Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

QUOTE(errachka @ 2011 05 04, 09:03)
sekmiuko  su operacija 4u.gif


Aciuka pasakysiu po operacijos. ax.gif 4u.gif

Tau sekmes taip pat pacios didziausios 4u.gif , gerai, kad pailsejai, tikiu, sikart pavyks tikrai. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites ilgai cia nesilankiau tai daug naujienu teko paskaityti, na kam sekas kam ne kaip visada tikim kad laime ateis i visu musu kiema. As jau su nekantrumu laukiu kada galesiu aptureti antra raunda smile.gif Matyt dar ne taip greitai, nes kazkaip itartinai kraujuoju po nesekmingo IVF su pertraukom vos ne visa menesi, gydytojai sako dar laukti tai laukiu ir mastau kaip ten mano uzsaldyti zirniukai gyvena smile.gif Geros nuotaikos visom ir zinoma laukianciom geru naujienu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(frige @ 2011 05 04, 13:03)
Cituk ir lauksim,ir palaikysim kiek tik reikes wub.gif  wub.gif tikiuosi,kad ir siaip susitiksim ten,kur nestukes vaiksto mirksiukas.gif ...as nusprendziau,kad lieku homertone,cia pradejau,cia gavau savo stebuklelius,is cia juos ir issivesiu ant ranku wub.gif  wub.gif


O galima likti homertone?? as maniau kad jie automatiskai po pirmo scano siuncia tave atgal i tavo GP g.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 04, 13:37)
O galima likti homertone?? as maniau kad jie automatiskai po pirmo scano siuncia tave atgal i tavo GP g.gif

as tai kai tepliojo vaziavau i homertona,tik i A&E,o jie mane siunte i Early pregnancy assesment,nes musu skyrius,kur darem IVF tokiais klausimais nepriima doh.gif doh.gif tai ten ir likau,dabar vaziuosiu pirm skanui ir jau paskutini karta klause,ar liksit cia,ar kitur ax.gif tai manau,kad liksiu,juk ir jie turi ta antenatal skyriu,o be to,as gi jau homertone 3.5 metu vos ne apsigyvenusi buvau,tai kitur ne nenoriu,gi jie visus musu tyrimus,viska turi,esant problemoms,netgi su musu gydytoju tariasi,kur IVF schema dare wub.gif wub.gif o GP kiek girdejau is pazystamu leidzia rinktis,kur nori gimdyt ir kur lankytis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo frige: 04 gegužės 2011 - 12:44
QUOTE(frige @ 2011 05 04, 13:43)
as tai kai tepliojo vaziavau i homertona,tik i A&E,o jie mane siunte i Early pregnancy assesment,nes musu skyrius,kur darem IVF tokiais klausimais nepriima doh.gif  doh.gif tai ten ir likau,dabar vaziuosiu pirm skanui ir jau paskutini karta klause,ar liksit cia,ar kitur ax.gif tai manau,kad liksiu,juk ir jie turi ta antenatal skyriu,o be to,as gi jau homertone 3.5 metu vos ne apsigyvenusi buvau,tai kitur ne nenoriu,gi jie visus musu tyrimus,viska turi,esant problemoms,netgi su musu gydytoju tariasi,kur IVF schema dare wub.gif  wub.gif o GP kiek girdejau is pazystamu leidzia rinktis,kur nori gimdyt ir kur lankytis...


AAAAA, idomu, as ir turbut noreciau likti jei pavyktu 4u.gif

Warwara - kur tu??? Kokios tavo naujienos? 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, skyrelio priežiūrą, parašiuką ir statistiką atiduodu T.P.Keberiokst wub.gif Gerbkit ir mylėkit biggrin.gif wub.gif

Aš išeinu neribotų atostogų, kadangi gyvenu kitomis mintimis, norisi pailsėti nuo visko. Didžiausios sėkmės visoms wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2011 05 04, 14:07)
Mergaitės, skyrelio priežiūrą, parašiuką ir statistiką atiduodu T.P.Keberiokst wub.gif Gerbkit ir mylėkit biggrin.gif  wub.gif

Aš išeinu neribotų atostogų, kadangi gyvenu kitomis mintimis, norisi pailsėti nuo visko. Didžiausios sėkmės visoms wub.gif


Aciu ir labai laukiam sugriztant, o gal nereikes jau mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2011 05 04, 10:07)
Aš išeinu neribotų atostogų, kadangi gyvenu kitomis mintimis, norisi pailsėti nuo visko. Didžiausios sėkmės visoms wub.gif


Sekmes ir gero poilsio. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliuze @ 2011 05 04, 12:21)
Sveikos mergaites ilgai cia nesilankiau tai daug naujienu teko paskaityti, na kam sekas kam ne kaip visada tikim kad laime ateis i visu musu kiema. As jau su nekantrumu laukiu kada galesiu aptureti antra raunda  smile.gif Matyt dar ne taip greitai, nes kazkaip itartinai kraujuoju po nesekmingo IVF su pertraukom vos ne visa menesi, gydytojai sako dar laukti tai laukiu ir mastau kaip ten mano uzsaldyti zirniukai gyvena smile.gif Geros nuotaikos visom ir zinoma laukianciom geru naujienu  smile.gif



O ką sako gyd. dėl tokio kraujavimo? Nes aš sulaukiau mmm, po jų 3 dienas buvo švaru, o dabar vėl pradėjau kraujuoti. O dar ir kiaušides pradėjo mausti doh.gif , ko nebuvo nei per stimuliaciją, nei po punkcijos. Net nežinau ką ir galvoti verysad.gif . O kaip tavo kiaušidės, nemaudžia?
Atsakyti
QUOTE(ice|tea @ 2011 05 04, 00:05)

Siandien pas mane visi pojuciau kaip pries artejancias mmm. doh.gif 
Mergaites, o ar visoms buna tepliojimas po implantacijos..? blush2.gif  man nebuvo nieko  g.gif  Dar cia skaiciau, kad daugumai po implantacijos uzkieteja viduriai..?  blush2.gif  Man gal net priesingai.. doh.gif  g.gif


Kelinta Tau dpi? As taip pat jauciaus 8-10dpi, maude lyg pries ateinant mmm, bet nieko neteplio. O viduriai uzkietejo daug velaiu, jau po teigiamo kraujo atsakymo, taip kad nesuk galveles ir lauk geru ziniu! nestuke.gif
Papildyta:
QUOTE(*Viktoriukas* @ 2011 05 04, 03:07)
Mergaitės, skyrelio priežiūrą, parašiuką ir statistiką atiduodu T.P.Keberiokst wub.gif Gerbkit ir mylėkit biggrin.gif  wub.gif

Aš išeinu neribotų atostogų, kadangi gyvenu kitomis mintimis, norisi pailsėti nuo visko. Didžiausios sėkmės visoms wub.gif


Ir Tau kuo didziausios SEKMES visame kame! Aciu uz viska! wub.gif
Atsakyti
Sveikos,turiu jau parasiuka ir labai tikiuosi,kad pavyks ji man tvarkyti,o ne darkyti hihihi.gif
Kadangi pati siek tiek laiko nebuvau SM tai siek tiek uztruksiu,kol sugaudysiu paskutine info,tai jei kas matot kokiu netikslumu ar reikia ka i parasiuka itraukti prasom garsiai pasisakyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 05 04, 14:36)
Sveikos,turiu jau parasiuka ir labai tikiuosi,kad pavyks ji man tvarkyti,o ne darkyti hihihi.gif
Kadangi pati siek tiek laiko nebuvau SM tai siek tiek uztruksiu,kol sugaudysiu paskutine info,tai jei kas matot kokiu netikslumu ar reikia ka i parasiuka itraukti prasom garsiai pasisakyti  smile.gif


Sveikinimai naujajai paraso valdytojai 4u.gif Reikia aplaistyt dabar sita reikala biggrin.gif Nu, as tai jau noreciau is anksto rezervintis, uzsiimit pirma vieta eilej birzelio men. ax.gif

Viktoriuk - laukiam taves su gerom naujienom viena diena bigsmile.gif
Atsakyti