Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 05 04, 13:00)
Manau, kad butent tai, jiems tai darbas ir jausmu jokiu negali buti.  rolleyes.gif

Tau didziules sekmes!  4u.gif


Aciu, jos tikrai prireiks smile.gif
ir Tau sekmes!!
warwara - taves ryt lepuneles diena laukia....


Atsakyti
QUOTE(LediDiDi1 @ 2011 05 04, 13:25)
O ką sako gyd. dėl tokio kraujavimo? Nes aš sulaukiau mmm, po jų 3 dienas buvo švaru, o dabar vėl pradėjau kraujuoti. O dar ir kiaušides pradėjo mausti doh.gif , ko nebuvo nei per stimuliaciją, nei po punkcijos. Net nežinau ką ir galvoti verysad.gif . O kaip tavo kiaušidės, nemaudžia?


Na sutrikimu po nesekmingo IVF sake buna daug kam tai kazkaip labai nesinervuoju tik noris greiciau jau vel veiksmo ir naujos vilties tai tas uzsiteses ciklas kaip ir erzina ax.gif Nea su kiausidem nieko isvis keistos memes nieko nejauciu tik kad kraujuoju unsure.gif
Atsakyti
Sveikinimai naujajai parasiuko tvarkytojai. 4u.gif

Warwarai sekmes ryt, geros naujienos! wub.gif 4u.gif

QUOTE(Terze @ 2011 05 04, 14:08)
Aciu, jos tikrai prireiks smile.gif
ir Tau sekmes!!


Viskas bus gerai. mirksiukas.gif 4u.gif O as aciu pasakysiu, kai busiu po visko. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 04, 13:54)
Viktoriuk! gero itr prasmingo poilsio! Ateik pas mus su stebuklinga istorija! Aciu tau  wub.gif

Damos pas mane naujienos tokios: isodinimas rytoj. Viskas ten tvarkoj su musu kruopelem. Smulkmenu nenoriu pasokoti, rytoj, kai jau bus 100 proc. taip, kaip numatyta.
Be to embrioniukams bus daromas hitchingas, tai vis gi ta ka as maniau. pries isodinant padarys seneleje ipjovymus, labai jau sake stora ta siena, taip padydins implantacijos tikimybe. Embriologes ir gyd. nuomones pasidalyno. Viena patare daryti vienaip, kita - priesingai. Pasirinkau gyd. varianta. Nes man jis irgi geresnis. Tokia tustuma manyje... Rytoj bus viskas kitaip!  wub.gif

Visai palaikimo komandai  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Lauksim geru ziniu thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu damos uz palaikima wub.gif
Labai mieguista. Ar cia nuo nervu, ar nuo to progesterono gelio... Bet akiu atmerkt negaliu.
Ryt jo, atsigulsiu ir gulesiu. Ir busiu karaliene smile.gif Nors as ir taip nesiskundziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 04, 14:55)
Ryt jo, atsigulsiu ir gulesiu. Ir busiu karaliene smile.gif Nors as ir taip nesiskundziu smile.gif

thumbup.gif
Atsakyti
As planuoju vel bandyt IVF,tik neapsisprenziu kur g.gif Gal kuri zinot,kurioje klinikoje,pas koki gydytoja geriausi pasiekimu rezultatai?
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 04, 14:54)
Damos pas mane naujienos tokios: isodinimas rytoj.

Spaudziu kumstukus jau nuo siandien!!! Kad viskas pavyktu ir visiems 9 menesiams wub.gif
Citas ir uz tavo skaiciukus rytoj kumstukai suspausti thumbup.gif
Atsakyti
Warwara,sekmes rytoj atsiemant vaikus mirksiukas.gif 4u.gif

Cituk,ir uz tave kumstukus laikau rytoj sekmytes tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Kelinta bus ats?
Atsakyti
QUOTE(daivukas27 @ 2011 05 04, 20:58)
As planuoju vel bandyt IVF,tik neapsisprenziu kur g.gif Gal kuri zinot,kurioje klinikoje,pas koki gydytoja geriausi pasiekimu rezultatai?


Ir mane labai domina šis klausimas. Kadangi su Latvija nelabai išeina ir tenka rinktis iš LT - planuoju pas Meškauskienę iš VK. Link jos linkstu, nes patinka kaip žmogus, o kokia jos patirtis su IVF nežinau.
Mergaitės, jei turite kokių patarimų dėl IVF Lietuvoje, labai laukčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iride @ 2011 05 04, 19:41)
Ir mane labai domina šis klausimas. Kadangi su Latvija nelabai išeina ir tenka rinktis iš LT - planuoju pas Meškauskienę iš VK. Link jos linkstu, nes patinka kaip žmogus, o kokia jos patirtis su IVF nežinau.
Mergaitės, jei turite kokių patarimų dėl IVF Lietuvoje, labai laukčiau  4u.gif

As pirma dariausi pas O.K. BAK-e,man ji kaip gydytoja ir labai patiko,bet va nepavyko,manau,kad kazko nedadare iki galo ir noriu pas kita .Teko bendraut truputi su E.Tvarijonaviciene,bet nepatiko pasijauciau,kaip kazkokia kvaile,kad nieko nesuprantu.Jau cia kuri rase apie ja ta pati...
Dar laukiam,gal daugiau kas parasys savo nuomones
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2011 05 04, 15:17)

man rodos FRIGE tures dvynukus, ar klystu  g.gif


kol kas netikiu dar,bet dvynukai wub.gif wub.gif blush2.gif Cituk mes visi trys spaudziam uz tave kumstelius 4u.gif 4u.gif 4u.gif gal ir uzteks kol kas homertonui dvynukui,paskui galesi antra pasigimdyt mirksiukas.gif tikiuosi,kad tas vienas stipriai kabinasi ir pasiliks pas tave wub.gif
Atsakyti