Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 05 05, 16:16)
Cituk AUUUU na kur gi tavo atsakymai,ytariu i mano seimyna liks be kugelio siandien  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif


smile.gif+2011 05 05, 16:21-->
QUOTE(Linutee smile.gif @ 2011 05 05, 16:21)
Laba diena, atsiprašau, kad lendu į jūsų burelį, bet stebiu situaciją ir nebegaliu net pati ištvert, vis nekantrauju Cito atsakymų sužinot, kad galėčiau džiaugtis biggrin.gif aišku gal kvailai atrodo, bet paskaitinėjau porą dienelių jūsų pašnekesiusi ir taip įsijaučiau, tai norėjau tik pasakyti, kad už visas laikau kumštukus, ir nekantriai laukiu Cito atsakymo blush2.gif  ax.gif  wub.gif


Nu ***** blemba tai kaip bus kai as nuliudinsiu visas siandien doh.gif Tikiuosi aisku pralinksminti smile.gif


Atsakyti
Lietuvos laikas 17:05...
I kuria ten klinika reikia skambinti? A? Ciutk!
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 05, 13:08)

Damos, zodziu taip
Po pirmos paros turejau 4 embrionus apvasintus, o dar du buvo su klaustuku.
Po antros poros turejom tris labai gerus ir dar tris irgi gerus.
Siandien turejom 2 embrionus 8 lasteliu ir 3 - 5 lasteliu, bet vienas is ju neapvalus.
Tai gi 2 pacius paciausius isveziau i namus  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif , o 2 - uzsaldem!!!!!! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
user posted image


Nu linkiu nuostabiu dvynuku tau wub.gif , liko maziau nei 2 sav iki kraujuko lauksiu lauksiu labai teigiamo rezultato.. bigsmile.gif wub.gif

Citas is nekantrumo ne tik as spirgu bet ir mano trynukai pilve vartosi.. wub.gif Laukiu tavo teigiamu rezultatu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 05, 13:08)
Tai gi 2 pacius paciausius isveziau i namus  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif , o 2 - uzsaldem!!!!!! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
user posted image

wub.gif wub.gif Ramiu 2 savaiteliu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena77 @ 2011 05 05, 15:45)
Bum tavo patirtis labai ikvepia, wub.gif pazistu tave is IUI namuciu, kur neviena mergaite priglaudei tame tarpe ir mane pries metus kai dariau dar 1 IUI (buvau tada Umaj7**)  ax.gif Buvau cia uzsukus kai suzinojai ta dziugia tiek metu laukta naujiena ir iki asaru dziaugiausi kad pagaliau pildosi tavo svajone!!!  nestuke.gif  thumbup.gif Kaip greitai bega laikas - jums jau 12 savaiteliu  wub.gif Linkiu tau ir kleckiukui daug daug sveikateles! wub.gif

Sakyk, Bum, o pas ka dareisi IVF Vln VK?  smile.gif
Prisijungiu prie Cito palaikymo komandos ir spaudziu kumstukus!!!  thumbup.gif

wub.gif wub.gif Džiugu įkvėpti ką nors rolleyes.gif Pamenu tave aišku mirksiukas.gif

Aš dariausi pas Visoc ax.gif

Citai, jau pusvalandžiu vėluoji, jau žiūrovų prisirinkę laukiam nesulaukiam.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 05, 17:07)
Lietuvos laikas 17:05...
I kuria ten klinika reikia skambinti? A? Ciutk!
user posted image



QUOTE(Kristuciuke @ 2011 05 05, 17:10)
Citas is nekantrumo ne tik as spirgu bet ir mano trynukai pilve vartosi.. wub.gif  Laukiu tavo teigiamu rezultatu bigsmile.gif



QUOTE(bum @ 2011 05 05, 17:22)
Citai, jau pusvalandžiu vėluoji, jau žiūrovų prisirinkę laukiam nesulaukiam.. g.gif


As paskambinau, palikau zinute kaip visada bet jie dar neperskambino blink.gif gal tai reiskia nekokias zinias, o gal tiesiog kavos breikas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 05, 16:30)
As paskambinau, palikau zinute kaip visada bet jie dar neperskambino  blink.gif  gal tai reiskia nekokias zinias, o gal tiesiog kavos breikas tongue.gif


laikau kumscius stipriai stipriai suspaudus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 05, 17:30)
As paskambinau, palikau zinute kaip visada bet jie dar neperskambino  blink.gif  gal tai reiskia nekokias zinias, o gal tiesiog kavos breikas tongue.gif

Nu nu, o gal pabaigė darbą ir namo išėjo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 05, 14:30)
As paskambinau, palikau zinute kaip visada bet jie dar neperskambino  blink.gif  gal tai reiskia nekokias zinias, o gal tiesiog kavos breikas tongue.gif


Nu blyn nuasaut juos reikia! tik nervus tampo blink.gif Bet greiciausiai apsikavinti nuejo nuo tokiu dideliu skaiciuku lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 05 05, 17:41)
Nu blyn nuasaut juos reikia! tik nervus tampo  blink.gif Bet greiciausiai apsikavinti nuejo nuo tokiu dideliu skaiciuku  lotuliukas.gif


Zinokit apsi....... kaip bijau, ir nugara pradejo skaudet labiau. Arba mano atvejas toks nesamoningas kad jie ten simpoziuma surinko aptarti arba pasiliko geras zinias pabaigai smile.gif Bet nervai jau nelaiko. Anakart paskambino apie 15:10 (17:10 LT)
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 05, 17:50)
Zinokit apsi....... kaip bijau, ir nugara pradejo skaudet labiau. Arba mano atvejas toks nesamoningas kad jie ten simpoziuma surinko aptarti arba pasiliko geras zinias pabaigai  smile.gif Bet nervai jau nelaiko. Anakart paskambino apie 15:10 (17:10 LT)

Gal tu dar kartą paskambink, gal praleido tavo žinutę, gi visa valanda praėjo g.gif
Atsakyti
As jau po popietinio nepuko (miegelio) ipuoliau geru naujienu skaityt, o jie nervus tampo, nu jei del to, kad geresnes pranest, tai tegu, bet jau vistiek greiciau noretusi.. ax.gif
Atsakyti