Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

QUOTE(ice|tea @ 2011 05 06, 13:57)
Sveikos mergaites,
Na, atleiskit man, bet kantrumu as tikrai nepasizyminti  blush2.gif , negalejau ramiai issedeti darbe, galvoje tik viena mintis sukos, tai kad daugiau saves nekankinti nuvaziavau i geromeda ir pridaviau kraujuka  blush2.gif 
Dar toks nesusipratimas buvo, kad pries mane buves vyriskis sugebejo pasiimti mano buteliuka su krauju ir teko antra karta nuleisti krauja  doh.gif 
Na ir gavau atsakyma, 185 mIU/ml  wub.gif  Nelabai susigaudau, kiek cia butu tu miu/l, bet pagal geromedos normas tai 2-3sav. nestumas...? unsure.gif  jetau, nebezinau, ka cia ir galvoti.. as tikrai  nestuke.gif ?

jetau, džiaugiuosi.. tau pavyko wub.gif jei atsakymas yra 185 mIU/ml - tu tikrai laukiesi wub.gif visose HCG skaičiuoklėse matavimo vienetai yra mIU/ml; nusiramink, giliai kvėpuok, niekur nieko konvertuot nereikia 4u.gif Sveikinu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rute: 06 gegužės 2011 - 13:07
QUOTE(ice|tea @ 2011 05 06, 13:57)
Sveikos mergaites,
Na, atleiskit man, bet kantrumu as tikrai nepasizyminti  blush2.gif , negalejau ramiai issedeti darbe, galvoje tik viena mintis sukos, tai kad daugiau saves nekankinti nuvaziavau i geromeda ir pridaviau kraujuka  blush2.gif 
Dar toks nesusipratimas buvo, kad pries mane buves vyriskis sugebejo pasiimti mano buteliuka su krauju ir teko antra karta nuleisti krauja  doh.gif 
Na ir gavau atsakyma, 185mIU/ml  wub.gif  Nelabai susigaudau, kiek cia butu tu miu/l, bet pagal geromedos normas tai 2-3sav. nestumas...? unsure.gif  jetau, nebezinau, ka cia ir galvoti.. as tikrai  nestuke.gif ?



Aisku kad tu nescia bigsmile.gif 4u.gif Labai sveikinu nekantruole smile.gif
Atsakyti
o Dieve.. tuoj apsizliumbsiu is dziaugsmo! Nemoku net apsakyti, visa virpu dar.
Beje, man siandien 11dpi. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ice|tea @ 2011 05 06, 13:10)
o Dieve.. tuoj apsizliumbsiu is dziaugsmo!  Nemoku net apsakyti, visa virpu dar.
Beje, man siandien 11dpi.  wub.gif


siurpas net perejo,sveikinu sveikinu sveikinu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Valioooooooooo!!! clap.gif yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(ice|tea @ 2011 05 06, 12:57)
 
Na ir gavau atsakyma, 185mIU/ml  wub.gif  Nelabai susigaudau, kiek cia butu tu miu/l, bet pagal geromedos normas tai 2-3sav. nestumas...? unsure.gif  jetau, nebezinau, ka cia ir galvoti.. as tikrai  nestuke.gif ?

O jetus kokia laime! bigsmile.gif Abejoji, kad esi nestuke nestuke.gif ?? hmz.. g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Aciu mergaites! 4u.gif Dieve, kad taip visoms visoms pavyktu pagauti savo laime! Linkiu is viso sirdies! wub.gif 4u.gif
As dar esu soke. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ice|tea: 06 gegužės 2011 - 13:17
Ice Tea buckis ir apkabinimas... SVEIKINU!!!!! 4u.gif 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ice|tea @ 2011 05 06, 13:57)
Sveikos mergaites,
Na, atleiskit man, bet kantrumu as tikrai nepasizyminti  blush2.gif , negalejau ramiai issedeti darbe, galvoje tik viena mintis sukos, tai kad daugiau saves nekankinti nuvaziavau i geromeda ir pridaviau kraujuka  blush2.gif 
Dar toks nesusipratimas buvo, kad pries mane buves vyriskis sugebejo pasiimti mano buteliuka su krauju ir teko antra karta nuleisti krauja  doh.gif 
Na ir gavau atsakyma, 185mIU/ml  wub.gif  Nelabai susigaudau, kiek cia butu tu miu/l, bet pagal geromedos normas tai 2-3sav. nestumas...? unsure.gif  jetau, nebezinau, ka cia ir galvoti.. as tikrai  nestuke.gif ?

clap.gif labai geri skaičiukai, sveikinu thumbup.gif wub.gif
Pagaliau gresnės naujienos šiam skyrelyje bigsmile.gif
Atsakyti
Aciu labai labai! wub.gif wub.gif nesitveriu dabar savam kailyje.. vis negaliu patiket. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ice|tea @ 2011 05 06, 11:15)
Aciu mergaites!  4u.gif  Dieve, kad taip visoms visoms pavyktu pagauti savo laime! Linkiu is viso sirdies!  wub.gif  4u.gif
As dar esu soke.  lotuliukas.gif



Sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ice|tea @ 2011 05 06, 13:28)
Aciu labai labai!  wub.gif  wub.gif  nesitveriu dabar savam kailyje.. vis negaliu patiket.  blush2.gif

negaliu atsidziaugti,nuotaika pataisei savaitgaliui, thumbup.gif dar karteli didziausi sveikinimai,jetau,kaip fainiai:))))) thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti