Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

Dominyyka labai labai uzjauciu, labai liudna, kad nepavyko verysad.gif Net sunku rasti zodziu... Laikykis console.gif

Warwara stoju ir as i tavo palaikymo komanda ir labai tikiuosi geru rezultatu nestuke.gif
O mes pridavem kraujo paskutiniems tyrimams ir labai tikiuosi, kad sio men viduryje galesim startuot. O siandien vel svarstom ar gerai, kad pasiliekam LT, o gal reikejo vykti i LV g.gif Man MB gyd kazkaip ne prie sirdies...

Atsakyti
QUOTE(Kamelija2 @ 2011 05 03, 15:10)
Dominyyka labai labai uzjauciu, labai liudna, kad nepavyko verysad.gif Net sunku rasti zodziu... Laikykis console.gif

Warwara stoju ir as i tavo palaikymo komanda ir labai tikiuosi geru rezultatu nestuke.gif
O mes pridavem kraujo paskutiniems tyrimams ir labai tikiuosi, kad sio men viduryje galesim startuot. O siandien vel svarstom ar gerai, kad pasiliekam LT, o gal reikejo vykti i LV g.gif  Man MB gyd kazkaip ne prie sirdies...


Dar ne velu apsispresti.Tereikia jau padarytus tyrimus nusivezti kur tau reikia ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 05 03, 15:38)
Dar ne velu apsispresti.Tereikia jau padarytus tyrimus nusivezti kur tau reikia ir viskas  mirksiukas.gif

Zinau. Tik taip norisi viska greiciau pradeti blush2.gif Jei dabar registruociausi i LV, tai jau manau si men nieko nebutu, nes mm prasideda men viduryje. Labai sunku apsispresti...gal ir LT viskas gerai butu, tik, kad gyd kazkaip kartais nelimpa. O gal mes jai nelimpam biggrin.gif Kaip MB sako, jai visiskai tas pats, nors jau apsimestu, kad rupi.
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 05 03, 11:19)
Mano zinios blogos verysad.gif atsakymas neigiamas verysad.gif

Laikykis verysad.gif

QUOTE(Citas @ 2011 05 03, 11:21)
BT laikosi 37.1. jokio tepliojimo. Arba mano kunas visai pabludo arba tas maziukas ten tikrai kabinasi is paskutiniuju  wub.gif Aha liko tik vienas diena realiai - rytojus islaukti.

Sėkmės tau rytoj 4u.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 05 03, 12:25)
Tai turiu naujienu
Apsivaisino tik 4, dar 2 visai ne, dar 2 gal bus veliau, bet jau nemanau.
Is tu 4 - 3 liktais geros kokybes, isodinimas bus 4-dieni.
Tikiosiu 3 gerai elgsis. ir ketvirtadieni atsidurs pas mane, o ten jiems geriausia bus!
Saldymui aisku nieko nelieka.
Tai gi jei kas, tai man vel viska nuo pradziu teks praeiti.
Nesupratau kas, bet buvo ten perstora, gal kiausinlastes sena...

Liko stipriausi. O to šaldymo gal visai tau neprireiks, pastosi iš karto 4u.gif

QUOTE(Adrija1 @ 2011 05 03, 12:44)
Beje, mano skaiciukai 1931 (pries 6-ias deinas buvo 258). Tikiuosi, kad ok auga, na bet kuriuo atveju, i normas telpu  mirksiukas.gif

thumbup.gif
Atsakyti
Egk -rytoju man dar reikia pralaukti, kraujo testas ketvirtadieni, bet aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 03, 16:32)
Egk -rytoju man dar reikia pralaukti, kraujo testas ketvirtadieni, bet aciu labai  4u.gif

Oi tikrai ryt dar tik trečiadienis doh.gif
Atsakyti
Dominyyka, liudna tokias zinias skaityti.. verysad.gif buk stipri. console.gif

Vis maziau ir maziau savo sekme pradedu tiketi po tokiu liudnu naujienu. sad.gif
Man siandien 8dpi. Pilvas gurguliuoja ir nuolatos pucia doh.gif blush2.gif nesuprantu del ko taip. nugara irgi pamaudzia.. Krutine visa laika tokia pati jautri, kaip pries mmm.
Atsakyti
QUOTE(ice|tea @ 2011 05 03, 17:53)
Vis maziau ir maziau savo sekme pradedu tiketi po tokiu liudnu naujienu. sad.gif
Man siandien 8dpi. Pilvas gurguliuoja ir nuolatos pucia  doh.gif  blush2.gif nesuprantu del ko taip. nugara irgi pamaudzia.. Krutine visa laika tokia pati jautri, kaip pries mmm.


Nors pozymiai tikrai neirodo nestumo, kuris gali buti ir be pozymiu, bet visi taviskiai labai geri ir daug zadantys thumbup.gif thumbup.gif

Atsakyti
Aciu, kad palaikote 4u.gif skauda taip, kad atrodo nebeatsitiesiu. Nezinau ka ne taip dariau po isodinimo, gal jaudulys, gal nerimas, gal per daug ar per mazai lepinau save, o gal nelemta ir viskas.
Nemaniau, kad taip skaudes.
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 03, 18:00)
Nors pozymiai tikrai neirodo nestumo, kuris gali buti ir be pozymiu, bet visi taviskiai labai geri  ir daug zadantys thumbup.gif  thumbup.gif


Citai, aciu uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 05 03, 18:06)
Aciu, kad palaikote 4u.gif skauda taip, kad atrodo nebeatsitiesiu. Nezinau ka ne taip dariau po isodinimo, gal jaudulys, gal nerimas, gal per daug ar per mazai lepinau save, o gal nelemta ir viskas.
Nemaniau, kad taip skaudes.


Mazute, viska tu darei gerai, tiesiog tai labai mazai priklauso nuo musu. Negalvok kad jums nelemta. Tiesiog kai isliudesi, pasitark su gydytoja kokius tyrimus dar reiketu pasidaryti, kad sancai padidetu. Cia mergaites visokius tyrimus yra aptare, pavyzdziui labai giliai paslepta chlamidija ar kt. Po pirmo karto as verkiau vonioj kruvinom asarom ir nemaciau jokios ateities. Po antro nepavykusio uzpykau ziauriai ant gydytoju kad leido man darytis antra tiesiog siaip be jokiu papildomu tyrimu ir tada pasidarem dar viena operacija, uzdare kiausintakius (pasirodo nuodingas skystis isplauti mano maziukus galejo. Kaip zinai si karta man bent jau kabinasi o tai labai daug. Jei ir si karta nepasiseks, bus labai liudna, bet ieskosiu kito plano dar ka nors istirti reikalausiu ir vel i prieki ziuresiu su viltimi. Tiesiog noriu labai parasyti - NEPRARASK VILTIES, KOL JI GYVA, TOL SIEKSI IR TIKRAI PASIEKSI 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 03 gegužės 2011 - 17:51
Apkabinu visas, kurioms sirdute skauda, viena diena mums tikrai pavyks. 4u.gif
Atsakyti