Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

QUOTE(Warwara @ 2011 05 04, 15:15)
Sanlize, Errachka Smagu jus matyti cia. Is vienos puses. Is kitos as geriau  nestuke.gif skyriuje jus matyciau. Tai gi prasom hop-hop ir ten!

einu piesti palaikimo komandai plakatu. Ryt ryte busiu uzimta, tai gi reikia Citukui daug pripiesti! Uch, Cituk! Nu, Cituk! Turi mums tikrai geru naujienu atnesti. As busiiu laikinai nescia, mane negalima liudinti!


Jau man per didele atsakomybe, jau bijau nezmoniskai
bijau.gif ir jau itikineju save nusiteikti viskam unsure.gif ale vat isskydau pries pabaiga doh.gif

Warwara - nuo ryt uzsiblokuok nuo neigiamu emociju smile.gif kelinta valanda isodinimas?
Atsakyti
Adrija1 , man siandien 9dpi rolleyes.gif tai kaip supratau nerimauti dar nera reikalo.. blush2.gif ax.gif O su kiekviena diena vis baisiau ir baisiau.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 04, 15:22)
Beta1 tustuma, tai as tiksliai zinau, kad manyje dabar neik onera. O rytoj, rytoj viskas bus manyje, mano turtas. Visom prasmem  lotuliukas.gif
Del laikinuma nesiruosiu atsiimti zodzius  blink.gif  As nesiruosiu visa likusi gyvenima vaiksiuoti nescia  lotuliukas.gif  Tik 8 menesiukus ir basta!


Buvau pamirsus, kad nestumas ne nuolatine busena hihihi.gif

Citai - stiprybes tau rytoj mazute, as zinau, kad tu kareivis kas beatsitiktu ax.gif Bet net zodziais nemoku nupasakot kaip noriu, kad tavo sekme tave ir pasiektu si karta..... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ice|tea @ 2011 05 04, 15:23)
Adrija1 , man siandien 9dpi  rolleyes.gif  tai kaip supratau nerimauti dar nera reikalo..  blush2.gif  ax.gif  O su kiekviena diena vis baisiau ir baisiau..  doh.gif


IceTea - tai tu man ryt kompanija laikai nuleidziant kraujuka?? bigsmile.gif


QUOTE(Beta1 @ 2011 05 04, 15:27)
Buvau pamirsus, kad nestumas ne nuolatine busena  hihihi.gif 

Citai - stiprybes tau rytoj mazute, as zinau, kad tu kareivis kas beatsitiktu  ax.gif  Bet net zodziais nemoku nupasakot kaip noriu, kad tavo sekme tave ir pasiektu si karta..... wub.gif


wub.gif wub.gif
Atsakyti
ice|tea Jau 9 dpi. Kaip gerai... dar truputi ir geros naujienos bus!

Beta, tavo vestuviu diena vis arteja, vis arteja! Kaip fainiai! negaliu atsidziaugti! wub.gif wub.gif

Ziuriu jums birzeli bus kruta, tokia kompanija nusimato 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 04, 15:38)
Ziuriu jums birzeli bus kruta, tokia kompanija nusimato  4u.gif


Oh yes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 04, 15:37)
IceTea - tai tu man ryt kompanija laikai nuleidziant kraujuka??  bigsmile.gif
wub.gif  wub.gif


Citai, as uz tave laikysiu stipriai suspaustus kumstukus, nors atsakymas jau ir taip tavo aiskus irnesakyk.gif nestuke.gif
Pati tai galvoju, kada cia pirmaji NT pagadinus.. ax.gif O pirmadieni tai tikrai jau kraujuka nuleisiu ir as. wub.gif

Atsakyti
QUOTE(ice|tea @ 2011 05 04, 12:51)
Citai, as uz tave laikysiu stipriai suspaustus kumstukus, nors atsakymas jau ir taip tavo aiskus  irnesakyk.gif  nestuke.gif 
Pati tai galvoju, kada cia pirmaji NT pagadinus..  ax.gif  O pirmadieni tai tikrai jau kraujuka nuleisiu ir as.  wub.gif


siulyciau ilgai musu nekankinti ir jau sestadienio ryta testuka pagadinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 05 04, 15:55)
siulyciau ilgai musu nekankinti ir jau sestadienio ryta testuka pagadinti  ax.gif


Galiu ir sestadienio neislaukti doh.gif bet kokiu atveju tikrai prasinesiu, kaip man pasiseke, ar ne.. mirksiukas.gif O jau pirmadieni tai prasysiu jusu visu palaikymo, nes gi NT gali ir netiesa parodyt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 05 04, 14:48)

OH oh rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 04, 14:54)

[b]Damos

sekmes rytoj drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 04, 03:54)

Damos pas mane naujienos tokios: isodinimas rytoj.


Kaip gerai, kad viskas gerai! Dar siek tiek pagalbos Tavo kleckiukams ir pasiliks pas mamyte ilgam!!! Busi laikinai nescia dar 8-is menesius, teisingai mergaites rase! Labai Tau to ir linkiu! wub.gif


QUOTE(ice|tea @ 2011 05 04, 04:23)
Adrija1 , man siandien 9dpi  rolleyes.gif  tai kaip supratau nerimauti dar nera reikalo..  blush2.gif  ax.gif  O su kiekviena diena vis baisiau ir baisiau..  doh.gif


Visai nera ko jaudintis, o pojuciai- labai geri mirksiukas.gif
Atsakyti