantrybes mums reiketu pasimokyti is Cito smile.gif


Tu ramiai, i pizamyte ir lovyten! mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras,pries 7 men. pradejau 1 ivf,bet po savaites laiko teko nutraukti,nes nesivyste folikulu,dabar pradejau sekanti ivf,jau 5 stimuliacijos diena.Sakykit prasau,ar teko kam,kad pakeistu gonalio doze i didesne (siandiena buvo 1 skanas)? As jau ir taip esu kaip balionelis,sedeti ilgai negaliu,nes pradeda trukti oro,o pasitarti nera su kuom verysad.gif
Atsakyti

Norma, as praeita savaite buvau LV pirmam vizitui, tuo paciu padare ir tyrimus visus, tame tarpe visokius hormonus, skydliauke ir dar velniai zino ka.trejsas pats israso ta ale siuntima, tereikia po vizito nusileisti i 1 auksta.Po keletos dienu pasiskambinau paklaust ar viskas tvarkoj, tai kadangi viskas vietoj ir normoj, tai dabar pasirodysiu tiktai 1 arba 2 ciklo diena kai reikes jau pradet stimuliacija.Aisku, per ta pirma vizita buvo atlikta ir ginekologine apziura. Taip kad nera cia taip sudetingai viskas kaip gali pasirodyt 4u.gif
[/quote]

As ir nemanau kad sudetinga, bet jie irgi ne stebukladariai, kad gali hormoninius tyrimus padaryti bet kuria ciklo diena ...
Tai jeigu vieni tyrimai nuo 1-3 c.d., kiti nuo 19-21 c.d. tai ka jie man padarys 13 c.d.??? Nesuprantu ....
Atsakyti