Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

QUOTE(Citas @ 2011 05 04, 11:53)
Nu jo saltuma ir as jauciau is jos, tiesiog viska sake tiesiai sviesiai, kad ir kaip tau sirdi skaudetu.

Stai sitas dalykas ir koja kisa. Stai arteja ta diena, o as kazkaip pradedu siokia tokia itampa jaust. Nezinau ar teisingai pasirinkau blush2.gif Bet gal tiesiog reikia paciai maziau demesi kreipt. Juk turbut vis tiek didziojo sio reikalo sekmes dalis priklauso nuo musu organizmo...
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2011 05 04, 07:19)
laba diena,

jungiuos ir as prie jusu 4u.gif
sanzile, man tas pats jausmas ir mintys..o jei ..kas tada ir pan smile.gif


Sveika, tai ir cia padraugausime, tuo labiau, kad abi nauji kailiukai. ax.gif 4u.gif
Kurioje stadijoje esi? 4u.gif Man men. gale operacija, jeigu viskas gerai gis, po menesio galesime pradeti, tikiuosi. rolleyes.gif

Citas, su tokiu palaikymu negali neparnesti geru rezultatu, jauciu grazus finalas bus. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamelija2 @ 2011 05 04, 11:59)
Stai sitas dalykas ir koja kisa. Stai arteja ta diena, o as kazkaip pradedu siokia tokia itampa jaust. Nezinau ar teisingai pasirinkau blush2.gif Bet gal tiesiog reikia paciai maziau demesi kreipt. Juk turbut vis tiek didziojo sio reikalo sekmes dalis priklauso nuo musu organizmo...


Didzioji dalis priklauso nuo kazko ten aukstai mirksiukas.gif O tau patariu uzsirasyti visus rupimus klausimus pries einant i kiekviena apziura ir klausti klausti klausti ir visai nesirupink, jei ji atrodys skubanti ar pan, moki pinigus turi gauti visus rupimus atsakymus smile.gif


QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 05 04, 12:03)
Citas, su tokiu palaikymu negali neparnesti geru rezultatu, jauciu grazus finalas bus.  mirksiukas.gif  4u.gif



Apie palaikyma tai neturiu net zodziu isreiksti dekingumui. Jus labai kantrios kad taip ilgai laukiat su manim tongue.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 04, 08:09)
Apie palaikyma tai neturiu net zodziu isreiksti dekingumui. Jus labai kantrios kad taip ilgai laukiat su manim  tongue.gif  4u.gif


O kas mums belieka, erzini, tai erzink, iki rytdienos istrauksim. tongue.gif biggrin.gif Man tai tu mano viena is didziuju vilciu ax.gif biggrin.gif , pries operacija reikia geru emociju, motyvacijos, todel mergyt, prasom tik gerai nusiteikti ir atnesti mums geras naujienas! mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamelija2 @ 2011 05 04, 11:59)
Stai sitas dalykas ir koja kisa. Stai arteja ta diena, o as kazkaip pradedu siokia tokia itampa jaust. Nezinau ar teisingai pasirinkau blush2.gif Bet gal tiesiog reikia paciai maziau demesi kreipt. Juk turbut vis tiek didziojo sio reikalo sekmes dalis priklauso nuo musu organizmo...

... ir nuo mūsų pasitikėjimo gydytoju. Jei abejoji - geriau pakeisk gydytoją. 4u.gif

Iš savo varpinės žiūriu - jei nepasitikiu gydytoju tokiame svarbiame reikale, tai gal geriau to reikalo nė nepradėti. Reikia atsipūtimo ir kuo didesnio atsipalaidavimo darant IVF'ą. Ir taip tie nervai bei pergyvenimai atsiranda tai dėl vienos tai dėl kitos žinios... O jei jau dabar abejoji gydytoju, tai prie visų nerimavimų dar prisidės ir įtampa dėl gydytojo.. negerai. Geriau mėnesį kitą vėliau, bet su gydytoju dėl kurio abejonės nekyla. 4u.gif Bent aš taip galvoju, gali su manimi ir nesutikti mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai pritariu Rutei. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamelija2 @ 2011 05 04, 10:35)
Mergaites gal kuri daretes IVF VK pas gyd Tvarij? Kokia nuomone apie ja?

As savo kelia pradejau pas Ja. Labai ilgai laukiau, kol pavyko pas Ja dasigauti. Bet ta pirmaji karta, sakau nepagrazindama, isejau pilnom akim asaru. Trumpai. I mano klausimus ir pasitarimus gavau tokia doze negraziu atsakymu, kad neturejau kur detis ant tos kedes sededama. Supratau, kad as arba labai kvaila arba Ji manes nenori. As verkiau, vyras skambino i VK, o mama norejo nueiti Jos apsaukti. Visa men. svarsciau, kad juk Ji gera gyd., kad savo jausmus ir jaudulius reikia valdyti ir vel eiti pas Ja. Tai ir ejau. Padare LP. Paskui 3IUI ir pasiule pertrauka puse metu, po kurios 4IUI kitais vaistais. Tik del to as Ja ir gerbiu, kad nesipinigavo, o galbut protingai liepe pailseti. Plius mane jau zinojo doh.gif , tad niekad, net telefonu, neklause,- pala, priminkit kas jus tokia esat?
Daug parasiau, bet ka noriu pasakyti, kad is to pasiryzimo vistiek pas Ja lankytis, nieko gero. As kiekviena karta eidavau drebanciom kojom ir bijodavau paklausti betkokio klausimo.
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanzile: 04 gegužės 2011 - 11:42
Sveikutes,
Oij, tik dabar pabaigiau skaityti.. nuo pat ryto, kai prisedau... dvi savaites buvau dingusi...
Dominyka - siunciu tau dali savo tikejimo... 4u.gif
Del gyd.: pagal savo patirti siulyciau keisti. Man trecias kartas nemelavo, per 4 metus pakeiciau 2 gyd. ir dabar esu manau ties teisingu keliu. As taip pat vos sau komplekso neisivariau, kad esu paskutine debile, po apsilankymu. Bet dabar tiesiog galvoju, kad jos tai ziuri i darba, net gal ir pacios save saugo nuo emociju...
Sia savaite pasidarau visus tyrimus reikalingus pries IVF ir menesio pabaigoje pagaliau startuoju... oij kaip laukiu.. ir net pradedu bijoti...bet ne abejoti...

Linkejimai visom!
CITAS - ateisiu cia rytoj tave pasveikinti.... wub.gif
Warwawa - kaip tau sekesi??
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2011 05 04, 08:52)
kad jos tai ziuri i darba, net gal ir pacios save saugo nuo emociju...
Sia savaite pasidarau visus tyrimus reikalingus pries IVF ir menesio pabaigoje pagaliau startuoju... oij kaip laukiu.. ir net pradedu bijoti...bet ne abejoti...


Manau, kad butent tai, jiems tai darbas ir jausmu jokiu negali buti. rolleyes.gif

Tau didziules sekmes! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žemyna_mėlynakė: 04 gegužės 2011 - 12:05
QUOTE(Dominyyka @ 2011 05 03, 11:32)
Gali...net nekibo...maziau vieneto...

uzjauciu,saulyt,zinau,kad dabar zodziai atrodo beverciai,bet as tikiu,kad atsigausi ir naujom viltim pradesi kita karta..ir jis tikrai bus tau sekmingas wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 04, 11:23)
Sveika atvykus, neuzsibuk  mirksiukas.gif ir jokiu negatyviu minciu mergyt  smile.gif

klausau drinks_cheers.gif

QUOTE(sanzile @ 2011 05 04, 11:26)
Sveikute, matau persikraustai po truputi ir Tu i cia 4u.gif Nemaciau Taves jau nuo IUI "laiku", ka veikiai, kur buvai? ax.gif

oi 5 iui ejom atostogu, pailsejom, pasideginiom, dabar laukiu mm ir suoliusiu pas gydytoja, kad sudartytu plana kada kas ir kaip 4u.gif

QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 05 04, 12:03)
Sveika, tai ir cia padraugausime, tuo labiau, kad abi nauji kailiukai.  ax.gif  4u.gif
Kurioje stadijoje esi?  4u.gif Man men. gale operacija, jeigu viskas gerai gis, po menesio galesime pradeti, tikiuosi.  rolleyes.gif

sekmiuko su operacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 04, 12:09)
Didzioji dalis priklauso nuo kazko ten aukstai  mirksiukas.gif  O tau patariu uzsirasyti visus rupimus klausimus pries einant i kiekviena apziura ir klausti klausti klausti ir visai nesirupink, jei ji atrodys skubanti ar pan, moki pinigus turi gauti visus rupimus atsakymus  smile.gif
Apie palaikyma tai neturiu net zodziu isreiksti dekingumui. Jus labai kantrios kad taip ilgai laukiat su manim  tongue.gif  4u.gif

Cituk ir lauksim,ir palaikysim kiek tik reikes wub.gif wub.gif tikiuosi,kad ir siaip susitiksim ten,kur nestukes vaiksto mirksiukas.gif ...as nusprendziau,kad lieku homertone,cia pradejau,cia gavau savo stebuklelius,is cia juos ir issivesiu ant ranku wub.gif wub.gif
Atsakyti