Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

sveikos mergaites,turiu pardavimui 2 Estrofem dezutes.gal kam reikia?
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 05 03, 17:06)
Aciu, kad palaikote 4u.gif skauda taip, kad atrodo nebeatsitiesiu. Nezinau ka ne taip dariau po isodinimo, gal jaudulys, gal nerimas, gal per daug ar per mazai lepinau save, o gal nelemta ir viskas.
Nemaniau, kad taip skaudes.

Laikykis brangioji,labai labai gaila,dabar jau nebekankink saves,ka padarei,ko nepadarei,juk ne viskas nuo musu priklauso,nenusimink 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 03, 16:32)
Egk -rytoju man dar reikia pralaukti, kraujo testas ketvirtadieni, bet aciu labai  4u.gif


as jau del taves rami ---arba tu nescia arba nescia wub.gif kito paaiskinimo sitiems tavo X failams nerandu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepa7: 03 gegužės 2011 - 20:38
QUOTE(liepa7 @ 2011 05 03, 21:37)
as jau del taves rami ---arba tu nescia arba nescia  wub.gif kito paaiskinimo sitiems tavo X failams nerandu  lotuliukas.gif



O kad man nors dalelyte tos tavo ramybes ax.gif man tai kazkaip atrodo kad kunas bus iskretes kokia nesamone ir tiek doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 03, 18:48)
O kad man nors dalelyte tos tavo ramybes  ax.gif man tai kazkaip atrodo kad kunas bus iskretes kokia nesamone ir tiek  doh.gif


Nu duosim mes tau tuoj uz tavo kuno nesamones lotuliukas.gif Jokiu nesamoniu Liepa jau pasake arba arba lotuliukas.gif

P.s nu bet ir kantrumas,as jau 10testu buciau apdirbus ir matyciau kas kur ir kaip..Paminkla tau uz kantrybe statysim mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas paneles 4u.gif

Citai, nu tikrai, detektyvas cia pas tave biggrin.gif Man kazkaip itartinai nera tavo memiu g.gif bigsmile.gif

Ice tea, nu man irgi atrodo, kad tamsta busite nescia ax.gif

Dominyyka, rask savyje jegu, prasau unsure.gif

Warwara, nu, tai kaip ten musu trynukam ar jau kvartetui sekasi ? bigsmile.gif

Kaip faina, kad musu nestukes cia vis ateina pavaiduokliauti.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 05 03, 17:06)
Aciu, kad palaikote 4u.gif skauda taip, kad atrodo nebeatsitiesiu. Nezinau ka ne taip dariau po isodinimo, gal jaudulys, gal nerimas, gal per daug ar per mazai lepinau save, o gal nelemta ir viskas.
Nemaniau, kad taip skaudes.


Dominyyka, puikiai suprantu kaip jauties, skauda labai. Bet gyvent reikia toliau, o su kokiom mintim ir kokiais ketinimais, tai jau nuo musu paciu priklauso. Man viena dvasinga moteris patare uzsivesti dekingumo sasiuvini ir 21 diena be perstojo 20 min. rasyti sakinius uz ka as esu dekinga gyvenime ir tokia fraze "As pasitikiu vykstanciu procesu". Zinok, kai ta pradejau, apsiraminau nuo kokios 4 dienos. Manau kiekviena savo nusiraminimo buda pasirenka, bet is principo tai tas pasiryzimas ir pastangos, kad PASIJAUSTUM GERIAU yra butinos ir tikrai tik nuo musu priklauso 4u.gif 4u.gif 4u.gif Labai labai linkiu, kad kuo greiciau ir tu savaji buda atrastum 4u.gif

Atsakyti
*stato paminkla Citukui!

Sveikos, damos, labas rytas!

Beta, naujienos bus tik po 12 val. Labai bijau... labai. kad tik jie ten dalintusi kaip priklauso, kad iki rytojaus butu viskas tvarkoj. As vis vien geriausia terpe musu pupoms.

Dominyyka, nes nezinau kaip padeti, kai taip skauda wub.gif wub.gif wub.gif Zinau kad tik nauja diena turi atnesti nauju minciu, nauju tikslu. Isliudeti butina, o po to galvoti ka ir kaip daryti toliau.
O save kaltinti manau beprasmiska. Nuo musu elgesio mazai kas priklauso, mazai. Prie paciu superiniu salygu gali neimplantuotis burbuliukai. Ir priezasties mes arba nezinosime, arba jos tiesiog nera. Tu gi nepraleidinejau vaistu, negeriai degtines, nesokai su parasiutu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 05 03, 23:50)
Nu duosim mes tau tuoj uz tavo kuno nesamones  lotuliukas.gif Jokiu nesamoniu Liepa jau pasake arba arba  lotuliukas.gif

P.s nu bet ir kantrumas,as jau 10testu buciau apdirbus ir matyciau kas kur ir kaip..Paminkla tau uz kantrybe statysim  mirksiukas.gif



QUOTE(Beta1 @ 2011 05 04, 08:18)
Labas rytas paneles  4u.gif

Citai, nu tikrai, detektyvas cia pas tave  biggrin.gif  Man kazkaip itartinai nera tavo memiu  g.gif  bigsmile.gif



QUOTE(Warwara @ 2011 05 04, 09:40)
*stato paminkla Citukui!

Beta, naujienos bus tik po 12 val. Labai bijau... labai. kad tik jie ten dalintusi kaip priklauso, kad iki rytojaus butu viskas tvarkoj. As vis vien geriausia terpe musu pupoms.


Nu mergaites testai man visa gyvenima spyga rode tai as turbut tokiu budu juos boikotuoju lotuliukas.gif Nu ir pozymiu as nejauciu nestumo unsure.gif , dabar ly jauciu pajautrejusias krutis, kartais strenas paskauda ir ta BT laikosi, nu ir mmm nera. Nu aisku jus sakysit kokiu man dar pozymiu reikia smile.gif bet nesitiki kad as galiu buti isimtis is taisykles kuriai implantacija vyko taip velai, kad kraujas 14 dpi tiek mazai parode blink.gif

Warwara - plakatas tau - "dalinkis trejetuk, dalinkis ketvertuk, warwarai reikia jus visu " drinks_cheers.gif


Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 04, 09:47)
Nu mergaites testai man visa gyvenima spyga rode tai as turbut tokiu budu juos boikotuoju  lotuliukas.gif  Nu ir pozymiu as nejauciu nestumo  unsure.gif , dabar ly jauciu pajautrejusias krutis, kartais strenas paskauda ir ta BT laikosi, nu ir mmm nera. Nu aisku jus sakysit kokiu man dar pozymiu reikia smile.gif bet nesitiki kad as galiu buti isimtis is taisykles kuriai implantacija vyko taip velai, kad kraujas 14 dpi tiek mazai parode  blink.gif


Mielas Citukai smile.gif Viskas yra imanoma.Teiginys, kad implantacija gali vykti nuo x dienos iki y nera isgalvotas.Vadinasi taip buna, gal ne taip daznai, bet tai tikrai nera utopija.Kazkas ten tikrai vyksta ir tu turi issiaiskint kas, nes valkatu nera.... rolleyes.gif Nu o dabar as pravesiu savo provokacija ax.gif As testa vis tiek pasidaryciau, nes jeigu sita istorija ir nesibaigtu gerai, bet testas pries tai butu rodes bent menkiausia vaiduokli, reiksia HCG buvo pakiles daugiau nei 11.....O tai jau butu didele indikacija ateiciai.Nu cia as taip galvociau ax.gif Bet siaip, nors tai nera rodiklis, bet tai, kad nera memiu, as laikau geru zenklu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 03, 20:48)
O kad man nors dalelyte tos tavo ramybes  ax.gif man tai kazkaip atrodo kad kunas bus iskretes kokia nesamone ir tiek  doh.gif


Mergaite, man tu esi nuostabi ir esi kantrybes pavyzdys! As tikrai labai tikiu tavo sekme 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 05 04, 09:59)
Mielas Citukai   smile.gif  Viskas yra imanoma.Teiginys, kad implantacija gali vykti nuo x dienos iki y nera isgalvotas.Vadinasi taip buna, gal ne taip daznai, bet tai tikrai nera utopija.Kazkas ten tikrai vyksta ir tu turi issiaiskint kas, nes valkatu nera.... rolleyes.gif  Nu o dabar as pravesiu savo provokacija  ax.gif  As testa vis tiek pasidaryciau, nes jeigu sita istorija ir nesibaigtu gerai, bet testas pries tai butu rodes bent menkiausia vaiduokli, reiksia HCG buvo pakiles daugiau nei 11.....O tai jau butu didele indikacija ateiciai.Nu cia as taip galvociau  ax.gif Bet siaip, nors tai nera rodiklis, bet tai, kad nera memiu, as laikau geru zenklu  bigsmile.gif


Gal ir pasiduociau tavo provokacijai, bet jinai truputi per velai lotuliukas.gif Liko jau tik ryt rytas, bet butu kvaila daryti testa ir po pusvalandzio daryti kraujo testa. Rytojus man didi diena, kaip beje ir musu Warwarai, ji susitiks su savo kruopiukais wub.gif


QUOTE(Meilės vaisius @ 2011 05 04, 10:02)
Mergaite, man tu esi nuostabi ir esi kantrybes pavyzdys! As tikrai labai tikiu tavo sekme  4u.gif


Aciu wub.gif Visos mes cia esancios stiprios ir uzgrudintos gyvenimo, kas sios proceduros nepatyre niekada nesupras kokia ji sunki moraliskai tiek mums tiek musu brangiausiems wub.gif
Atsakyti