Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

[quote=Warwara,2011 05 05, 10:08

Damos, zodziu taip
Po pirmos paros turejau 4 embrionus apvasintus, o dar du buvo su klaustuku.
Po antros poros turejom tris labai gerus ir dar tris irgi gerus.
Siandien turejom 2 embrionus 8 lasteliu ir 3 - 5 lasteliu, bet vienas is ju neapvalus.
Tai gi 2 pacius paciausius isveziau i namus wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif , o 2 - uzsaldem!!!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Veidrodyje matau debiliskai patenkinta save smile.gif
Krauja priduoti 17 diena.
Matem savo knopkytes ekrane. mmmm....
Pasaka, bet taip ilgai dare hitchinga, kad vos nepadariau bala tiesiog ten, ant kreslo. Bet aplamai - super!

thumbup.gif Nu va dabar laukiam tavo geros pabaigos ir ne kitaip schmoll.gif ! Trizniavai trizniavai,bet va ir uzsaldyt dar gavot drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Reginiukas.uk
Тai kad ten naujienos buvo - kiekivena diena kitokios. Bet galu gale gavosi labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 05, 10:15)
Reginiukas.uk
Тai kad ten naujienos buvo - kiekivena diena kitokios. Bet galu gale gavosi labai gerai  thumbup.gif


Svarbiausia! Su kuo ir sveikinu mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Warwara,superines naujienos thumbup.gif
Dabar su plakatais lauksim dideliu skaiciuku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 05, 09:08)
Damos, zodziu taip
Po pirmos paros turejau 4 embrionus apvasintus, o dar du buvo su klaustuku.
Po antros poros turejom tris labai gerus ir dar tris irgi gerus.
Siandien turejom 2 embrionus 8 lasteliu ir 3 - 5 lasteliu, bet vienas is ju neapvalus.
Tai gi 2 pacius paciausius isveziau i namus  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif , o 2 - uzsaldem!!!!!! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Veidrodyje matau debiliskai patenkinta save smile.gif
Krauja priduoti 17 diena.


Puikios naujienos!!! bigsmile.gif thumbup.gif Dabar su nekantrumu lauksime 17 dienos! bigsmile.gif



Citukui pats didziausias palaikymas!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 05, 13:08)
*traukia plakata
Cituk, Cituk, kaip laukiam tavo geru rezultatu  wub.gif
O kas del pojuciu, tai tik BT jau super rodo!

Damos, zodziu taip
Po pirmos paros turejau 4 embrionus apvasintus, o dar du buvo su klaustuku.
Po antros poros turejom tris labai gerus ir dar tris irgi gerus.
Siandien turejom 2 embrionus 8 lasteliu ir 3 - 5 lasteliu, bet vienas is ju neapvalus.
Tai gi 2 pacius paciausius isveziau i namus  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif , o 2 - uzsaldem!!!!!! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Veidrodyje matau debiliskai patenkinta save smile.gif
Krauja priduoti 17 diena.
Matem savo knopkytes ekrane. mmmm....
Pasaka, bet taip ilgai dare hitchinga, kad vos nepadariau bala tiesiog ten, ant kreslo. Bet aplamai - super!

Cituk, mano knopkytes laukia is taves geru naujienu!
*isduoda Cito palaikimo komandai pumponus
user posted image


Ahh nu nerealiai geros zinios, po kokiu 2-ju meteliu pasiimsit kitus 2 ir turesit 5 bigsmile.gif bigsmile.gif Man taip ir neatejo joks laiskas apie uzsaldytus, tai jauciu nieko nebeliko g.gif Reiks bandyt nepamirst siandien telefonu paklausti unsure.gif

Nu Warwara, dabar ant lovos ir arba miegas arba TV arba zurnalai-knygos thumbup.gif

Mielosios mano - Ctas jau ir apakes ir apkurtes nuo SITOKIO DIDELIO PALAIKYMO thumbup.gif 4u.gif Galiu prisipazinti, kad buvau visai gerai, pripratau prie nezinomybes ir tiesiog galvojau kad nescia o va tuoj teks susidurti su realybe blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 05 gegužės 2011 - 12:37
QUOTE(Warwara @ 2011 05 05, 02:08)
*traukia plakata
Cituk, Cituk, kaip laukiam tavo geru rezultatu  wub.gif
O kas del pojuciu, tai tik BT jau super rodo!

Damos, zodziu taip
Po pirmos paros turejau 4 embrionus apvasintus, o dar du buvo su klaustuku.
Po antros poros turejom tris labai gerus ir dar tris irgi gerus.
Siandien turejom 2 embrionus 8 lasteliu ir 3 - 5 lasteliu, bet vienas is ju neapvalus.
Tai gi 2 pacius paciausius isveziau i namus  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif , o 2 - uzsaldem!!!!!! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Veidrodyje matau debiliskai patenkinta save smile.gif
Krauja priduoti 17 diena.
Matem savo knopkytes ekrane. mmmm....
Pasaka, bet taip ilgai dare hitchinga, kad vos nepadariau bala tiesiog ten, ant kreslo. Bet aplamai - super!


Nu nerealios naujienos, mamyte! Laikom kumscius kiek kas turi iki 17d., o tada visos svesim su pieno tauremis! drinks_cheers.gif

QUOTE(Citas @ 2011 05 05, 02:33)

Mielosios mano - Ctas jau ir apakes ir apkurtes nuo SITOKIO DIDELIO PALAIKYMO  thumbup.gif  4u.gif  Galiu prisipazinti, kad buvau visai gerai, pripratau prie nezinomybes ir tiesiog galvojau kad nescia o va tuoj teks susidurti su realybe  blush2.gif


Susidurt su realybe- buti nesciai! nestuke.gif
Atsakyti
Warwara, istikruju superines naujienos! thumbup.gif Tikrai turi pasisekti 4u.gif

O man gal jau net ir paranoja, nebezinau.. blush2.gif Ryte tiek visokiu svelniu diegliuku jauciau tai auksciau pilve, tai zemiau, tai sone.. Arba as cia jau prisigalvoju. rolleyes.gif Lyg ir issimiegojus, bet akys tokios sunkios, net persti. g.gif Dar ryt diena pragyventi ir sestadieni jau tikrai gadinsiu testuka ax.gif
Atsakyti
Na va, jau silta wub.gif Minksta wub.gif Jauku wub.gif Ir taip gera! wub.gif
Cia Warwara Tavo knopkutes taip kalbasi mirksiukas.gif wub.gif Ilsekis.
Atsakyti
O kiek dar yra tokių kaip aš - vis įlendančių pažiūrėti - kaip ten Cito rezultatai, taip norisi pasidžiaugti ir pasveikinti dar vieną laimingąją nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos,
QUOTE(Selena77 @ 2011 05 05, 10:20)
Po truputi ir mes ruosiames savo 1 IVF, kol kas galvojam apie Vilniaus VK, todel is tikruju labai praverstu jusu patarimai. Pasidalinkit prasau savo patirtimi kas dare IVF Lietuvoje. Pas ka patartumet darytis sia procedura? ax.gif  4u.gif

Geriausia ten kur pavyksta biggrin.gif Man tai VK padėjo ax.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 05 05, 13:08)
Tai gi 2 pacius paciausius isveziau i namus  wub.gif, o 2 - uzsaldem!!!!!! thumbup.gif 

Nuostabu wub.gif wub.gif Dabar ramiai laukiam dvi savaites rolleyes.gif

Citai, mes viltingai žiūrim į tave ir kantriai laukiam 17 val 4u.gif

Virusiukai jums 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bum: 05 gegužės 2011 - 13:41
QUOTE(sanzile @ 2011 05 05, 10:29)
Na va, jau silta wub.gif Minksta wub.gif Jauku wub.gif Ir taip gera! wub.gif 
Cia Warwara Tavo knopkutes taip kalbasi mirksiukas.gif  wub.gif Ilsekis.

wub.gif wub.gif wub.gif gero isitaisymo visoms! wub.gif 4u.gif
Atsakyti