Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

QUOTE(ice|tea @ 2011 05 06, 13:57)
Sveikos mergaites,

kaip tai ikvepia vilties bigsmile.gif
sveikinimai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ice|tea @ 2011 05 06, 13:57)
Sveikos mergaites,

Na ir gavau atsakyma, 185mIU/ml   wub.gif  Nelabai susigaudau, kiek cia butu tu miu/l, bet pagal geromedos normas tai 2-3sav. nestumas...? unsure.gif  jetau, nebezinau, ka cia ir galvoti.. as tikrai  nestuke.gif ?


Ojej, mieloji, sveikinimai!!! thumbup.gif thumbup.gif Kokia puiki naujiena, nekantruole tu musu, nestuke.gif isivaizduoju kokia laiminga jautiesi siuo momentu!!! wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(ice|tea @ 2011 05 06, 14:10)
o Dieve.. tuoj apsizliumbsiu is dziaugsmo!  Nemoku net apsakyti, visa virpu dar.
Beje, man siandien 11dpi.  wub.gif


Na ir apsizliumbk!!! wub.gif biggrin.gif As tavo vietoj butent ta ir padaryciau - IS DIDELES LAIMES!!! wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selena77: 06 gegužės 2011 - 14:09
Didelis ACIU visom uz toki palaikyma! 4u.gif 4u.gif 4u.gif Su jumis ir tas laukimo laikas praejo daug greiciau ir jus tokios visos saunios! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ice|tea @ 2011 05 06, 13:57)
gavau atsakyma, 185mIU/ml  wub.gif  Nelabai susigaudau, kiek cia butu tu miu/l, bet pagal geromedos normas tai 2-3sav. nestumas...? unsure.gif  jetau, nebezinau, ka cia ir galvoti.. as tikrai  nestuke.gif ?

Labai didelis tavo skaičiukas biggrin.gif Sveikinu 4u.gif

Atsakyti
ice|tea Didžiausi sveikinimai. Viskas puikiai clap.gif
Atsakyti
QUOTE(ice|tea @ 2011 05 06, 14:10)
o Dieve.. tuoj apsizliumbsiu is dziaugsmo!  Nemoku net apsakyti, visa virpu dar.
Beje, man siandien 11dpi.  wub.gif

clap.gif Sveikinu!!! Isivaizduoju dabar tavo busena! wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
*traukia plakata
ice|tea nerealios naujienos! Laimingo pirmo savaitgalio! wub.gif Sveikinu!
Atsakyti
Mergaites, padekit, nu nesusigaudau visoj eigo IVF blink.gif
Nes atsisedus skaiciuoju skaiciuoju cia tas dienas, ir nezinau, manau nespesiu per birzeli, o liepa klinika nedirba LV sad.gif

Keli klausimukai:
1. Jei atvaziuoju pirma karta i klinika konsultacijai, ir tyrimam (abiems su vyru), ar yra sansu, kad jei viskas gerai, iskart blokuojancius gauni?
2. Kaip tada su hormonu tyrimais? Gal man LT pasidaryt, kad greiciau viskas butu? Nesumastau, nes jei LV darytis, tada jokiu sansu, kad iskart leis startuot, nes reikes dar atvaziuot hormoninius tyrimus antra ciklo puse pasidaryt.
3. Kiek viskas trunka jei taikoma trumpa schema, ir ilga?

Itariu per menesi nieko mes nespesim sad.gif nusikels viskas i rugpjuti.

Atsakyti
QUOTE(ice|tea @ 2011 05 06, 02:57)
Sveikos mergaites,

Na ir gavau atsakyma, 185mIU/ml  wub.gif  Nelabai susigaudau, kiek cia butu tu miu/l, bet pagal geromedos normas tai 2-3sav. nestumas...? unsure.gif  jetau, nebezinau, ka cia ir galvoti.. as tikrai  nestuke.gif ?


Tu tikru tikriausia nestuke!!! Sveikinu, mazyt! Kaip smagu tokias naujienas skaityti! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(norma @ 2011 05 06, 17:38)
Mergaites, padekit, nu nesusigaudau visoj eigo IVF  blink.gif
Nes atsisedus skaiciuoju skaiciuoju cia tas dienas, ir nezinau, manau nespesiu per birzeli, o liepa klinika nedirba LV sad.gif

Keli klausimukai:
1. Jei atvaziuoju pirma karta i klinika konsultacijai, ir tyrimam (abiems su vyru), ar yra sansu, kad jei viskas gerai, iskart blokuojancius gauni?
2. Kaip tada su hormonu tyrimais? Gal man LT pasidaryt, kad greiciau viskas butu? Nesumastau, nes jei LV darytis, tada jokiu sansu, kad iskart leis startuot, nes reikes dar atvaziuot hormoninius tyrimus antra ciklo puse pasidaryt.
3. Kiek viskas trunka jei taikoma trumpa schema, ir ilga?

Itariu per menesi nieko mes nespesim sad.gif nusikels viskas i rugpjuti.

2. Žinoma, gali chormoninius tyrimus pasidayti čia, jiems tiks.
3. Jeigu taikoma trumpa schema - antrą ar trečią ciklo dieną pradedi stimuliuojančius, apie 13-16 d. punkcija, apvaisinimas, dar po keletos dienų perkelia embrioniukus. Jeigu ilga chema - įvairiai, vienoms reikia 21 c. d. kitoms pirmą c. d. leistis blokuojančius. Jeigu 21 c. d. - sulauki mmm, ir pradedi stimuliaciją, jeigu pirmą c.d. tada apie 10 dienų lauki, po to jeigu viskas gerai pradedi stimuliaciją.
nežinau ar aiškiai parašiau, bet gal suprasi.
Atsakyti
QUOTE(ice|tea @ 2011 05 06, 10:10)
o Dieve.. tuoj apsizliumbsiu is dziaugsmo!  Nemoku net apsakyti, visa virpu dar.
Beje, man siandien 11dpi.  wub.gif


Sveikinu labai labai.... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif .... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 06, 13:06)
O koks adresas? bijau kad neatsivilktu s savaitgali, nes lyg biski patepliojo. Siuntei paprastu pastu? ar registruotu? ar kurjeriu? Aciu, labai daug klausimu turiu as cia. Ir reikia ten kazkkokiu aisku savo duomenis surasyti? kad jie zinotu kur uzprasyt apmokejimo ir pan?

Papildyta:
Aciu uz viska. smile.gif  Reikia ziureti i prieki, negaliu kitaip, negaliu nieko nedaryti. Tai ejai tiesiog pas bile kuriuos, ne pas kokius kurie specializuojasi IVF?

Cituk man mano klientes drauge minejo,kad WHITTINGTON ligoninej jie daro akupunktura ir su siuntimu nemokamai....jinai irgi po IVF pastojo,ta ligonine netoli archway station,gal pagandyk pagooglint ir pasikalbet su jais..man ta angle sake,kad jie daro akupunktura ir zino,kas tas IVF wub.gif
Papildyta:
QUOTE(ice|tea @ 2011 05 06, 14:28)
Aciu labai labai!  wub.gif  wub.gif  nesitveriu dabar savam kailyje.. vis negaliu patiket.  blush2.gif

vaje,sveikinimai dideliausi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti