Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

Warwara Tu tikra smaikstuole, vis nusisypsau Tavo postus skaitydama biggrin.gif Tikriausiai jau neramu i pabaiga, taip? rolleyes.gif Bet uch, kaip laukiu Tavo sekmes! wub.gif

Citai, taip neramu, kad tik Tau pasisektu! Taip norisi, kad tie skaiciukai tik pradeje augti ir Tave be reikalo isgasdino.. 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas! smile.gif

egk, kumstukai sugniauzti uz tavo teigiama rezultata! thumbup.gif

Man siandien 4dpi.. Nieko nejauciu, isskyrus jautri krutine. unsure.gif Isodinimas vyko 3d po punkcijos, tai kazkaip galvoju, kad jau turetu vykt implantacija.. unsure.gif Isvis dar labai anksti kazka prisigalvot blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(ice|tea @ 2011 04 29, 10:44)
Man siandien 4dpi.. Nieko nejauciu,

Nieko ir neturėtum dar jausti, neieškok požymių, nes jų gali ir nebūti mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas visoms kambariokems 4u.gif
As draugauju su kefyru+selenos ir kiviai biggrin.gif tai kas veikia biggrin.gif
Matau yra mano draugiu, ieskanciu pozymiu 4u.gif ax.gif man ir tik krutine, bet man tai ne pozymis schmoll.gif mano krutine nemyli hormonu, ta jau senai zinau. O pilvas, t.y.zarnynas silpnoji vieta, taigi pozymiu nera.
Labai tingiu dirbt,gal cia pozymis???? biggrin.gif
unsure.gif
Atsakyti
Aciu, Rutele, uz namucius! :wub:

QUOTE(juroszuvedra @ 2011 04 28, 12:24)
Citas , kumstukai suspausti,kad skaiciukai tik didetu  :4u:

  Adrija ,labai laukiau tavo rezultatu... Sveikinu ir labai dziaugiuosi uz jus  :wub:
  Tikiuosi netrukus susitikti nesciuju skyrelyje  :sutinku


Juroszuvedra, mergaite su graziausiu nick'u, prisimenu tave is IUI skyrelio! Pamenu kaip dziaugiausi, kai Tu pastojai! Aciu Tau labai uz grazius zodzius! Po vizito pas daktara jungsiuos prie nestukiu skyrelio, bet kol kas dar nedristu :ax:

As taip pat neatleidziu kumstuku uz Cituka! Nu kazkaip labai tikiu, kad ivyko ta velyva implantacija! :wub:

QUOTE(babyhope @ 2011 04 28, 15:31)
Sveikutes,
Esu puslapio nuajagyme  :D... Labai sunku susidurti su nevaisingumu ir dar sunkiau apie ji kalbeti!



Sekmes Tau, babyhope! Cia mergaites labai draugiskos, tad drasiai junkis, bet neuzsibuk cia ilgai! :rolleyes:

QUOTE(Warwara @ 2011 04 28, 21:45)

Mano vakarikstes naujienos: viskas auga, liktais normaliai, nors ka as zinau... Tas seseliu mokslas mane tiesiog stulbina. Ryt vel i apziura, liktais paskutine iki punkcijos. Punkcija preliminariai pirmadieni.



Va ir puiku, kad viskas auga, bet juk mums niekad nebus iki galo gerai, jei jau vieno tikslo pasiekiam, tai randam prie ko kibti bet kuriuo atveju! As tokia pati! nebeieskok blogumu, iziurek geraja seseliu puse! :super

QUOTE(Beta1 @ 2011 04 28, 22:25)
Aha, jau siurpuliukai begioja po kuna  :bigsmile: Daug nauju pradziu manes laukia neuzilgo, tikiuosi jos visos bus vaisingos  :D


Oi koks smagumelis! Gaila, kad netransliuso Jusu vestuviu per telika :mirksiukas: Man patinka stebeti vestuves, va ir dabar ziuriu karaliskasias :lotuliukas:

O jei rimtai, tai liunkiu, kad visos pradzios butu pacios vaisingiausios, o medaus su TB ir Treijsu, baigsis nestumu! :super :nestuke

QUOTE(ice|tea @ 2011 04 28, 22:44)
Labas rytas!  :)

egk, kumstukai sugniauzti uz tavo teigiama rezultata!  :super

Man siandien 4dpi.. Nieko nejauciu, isskyrus jautri krutine.  :unsure:  Isodinimas vyko 3d po punkcijos, tai kazkaip galvoju, kad jau turetu vykt implantacija..  :unsure:  Isvis dar labai anksti kazka prisigalvot  :geda2:


Ir as laikau visas galunes suspaustas uz Egk ir Cituka! :super

As jauciau implantacija 6-8 dpi., taip kad neieskok dar tu pozymiu! Laikom kumstukus ir uz Tavo sekme! :wub:
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 29, 10:38)
O jei rimtai, tai liunkiu, kad visos pradzios butu pacios vaisingiausios, o medaus su TB ir Treijsu, baigsis nestumu!  thumbup.gif  nestuke.gif


Jo, sita dalis ir man labai idomi lotuliukas.gif As tai juokiuos dabar, sakau SB, kad mes kaip ir visi ka tik susituoke jaunavedziai, pulsim daryti vaiku per savo medaus menesi, tik mes juos darysim kaip minimum tryse hihihi.gif
Atsakyti
Adrija1, noriu uzsikresti nuo taves nestuke.gif rolleyes.gif

Dominyyka, kada tu krauja priduodi? smile.gif Visa savaite tingiu dirbt, nors ji ir trumpesne doh.gif , dabar laikas taip letai eina, nors pries tai buvo atvirksciai - cia savaitgalis praejo, cia jau kitas savaitgalis ateina doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 04 28, 23:41)
Jo, sita dalis ir man labai idomi  lotuliukas.gif  As tai juokiuos dabar, sakau SB, kad mes kaip ir visi ka tik susituoke jaunavedziai, pulsim daryti vaiku per savo medaus menesi, tik mes juos darysim kaip minimum tryse  hihihi.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(ice|tea @ 2011 04 28, 23:44)
Adrija1, noriu uzsikresti nuo taves  nestuke.gif  rolleyes.gif 



Sorry, dar nedalinsiu virusiuku, tik po vizito pas daktara.. blush2.gif Bet palinkejimai pastoti patys nuosirdziausi! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ice|tea @ 2011 04 29, 10:44)
Adrija1, noriu uzsikresti nuo taves  nestuke.gif  rolleyes.gif 

Dominyyka, kada tu krauja priduodi?  smile.gif  Visa savaite tingiu dirbt, nors ji ir trumpesne  doh.gif , dabar laikas taip letai eina, nors pries tai buvo atvirksciai - cia savaitgalis praejo, cia jau kitas savaitgalis ateina doh.gif  biggrin.gif

As antradieni. Adrija gera diena man zadejo wub.gif jei nenusidrebesiu iki to laiko lotuliukas.gif
Siaip nieko iskirtinio nejauciu. Pilve karas , bet jau rasiau, tai mano silpnoji vieta.
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 04 28, 22:12)
2.gif visoms po 1,kas norit griebiat po 2


As atsargiai prasau vieno, nes su tokiais skaiciais ir tai butu stebuklas blush2.gif

QUOTE(juroszuvedra @ 2011 04 28, 23:24)
Citas , kumstukai suspausti,kad skaiciukai tik didetu  4u.gif


Aciu uz kumstukus, labai padeda 4u.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 04 29, 08:45)
*kitas plakatas
Citas - nekabinam nosi - laukiam! Laukiam! ir sulauksim tikrai geru ziniu! Reika tiketi, nes kito kelio vis vien nera! group.gif

Mano vakarikstes naujienos: viskas auga, liktais normaliai, nors ka as zinau... Tas seseliu mokslas mane tiesiog stulbina. Ryt vel i apziura, liktais paskutine iki punkcijos. Punkcija preliminariai pirmadieni.


Aisku kad tikiu, kitaip negaliu kol aisku neparsivilks valkatos blink.gif

Tavo naujienos pagal plana, beveik, as kazkaip tikejausi kad tavo punkcija jau sestadieni bus, bet gerai kad tavo folikulai sau is leto auga, kokybe bus thumbup.gif

QUOTE(Beta1 @ 2011 04 29, 08:59)
Na ka, isauso Egk diena  bigsmile.gif  Oi kaip noriu pamatyti ka ten tas mazulis jos veikia  tongue.gif

Citai, kaip jautiesi siandien ?


As irgi labai egk palaikau ir tikiuosi pacio geriausio rezultato. Vakar tiek susibalamutino mano diena ir mano mintys kad iki nakties laukiau egk rezultatu, buvau isitikinus kad ji irg vakar suzinos doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(sanzile @ 2011 04 29, 09:30)
Warwara
Citai, taip neramu, kad tik Tau pasisektu! Taip norisi, kad tie skaiciukai tik pradeje augti ir Tave be reikalo isgasdino..  4u.gif


Nors mazai tiketina bet ir as to tikiuosi blush2.gif

QUOTE(ice|tea @ 2011 04 29, 09:44)
Labas rytas!  smile.gif

egk, kumstukai sugniauzti uz tavo teigiama rezultata!

Man siandien 4dpi.. Nieko nejauciu, isskyrus jautri krutine.  unsure.gif  Isodinimas vyko 3d po punkcijos, tai kazkaip galvoju, kad jau turetu vykt implantacija.  Isvis dar labai anksti kazka prisigalvot.


Icetea, 4dpi ir tu jau pozymiu ieskai , nu tikrai dar per anksti mazute, kantrybes ir tikejimo tau.

QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 29, 10:38)
As taip pat neatleidziu kumstuku uz Cituka! Nu kazkaip labai tikiu, kad ivyko ta velyva implantacija!

Ir as laikau visas galunes suspaustas uz Egk ir Cituka!


Aciu mergaites, kad nepamirstat ir nenurasot dar manes, gal ir ivyks stebuklas kai tiek daug tikinciu juo.

Citas 15 dpi - Pozymiu kaip jokiu, nakti pilva ir ypac sonus diege. Bet svarbiausia jokio tepliojimo ir BT 37.3 stabili. Oi nezinau nei ka galvoti. Ieskojau privaciai kraujo testa kur pasidaryt, bet arti nieko nera tik centre, o su tom ju karaliskom vestuvem tai tikrai nekisiu nosies i miesta nes galima nukraujuoti vien bandant patekti per kamscius lotuliukas.gif Sakiau gal nusipirksiu pati jautriausia NT ir gal koki pirmadieni pabandysiu pasidaryt, nes jei hcg dvigubes tai pirmadieni tuetu buti apie 44 vnt, kazin NT jau rodo toki kieki? o gal dar anksti vistik blush2.gif
Atsakyti
virusuoju ir as 2.gif 2.gif 2.gif Cituk as irgi dar laikau kumstukus uz tave,tau siuciu ypatinga virusiuka nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(frige @ 2011 04 29, 11:27)
virusuoju ir as 2.gif 2.gif 2.gif  Cituk as irgi dar laikau kumstukus uz tave,tau siuciu ypatinga virusiuka nestuke.gif  wub.gif

Aciu labai labai aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti