Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

QUOTE(Warwara @ 2011 05 06, 08:12)
Labas rytas, damos
*atidaro SPA lazareta, nes reikia Citukui ir Dominyykai poilsio ir gydimo.
Cituk, tu kaip? Ek, net neapkabinsi gi zmogaus...


Aciu uz SPA 4u.gif Apkabinu as jus visas, nors ir vitualiai, JUS NEREALIOS wub.gif wub.gif

Kaip cia jums pasakius jauciuosi sudinai, valaktu nera, kazkaip sunku kvepuoti (is dalies gali buti del to kad i dzinsus isispraudziau nelengvai smile.gif ), labai noriu greiciau su daktaru pakalbeti. Gal ir sunku patiketi, bet pradeciau viska is naujo nors ir rytoj. Nepatinka man kai nieko nereikia laukti (kaip folikulai auga, kaip gleivine, kada punkcija, kaip maziukai kabinasi) tokia labai jau tustuma po visu emociju unsure.gif MB neleidzia man nervuotis, sake nieko nepakeisim o reikia geru emociju sekanciam kartui. Dar galvoju sekanti karta tikrai pridesiu akupunktura (Cia jau klausiu Reginiukas.uk patarimo kur geriausia blush2.gif ) ir dar tuctuojau siusiu tuos tyrimus del uzsleptos chlamidijos (Cia klausiu Keberiokst patarimo ax.gif )


QUOTE(Warwara @ 2011 05 06, 09:48)
sanzile, labai labai tikiuosiu, kad knopkytes ten patenkintai dalynasi sau.
Atrodo gi nieko vakar nedare ipatingo, o skausmu ir nepatogumu - daugiau nei po punkcijos. Ir verzia ir tempia. Ir pilvas issipute, ir zarnynas pradejo nenormalia veikla. Bet kaip suprantu, daugumai taip buna, nepergyvenu.


Pradejai savo 10 dienu pozymiu kelia lotuliukas.gif Viskas bus gerai, tu per gera kad tau nepasisektu wub.gif

MERGAITES DAR KARTA ACIU VISOMS UZ PALAIKYMA IR UZ PAGUODA IR KAIP SAKIAU NORIU ISKART UZSISAKYTI PALAIKYMA SEKANCIAM KARTUI smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena77 @ 2011 05 06, 08:58)
Labas rytas mergaites!  4u.gif

Norejau jusu paklausti ar daug kam is jusu dare IVF be LP pries tai?  g.gif

sveikute,
man 2 dare ivf pries tai nepadare histeroskopijos,dabar pasidarius ir greitai startuosiu su 3 ivf:) lp man dare pries metus laiko,rado endimetrioze:(
Atsakyti
Selena77, man LP dare pries metus, bet ne diagnostikai, o salino cista. Nebutu cistos, tikrai LP nedaryciau!

Ctiuk, ne 10 man dar laukti, o 11 dar liko. Pirma puse itariu greit prabegs, o jau antra... Nu bet tiek nuejau.
QUOTE
Viskas bus gerai, tu per gera kad tau nepasisektu

Jeigu nuo to priklausitu, musu nei vienos cia nebutu! wub.gif Arba visos po pirmo karto varytumem i nestuke.gif skyreli smile.gif Tavo super vyras!
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 05, 18:33)
Nu ka mano drauges, guodejos, palaikytojos - labai gaila jus nuvilti bet neigiamas ir tikrai labai neigiamas  verysad.gif Nutraukti vaistus ir laukti menesiniu. Tada laukti laisko kitam appointmentui ir po 2-3 menesiu (jei tos valkatos atsivilks  unsure.gif ) bandyti dar karta.
KAREIVIS SUZEISTAS BET NE MIRTINAI, GAILA BET TURIU BUT STIPRI, REIKIA DIRBTI, VYRAS IRGI LABAI PALAIKO. KO GERO PO TRECIO KARTO JAU APSIPRATAU SU SKAUSMU.

Labai gaila sad.gif
Bet svarbiausia kad nepasiduodat ir nenuleidžiat rankų, jūsų užsispyrimas bus įvertintas 4u.gif
Atsakyti
Citas,darysi chlam.si cikla ar sekanti?
Man sekanti menesi laukia pertestavimas.Butu malonu,kad butu viskas issivale,daugiau antibu nebesinori.
Atsakyti
Citas console.gif console.gif console.gif console.gif console.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 05 06, 11:00)
Citas,darysi chlam.si cikla ar sekanti?
Man sekanti menesi laukia pertestavimas.Butu malonu,kad butu viskas issivale,daugiau antibu nebesinori.



Noreciau si cikla. Parasiau tau i az ax.gif

Jei issivale, tai kada vel bandot?
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 06, 09:42)
Noreciau si cikla. Parasiau tau i az  ax.gif

Jei issivale, tai kada vel bandot?


Negavau dar nieko.Jei veliau rasysi tai galiu veluoti su atsakymu,vaziuoju sesers i aerouosta pasiimt tai nebus kada SM sedet,turesiu sveciu savaitgali.

Bandom jau birzeli,geguzes 22 pradedu slopinima.Jei ateina neigiamas liuks,jei vis dar teigiamas(gali buti silpnai teigiamas) skiria nestumui draugiskus svelnius antibus -5 dienas geri,5 ne,ir t.t. iki kazkelintos savaites(8 berods).

Beje,jei si cikla,tai geriau jau dabar nusipirk is boots indeli surinkimui(gal kaip slapimui tinka,jei mazesniu nera),jie berods 50 p kainuoja,nereiks lekti kai ateis,nes ten 2cd megini reikia imti (butina siek tiek distiliuoto vandens ipilti,gal puse arb saukstelio,saltas virintas tinka) ir siusti i GR.Apmokejimas,kai siuntinukas nueina.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 06 gegužės 2011 - 11:03
QUOTE(Citas @ 2011 05 06, 06:59)
Aciu uz SPA  4u.gif Apkabinu as jus visas, nors ir vitualiai, JUS NEREALIOS  wub.gif  wub.gif

Kaip cia jums pasakius jauciuosi sudinai, valaktu nera, kazkaip sunku kvepuoti (is dalies gali buti del to kad i dzinsus isispraudziau nelengvai smile.gif ), labai noriu greiciau su daktaru pakalbeti. Gal ir sunku patiketi, bet pradeciau viska is naujo nors ir rytoj. Nepatinka man kai nieko nereikia laukti (kaip folikulai auga, kaip gleivine, kada punkcija, kaip maziukai kabinasi) tokia labai jau tustuma po visu emociju  unsure.gif MB neleidzia man nervuotis, sake nieko nepakeisim o reikia geru emociju sekanciam kartui. Dar galvoju sekanti karta tikrai pridesiu akupunktura (Cia jau klausiu Reginiukas.uk patarimo kur geriausia blush2.gif ) ir dar tuctuojau siusiu tuos tyrimus del uzsleptos chlamidijos (Cia klausiu Keberiokst patarimo  ax.gif )
Pradejai savo 10 dienu pozymiu kelia  lotuliukas.gif Viskas bus gerai, tu per gera kad tau nepasisektu  wub.gif

MERGAITES DAR KARTA ACIU VISOMS UZ PALAIKYMA IR UZ PAGUODA IR KAIP SAKIAU NORIU ISKART UZSISAKYTI PALAIKYMA SEKANCIAM KARTUI  smile.gif



Sveikute,na ka pupa gerai kad vistiek stoji i kova ir nenuleidi nosytes imk uz tai 4u.gif

O del akupunkturos tai as ejau pas kiniecius,nezinau kaip ir ant kiek padeda,bet man padejo ir nervus nuramint ir siaip kazkokios ramybes igauti(kurios niekaip negalejau atgauti ir i viska ziurejau per daug suastrintai) O mano atveju akupunktura buvo gal tik kaip kabliukas,nes gyd pasake kad labai gerai na ir nuejau..Pirmas IVF uk buvo pavykes(su akupunktura) bet deja deja..O va kai zinojau kad bus sekantis su snaigutem tai net abejoniu neliko ar eiti ar ne..Tikrai siulyciau pabandyti ar taip ar taip juk nieko neprarasi..Sekmytes Ir nosyte aukstyn,busiu tavo palaikymo komandoj ir sekanti karta mirksiukas.gif Apkabinu stipriai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 05 06, 11:59)
Negavau dar nieko.Jei veliau rasysi tai galiu veluoti su atsakymu,vaziuoju sesers i aerouosta pasiimt tai nebus kada SM sedet,turesiu sveciu savaitgali.

Bandom jau birzeli,geguzes 22 pradedu slopinima.Jei ateina neigiamas liuks,jei vis dar teigiamas(gali buti silpnai teigiamas) skiria nestumui draugiskus svelnius antibus -5 dienas geri,5 ne,ir t.t. iki kazkelintos savaites(8 berods).

Beje,jei si cikla,tai geriau jau dabar nusipirk is boots indeli surinkimui(gal kaip slapimui tinka,jei mazesniu nera),jie berods 50 p kainuoja,nereiks lekti kai ateis,nes ten 2cd megini reikia imti (butina siek tiek distiliuoto vandens ipilti,gal puse arb saukstelio,saltas virintas tinka) ir siusti i GR.Apmokejimas,kai siuntinukas nueina.


O koks adresas? bijau kad neatsivilktu s savaitgali, nes lyg biski patepliojo. Siuntei paprastu pastu? ar registruotu? ar kurjeriu? Aciu, labai daug klausimu turiu as cia. Ir reikia ten kazkkokiu aisku savo duomenis surasyti? kad jie zinotu kur uzprasyt apmokejimo ir pan?

Papildyta:
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 05 06, 12:20)
Sveikute,na ka pupa gerai kad vistiek stoji i kova ir nenuleidi nosytes imk uz tai  4u.gif

O del akupunkturos tai as ejau pas kiniecius,nezinau kaip ir ant kiek padeda,bet man padejo ir nervus nuramint ir siaip kazkokios ramybes igauti(kurios niekaip negalejau atgauti ir i viska ziurejau per daug suastrintai) O mano atveju akupunktura buvo gal tik kaip kabliukas,nes gyd pasake kad labai gerai na ir nuejau..Pirmas IVF uk buvo pavykes(su akupunktura) bet deja deja..O va kai zinojau kad bus sekantis su snaigutem tai net abejoniu neliko ar eiti ar ne..Tikrai siulyciau pabandyti ar taip ar taip juk nieko neprarasi..Sekmytes Ir nosyte aukstyn,busiu tavo palaikymo komandoj ir sekanti karta  mirksiukas.gif Apkabinu stipriai  bigsmile.gif


Aciu uz viska. smile.gif Reikia ziureti i prieki, negaliu kitaip, negaliu nieko nedaryti. Tai ejai tiesiog pas bile kuriuos, ne pas kokius kurie specializuojasi IVF?
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 06, 10:06)

Papildyta:
Aciu uz viska. smile.gif  Reikia ziureti i prieki, negaliu kitaip, negaliu nieko nedaryti. Tai ejai tiesiog pas bile kuriuos, ne pas kokius kurie specializuojasi IVF?



Na nezinau atejus aisku pasiklausk,ar jie susidure su IVF,nes pas kuriuos as ejau jie jau buvo susidure ir zino spec taskus tam..Aisku pries tai issiklausinek,neik pas bile kokius.
Atsakyti
Sveikos mergaites,
Na, atleiskit man, bet kantrumu as tikrai nepasizyminti blush2.gif , negalejau ramiai issedeti darbe, galvoje tik viena mintis sukos, tai kad daugiau saves nekankinti nuvaziavau i geromeda ir pridaviau kraujuka blush2.gif
Dar toks nesusipratimas buvo, kad pries mane buves vyriskis sugebejo pasiimti mano buteliuka su krauju ir teko antra karta nuleisti krauja doh.gif
Na ir gavau atsakyma, 185mIU/ml wub.gif Nelabai susigaudau, kiek cia butu tu miu/l, bet pagal geromedos normas tai 2-3sav. nestumas...? unsure.gif jetau, nebezinau, ka cia ir galvoti.. as tikrai nestuke.gif ?
Atsakyti