Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

Warwara grazaus susitikimo 4u.gif

Citui dideliu skaiciuku linkiu mirksiukas.gif

Priminkit,jei galit,kaip kova sekese Wiliux,Etiopia ir Leidaa?Darbe interneta "raukia",tai kol stukaciai ruko as cia parasau,o ir taip reiktu nemazai atgal skaityti.
Etiopiai berods nepasiseke,o kaip kitom dviem?Uzbaigciau kovo menesiuka ir parasyciau statistika.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo T.P.Keberiokst: 05 gegužės 2011 - 10:33
QUOTE(Citas @ 2011 05 05, 00:23)

Adrija1 - mano guodeja, kuri visuose mano pozymiuose randa nestumo irodymus  smile.gif  Bet juk BT gali pakelti progesteronas? Nu o valkatas irgi gali sulaikyti tas pats progesteronas. Nu gerai dar tikesiu iki sio vakaro  drinks_cheers.gif


Tikim tikim! Nezinau ar taip ilgai gali sulaikyt progesteronas tas valkatas, man rodos, kad jei jau ne, tai pramustu ar su juo ar be, o del BT, tai ja, velgi man rodos, kelia naturalus progesteronas, kuri gamina Tavo kunas! Meldziu Dievuli ir Svenciausiaja Mergele Marija, kad leistu isitvirtinti bent vienam Tavo kleckiukui! wub.gif
Atsakyti
laba ryta damos 4u.gif
CITAS-siandiena paskutine kankinimosi del nezinomybes diena!...o jau nuo vakaro nerimausi visus 9men kodel tempia,skuda,maudzia sen ar ten tongue.gif SEKMES!!!xxx
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 05 05, 07:23)
O Tavo drauge juokinga! Matai, kokius mitus zmones savo galvose apie sia procedura yra susikure, vos ne, kad padaro iskart berniuka ar mergaite, ideda ir jau zinai kas bus  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Kuo maziau zino, daugiau nesamoniu prisigalvoja. rolleyes.gif
Atsakyti
Citui dideliu skaiciuku 4u.gif
Warwarai sekmytes ir lauksim sugriztant su naujienomis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija L. @ 2011 05 05, 11:37)
laba ryta damos  4u.gif
CITAS-siandiena paskutine kankinimosi del nezinomybes diena!...o jau nuo vakaro nerimausi visus 9men kodel tempia,skuda,maudzia sen ar ten  tongue.gif SEKMES!!!xxx

Aciu drauge  wub.gif


QUOTE(Adrija1 @ 2011 05 05, 11:34)
Tikim tikim! Nezinau ar taip ilgai gali sulaikyt progesteronas tas valkatas, man rodos, kad jei jau ne, tai pramustu ar su juo ar be, o del BT, tai ja, velgi man rodos, kelia naturalus progesteronas, kuri gamina Tavo kunas! Meldziu Dievuli ir Svenciausiaja Mergele Marija, kad leistu isitvirtinti bent vienam Tavo kleckiukui!  wub.gif



QUOTE(pliuske @ 2011 05 05, 11:57)
Citui dideliu skaiciuku 4u.gif
Warwarai sekmytes ir lauksim sugriztant su naujienomis 4u.gif


Man jau geda netiket kai jus taip tikit 4u.gif Adrija as irgi kreipiuosi i visus kas aukstai kad padetu man siandien thumbup.gif
Atsakyti
Kovo menesio statistika - 37.5 % smile.gif
Atsakyti
Laba diena panelytes 4u.gif

Reiksminga diena siandien pas mus bigsmile.gif

Cituk, as kaip ir visos kitos laukiu ziniu is taves.Paprastai vakarais nebeprisijungiu prie SM, bet del tavuju rezultatu,kaip ir praeita savaite - mesiu visus reikalus, kotletus ir vaikus, begsiu tavo naujienu ziuret biggrin.gif

Warwara - lauke vesoka, uztat sildyk savo trupinelius wub.gif
Atsakyti
Cituk nuosirdziai tikim ir laukiam geru skaiciuku 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 05 05, 12:47)
Laba diena panelytes  4u.gif

Reiksminga diena siandien pas mus  bigsmile.gif 

Cituk, as kaip ir visos kitos laukiu ziniu is taves.Paprastai vakarais nebeprisijungiu prie SM, bet del tavuju rezultatu,kaip ir praeita savaite - mesiu visus reikalus, kotletus ir vaikus, begsiu tavo naujienu ziuret  biggrin.gif

Warwara - lauke vesoka, uztat sildyk savo trupinelius  wub.gif


Vajei doh.gif wub.gif Aciu 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
Cituk Laukiam laukiam skaiciuku ir tikim gera pilvota pabaiga tongue.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif



Warwaryt Sekmytes ir tau susirenkant vaikucius smile.gif 4u.gif
Atsakyti
*traukia plakata
Cituk, Cituk, kaip laukiam tavo geru rezultatu wub.gif
O kas del pojuciu, tai tik BT jau super rodo!

Damos, zodziu taip
Po pirmos paros turejau 4 embrionus apvasintus, o dar du buvo su klaustuku.
Po antros poros turejom tris labai gerus ir dar tris irgi gerus.
Siandien turejom 2 embrionus 8 lasteliu ir 3 - 5 lasteliu, bet vienas is ju neapvalus.
Tai gi 2 pacius paciausius isveziau i namus wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif , o 2 - uzsaldem!!!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Veidrodyje matau debiliskai patenkinta save smile.gif
Krauja priduoti 17 diena.
Matem savo knopkytes ekrane. mmmm....
Pasaka, bet taip ilgai dare hitchinga, kad vos nepadariau bala tiesiog ten, ant kreslo. Bet aplamai - super!

Cituk, mano knopkytes laukia is taves geru naujienu!
*isduoda Cito palaikimo komandai pumponus
user posted image
Atsakyti