Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

Cituk ... Ech... Laikykis... Net nera tinkamu zodziu...
Atsakyti
Selena77, labai gaila kad nepasiseke jums su IUI verysad.gif
Atsakyti
Citas... drauguze.. verysad.gif eina sau, kaip tikejau..... verysad.gif
laikykis 4u.gif
Atsakyti
cituk mes visos su tavimi ,baisu darosi jau linksta rankos:(liudna sad.gif(((((
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 05, 18:33)
Nu ka mano drauges, guodejos, palaikytojos - labai gaila jus nuvilti bet neigiamas ir tikrai labai neigiamas  verysad.gif Nutraukti vaistus ir laukti menesiniu.

verysad.gif Labai labai gaila...
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 05 05, 18:46)
Cituk , apsiverkiau dar karta sad.gif kaip skaudu sad.gif apkabinu Tave 4u.gif laikykis mazule,zinau kaip skauda.

O man po vaistu imunitetas dabar suveike sad.gif gerkle galva, jauciu ir temperatura, o memiu dar nera.


vadinasi ne man vienai tu valkatu nera unsure.gif priversiu jas atsivilkti vienu ar kitu budu. Pirmiausia imsiuos 3V si vakara ax.gif

Aciu visoms uz palaikyma, reikes jo ir 4 karta, net paciai baisu darosi kad jau 4 doh.gif


Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 05, 14:33)
Nu ka mano drauges, guodejos, palaikytojos - labai gaila jus nuvilti bet neigiamas ir tikrai labai neigiamas  verysad.gif Nutraukti vaistus ir laukti menesiniu. Tada laukti laisko kitam appointmentui ir po 2-3 menesiu (jei tos valkatos atsivilks  unsure.gif ) bandyti dar karta.
KAREIVIS SUZEISTAS BET NE MIRTINAI, GAILA BET TURIU BUT STIPRI, REIKIA DIRBTI, VYRAS IRGI LABAI PALAIKO. KO GERO PO TRECIO KARTO JAU APSIPRATAU SU SKAUSMU.

Aciu jums visoms labai labai  4u.gif


Kaip gaila... verysad.gif Siunciu visa palaikyma ir pacios didziausios sekmes ateinanciam kartui, turi pavykti!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 05, 20:10)
Aciu visoms uz palaikyma, reikes jo ir 4 karta, net paciai baisu darosi kad jau 4 doh.gif


verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
O man alkoholio visai nesinori, nors gal koks brendis ar konjakas tiktu, nes ziauriai blogai jauciuos, bet visai nenoriu, net nupurto nuo minties. schmoll.gif
Atsakyti
Citas Laikykis, mergyte. Žiauriai gaila. Na kiek gi galima kankinti tokį mielą žmogų? Stiprybės jums. Laikykis.
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 05, 17:33)
Nu ka mano drauges, guodejos, palaikytojos - labai gaila jus nuvilti bet neigiamas ir tikrai labai neigiamas  verysad.gif Nutraukti vaistus ir laukti menesiniu. Tada laukti laisko kitam appointmentui ir po 2-3 menesiu (jei tos valkatos atsivilks  unsure.gif ) bandyti dar karta.
KAREIVIS SUZEISTAS BET NE MIRTINAI, GAILA BET TURIU BUT STIPRI, REIKIA DIRBTI, VYRAS IRGI LABAI PALAIKO. KO GERO PO TRECIO KARTO JAU APSIPRATAU SU SKAUSMU.

Aciu jums visoms labai labai  4u.gif

Icetea ir Warwara - mano galunes suspaustos uz jus. wub.gif

verysad.gif verysad.gif verysad.gif ,labai labai gaila,laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 05, 18:33)
Nu ka mano drauges, guodejos, palaikytojos - labai gaila jus nuvilti bet neigiamas ir tikrai labai neigiamas  verysad.gif Nutraukti vaistus ir laukti menesiniu. Tada laukti laisko kitam appointmentui ir po 2-3 menesiu (jei tos valkatos atsivilks  unsure.gif ) bandyti dar karta.
KAREIVIS SUZEISTAS BET NE MIRTINAI, GAILA BET TURIU BUT STIPRI, REIKIA DIRBTI, VYRAS IRGI LABAI PALAIKO. KO GERO PO TRECIO KARTO JAU APSIPRATAU SU SKAUSMU.

mieloji, laikykis verysad.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
warwarushaka, dziaugiuos uz tave smile.gif
Atsakyti