Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 05 04, 14:36)
Sveikos,turiu jau parasiuka ir labai tikiuosi,kad pavyks ji man tvarkyti,o ne darkyti hihihi.gif
Kadangi pati siek tiek laiko nebuvau SM tai siek tiek uztruksiu,kol sugaudysiu paskutine info,tai jei kas matot kokiu netikslumu ar reikia ka i parasiuka itraukti prasom garsiai pasisakyti  smile.gif


Labas bigsmile.gif aciu kad mus tvarkysi ir priziuresi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 04, 14:49)
Labas  bigsmile.gif  aciu kad mus tvarkysi ir priziuresi  wub.gif


Reiks dabar but geroms, kad Keberiokst nereiktu botagelio traukt hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 05 04, 14:50)
Reiks dabar but geroms, kad Keberiokst nereiktu botagelio traukt  hihihi.gif


Aha ax.gif Matau Warwara yra bet nieko mums nepranesa g.gif
Atsakyti
Viktoriuk! gero itr prasmingo poilsio! Ateik pas mus su stebuklinga istorija! Aciu tau wub.gif

Damos pas mane naujienos tokios: isodinimas rytoj. Viskas ten tvarkoj su musu kruopelem. Smulkmenu nenoriu pasokoti, rytoj, kai jau bus 100 proc. taip, kaip numatyta.
Be to embrioniukams bus daromas hitchingas, tai vis gi ta ka as maniau. pries isodinant padarys seneleje ipjovymus, labai jau sake stora ta siena, taip padydins implantacijos tikimybe. Embriologes ir gyd. nuomones pasidalyno. Viena patare daryti vienaip, kita - priesingai. Pasirinkau gyd. varianta. Nes man jis irgi geresnis. Tokia tustuma manyje... Rytoj bus viskas kitaip! wub.gif

Visai palaikimo komandai wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 04, 14:54)
Viktoriuk! gero itr prasmingo poilsio! Ateik pas mus su stebuklinga istorija! Aciu tau  wub.gif

Damos pas mane naujienos tokios: isodinimas rytoj. Viskas ten tvarkoj su musu kruopelem. Smulkmenu nenoriu pasokoti, rytoj, kai jau bus 100 proc. taip, kaip numatyta.
Be to embrioniukams bus daromas hitchingas, tai vis gi ta ka as maniau. pries isodinant padarys seneleje ipjovymus, labai jau sake stora ta siena, taip padydins implantacijos tikimybe. Embriologes ir gyd. nuomones pasidalyno. Viena patare daryti vienaip, kita - priesingai. Pasirinkau gyd. varianta. Nes man jis irgi geresnis. Tokia tustuma manyje... Rytoj bus viskas kitaip!  wub.gif

Visai palaikimo komandai  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Valioooo!!! ryt busi daugiavaike mamyte lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti
Beta,einam laistyt kartu hihihi.gif Nuotaika tokia "paliotnaja" ax.gif

Itraukiau,jei skaiciukas netikslus, sakyk.

Warwara,liuks naujienos,rytoj jausmas visai kitoks bus.Po savaiteles kitos visas skyrelis tuom dziaugsis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 05 04, 12:52)
Del gyd.: pagal savo patirti siulyciau keisti. Man trecias kartas nemelavo, per 4 metus pakeiciau 2 gyd. ir dabar esu manau ties teisingu keliu. As taip pat vos sau komplekso neisivariau, kad esu paskutine debile, po apsilankymu. Bet dabar tiesiog galvoju, kad jos tai ziuri i darba, net gal ir pacios save saugo nuo emociju...

As kartais ir jauciuosi kvailele blush2.gif Siap esu gana sunkiai apsisprendzianti. Kaip tam posaky "kaip nuoga š... i dilgeles" biggrin.gif taip ir man. Nors gal labiau del MB pergyvenu, nes jis toks idealistas ir labai nervinasi del nesekmiu smile.gif
Warwara spaudziu uz tave kumstukus ir stojo i tavo palikymo komanda. Dideles sekmes rytoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 05 04, 15:00)
*Beta,einam laistyt kartu hihihi.gif Nuotaika tokia "paliotnaja" ax.gif

**Itraukiau,jei skaiciukas netikslus, sakyk.

Warwara,liuks naujienos,rytoj jausmas visai kitoks bus.Po savaiteles kitos visas skyrelis tuom dziaugsis smile.gif


* As pasirasau biggrin.gif Kadangi tu ten kazkur UK, o as Vln, darom conferrence call'a lotuliukas.gif Sudausim stiklais per ekrana biggrin.gif

** Cia mano bus antras IVF.... ax.gif Vienas buvo snaigiukai gi tie..... smile.gif

Warwaryte, tustuma, sakai jauciasi, nu isidemek sita jausma, nes nuo rytojaus tokio jau nebebus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beta1: 04 gegužės 2011 - 14:15
Sanlize, Errachka Smagu jus matyti cia. Is vienos puses. Is kitos as geriau nestuke.gif skyriuje jus matyciau. Tai gi prasom hop-hop ir ten!

einu piesti palaikimo komandai plakatu. Ryt ryte busiu uzimta, tai gi reikia Citukui daug pripiesti! Uch, Cituk! Nu, Cituk! Turi mums tikrai geru naujienu atnesti. As busiiu laikinai nescia, mane negalima liudinti!
Atsakyti
Keberiokst, turesi dabar ka veikti biggrin.gif 4u.gif
man rodos FRIGE tures dvynukus, ar klystu g.gif
Warwara, gerules naujienos drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 04 gegužės 2011 - 14:19
QUOTE(Warwara @ 2011 05 04, 15:15)
As busiiu laikinai nescia


Prasau dabar pat atsiimti situos zodzius nono.gif
Atsakyti
Beta1 tustuma, tai as tiksliai zinau, kad manyje dabar neik onera. O rytoj, rytoj viskas bus manyje, mano turtas. Visom prasmem lotuliukas.gif
Del laikinuma nesiruosiu atsiimti zodzius blink.gif As nesiruosiu visa likusi gyvenima vaiksiuoti nescia lotuliukas.gif Tik 8 menesiukus ir basta!
Atsakyti