Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

Labai senai nebebuvau jau cia ... bet nepaisant to iki smulkmenu prisimenu ta jausma ir visus isgyvenimus siekiant tikslo ... kai ateidavo mintis i galva o kas jei ... visada nzn kodel taciau viduje zinojau kad bus butent TAS kartas kada viskas pavyks puikiai .. sulaukiau jo ir turiu du dziaugsmus smile.gif tikiu (ir linkiu) kad taip atsitiks kiekvienai is jusu wink.gif

Del geriausiu rezultatu nzn ar kas pasikeite per tuos metus ... bet tikriausiai vieningai geriausiu rezultatu nera pas nieka ... nes rezultatai susideda is daugelio faktoriu, kurie ji nulemia ....

As dariausi BAK'e, antra procedura buvo sekminga (IVF+ICSI abu kartus), bet pamenu tiek kad taikiau tokiu metu, kad komandoje dirbtu embriologe Zivile smile.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu Viktoriukui ... Ir sveikinu T.P. Keberiokst su tokiom atsakingom paraso saugojimo pareigom mirksiukas.gif Kaip smagu, kad ir as ten esu.. Dar negaliu patiketi... Niekaip wub.gif
Warwaryt - as jau isirasius i palaikymo komanda ir tik laukiu laukiu, kada tu cia dar 8 menesiukams apsunkesi mirksiukas.gif
Citai - sekmes didziausios!!!! Laikau jau kumscius!

O as sestadieni vaziuoju i pirma pasimatyma su maziuku(ais) wub.gif Po to sekancia diena iskart isskrendu, tai turbut neturesiu is kur prisijungti pasipasakoti... Na, bet tikiuosi, kad viskas gerai bus, o pasipasakosiu pirmadieni 4u.gif
Dar kart sekmes visoms!! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zubriuka: 04 gegužės 2011 - 22:46
Citukai, kumstukai suspausti nuo pat ryto!!! wub.gif

QUOTE(Zubriuka @ 2011 05 04, 12:45)

O as sestadieni vaziuoju i pirma pasimatyma su maziuku(ais) wub.gif Po to sekancia diena iskart isskrendu, tai turbut neturesiu is kur prisijungti pasipasakoti... Na, bet tikiuosi, kad viskas gerai bus, o pasipasakosiu pirmadieni 4u.gif
Dar kart sekmes visoms!!  4u.gif  4u.gif


Oi o mes jau Taves pasigedom, jau galvojom, kad Tu praeita sestadieni keliavai i Ryga ir i U.S. isskridai.. doh.gif blush2.gif Kaip smagu- jau greit pasimatymas! Laikysim kumstukus uz Tavo kleckiukus! wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 05 04, 20:53)

Oi o mes jau Taves pasigedom, jau galvojom, kad Tu praeita sestadieni keliavai i Ryga ir i U.S. isskridai..

Oi dar ne... Gi pradzioj savaites dar trizniojau, kad jauciuosi taip, lyg mmm artetu ir nezinojau ka daryt 4u.gif As dar cia - pas tevus voliojuos smile.gif Bet jau greitai namuciu, jau laukiu laukiu....

Citai - as su tavim!
Atsakyti
*traukia plakata
Citas, labai labai tikiuosiu sulaukti nuostabiu rezultatu is tave!

Labas rytas, Damos.
Varysim mes siandien pasiimti savo turta
Salta lauke...
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif atejau palinketi PACIOS PACIOS PACIOS DIDZIAUSIOS SEKMES Warwarai ir Citukui 4u.gif 4u.gif wub.gif
Mano kumstukai uz Jus, sirdele su Jumis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 05, 08:45)
Labas rytas, Damos.
Varysim mes siandien pasiimti savo turta
Salta lauke...

mieloji, kad visaks butu ciki drinks_cheers.gif

labas rytukas visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 05 04, 23:45)
Warwaryt - as jau isirasius i palaikymo komanda ir tik laukiu laukiu, kada tu cia dar 8 menesiukams apsunkesi  mirksiukas.gif
Citai - sekmes didziausios!!!! Laikau jau kumscius!

O as sestadieni vaziuoju i pirma pasimatyma su maziuku(ais) wub.gif Po to sekancia diena iskart isskrendu, tai turbut neturesiu is kur prisijungti pasipasakoti... Na, bet tikiuosi, kad viskas gerai bus, o pasipasakosiu pirmadieni 4u.gif
Dar kart sekmes visoms!!  4u.gif  4u.gif


Aciu wub.gif Didelio dziaugsmo tau sestadieni susitkinkant su savo dziaugsmu (ais) wub.gif

As irgi rikiuojuosi i Warwaros palaikymo komanda ir net baltai pavydziu to laiko, kai visos svajones ir tikejimas labai dideli ir jausmas kai jau turi maziukus savyje nepakartojamas wub.gif


QUOTE(Adrija1 @ 2011 05 05, 07:53)
Citukai, kumstukai suspausti nuo pat ryto!!!  wub.gif


4u.gif 4u.gif


QUOTE(Warwara @ 2011 05 05, 08:45)
*traukia plakata
Citas, labai labai tikiuosiu sulaukti nuostabiu rezultatu is tave!

Labas rytas, Damos.
Varysim mes siandien pasiimti savo turta
Salta lauke...


Aciu ir sekmes tau siandien brangioji.

QUOTE(Dominyyka @ 2011 05 05, 08:50)
Labas rytas 4u.gif atejau palinketi PACIOS PACIOS PACIOS DIDZIAUSIOS SEKMES Warwarai ir Citukui 4u.gif  4u.gif  wub.gif
Mano kumstukai uz Jus, sirdele su Jumis 4u.gif


Aciu mazute, kaip tavo sirdele, ar jau ne taip skauda? verysad.gif


Na ka drauges mano, as zinokit per nakti praradau bet koki tikejima mano sekme, pozymiu jokiu nera isskyrus kad nera mmm, bt laikosi auksta ir paskaudena strenas ir VISKAS unsure.gif As tai manau kad gal hcg ir bus truputi padidejes bet ne tiek kiek reikia normaliam nestumui ir kad aisku lieps nutraukti progesterona ir tada jau ateis valkatos. Na ka jau nedaug laukti, vaziuoju jau kraujuka nuleisti ir vel po to laukti atsakymu visa diena doh.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 05 gegužės 2011 - 08:25
Cituk, sekmes! wub.gif
Atsakyti
Citas, linkiu kad viskas būtų gerai 4u.gif

Warwara 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 05 04, 21:44)
Oi dar ne... Gi pradzioj savaites dar trizniojau, kad jauciuosi taip, lyg mmm artetu ir nezinojau ka daryt 4u.gif As dar cia - pas tevus voliojuos smile.gif Bet jau greitai namuciu, jau laukiu laukiu....



Kaip dabar jauties? Ar padejo magnis? Man - labai! thumbup.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 05 04, 21:45)

Labas rytas, Damos.
Varysim mes siandien pasiimti savo turta
Salta lauke...


Grazaus Tau susitikimo su savo kleckiukais ir ilgo, ilgo buvimo kartu! wub.gif

QUOTE(Citas @ 2011 05 04, 22:24)

Na ka drauges mano, as zinokit per nakti praradau bet koki tikejima mano sekme, pozymiu jokiu nera isskyrus kad nera mmm, bt laikosi auksta ir paskaudena strenas ir VISKAS  unsure.gif  As tai manau kad gal hcg ir bus truputi padidejes bet ne tiek kiek reikia normaliam nestumui ir kad aisku lieps nutraukti progesterona ir tada jau ateis valkatos. Na ka jau nedaug laukti, vaziuoju jau kraujuka nuleisti ir vel po to laukti atsakymu visa diena  doh.gif  smile.gif


Nuuu, mergaite, taip nesitarem! BT- yra labai svarus rodiklis! Hcg bus padidejes tiek kiek reikia ir jokiu kitu kalbu negali buti! thumbup.gif nestuke.gif

Laukiam graziu Tavo skaiciuku! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2011 05 04, 21:41)
Ir mane labai domina šis klausimas. Kadangi su Latvija nelabai išeina ir tenka rinktis iš LT - planuoju pas Meškauskienę iš VK. Link jos linkstu, nes patinka kaip žmogus, o kokia jos patirtis su IVF nežinau.
Mergaitės, jei turite kokių patarimų dėl IVF Lietuvoje, labai laukčiau  4u.gif


Sveikos mergaites! 4u.gif

Po truputi ir mes ruosiames savo 1 IVF, kol kas galvojam apie Vilniaus VK, todel is tikruju labai praverstu jusu patarimai. Pasidalinkit prasau savo patirtimi kas dare IVF Lietuvoje. Pas ka patartumet darytis sia procedura? ax.gif 4u.gif
Atsakyti