Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

QUOTE(Warwara @ 2011 05 03, 12:55)
O gal zinai nuo ko priklauso?

tai dazniausiai priklauso nuo amziaus, bet nzn kiek tau ax.gif vyresnioms tas dangalelis buna storesnis. kitu priezasciu nzn g.gif
''Assisted hatching’’ tas sieneliu paploninimas vadinasi, Embrions klinikoj ju kainorastyje raso, kad daro. idomu, kiek tai pasiteisina g.gif
Atsakyti
T.P.Keberiokst
QUOTE
Del kiausialasciu sienos,sako labai padeda pregnacare conception vitaminai,na tiksliau kazkurios ten dalys kur nera paprastuose vitaminuose

Jei reikes, tai kita karta tikiuosiu gyd. ivertins sita ir paskirs ka nors. Is kitos puses tai galejo ivykti ir del perilgos stimulaicijos. Ir gonalio kiekiai buvo nemazi...
Net nezinau smile.gif


Cituk, nemanau, kad mano ankstesnis nestumas yra garantija, kad burbuliukai tikrai prigis. Aplamai - tai tokia loterija...
Papildyta:
QUOTE(RositaK @ 2011 05 03, 12:08)
tai dazniausiai priklauso nuo amziaus, bet nzn kiek tau  ax.gif vyresnioms tas dangalelis buna storesnis. kitu priezasciu nzn  g.gif
''Assisted hatching’’ tas sieneliu paploninimas vadinasi, Embrions klinikoj ju kainorastyje raso, kad daro. idomu, kiek tai pasiteisina  g.gif

A ne?
Man 33
O del hitchingo
Kai skaiciau rusiska foruma tai ir ten padariau isvada, kad hitchinga jie daro aju embrionams, kad padidinti implandacijos tikimybe. Bet nepamaciau, kad tai padydino tikimybe ir pastojima.
Bet butinai paklausiu kas ir kaip, kai bus pokalbis su embriologe.
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 03, 12:25)
Nesupratau kas, bet buvo ten perstora, gal kiausinlastes sena...

Man irgi buvo tas pats, labai stora sienelė, nors metų man dar nėra labai daug. Užtat nelabai supratau nuo ko tai priklauso, o tada gydytojos nebepaklausiau, būtų labai įdomu sužinoti kas tai įtakoja, kaip ją paploninti ir kokie šansai su tomis sienelėmis natūraliai ? Gal kai būsi pas gydytoją pasiteirauk, būtų labai įdomu. blush2.gif
Atsakyti
Singerita, butinai, jei aisku nepamirsiu smile.gif
Paciai idomu...
Atsakyti
Kažkada apie kiaušialąsčių sienelių ploninimą esu diskutavusi su VK gyd. Pasirodo, VK jeigu daro ICSI, kiaušialąstes taip pat kaip ir spermatozoidus "plauna". O tai pasak jų jau automatiškai gaunasi sienelių paploninimas. Plonesnę sienelę spermatozoidui yra lengviau suardyti, o taip pat ir embrionui įsitvirtinti yra lengviau:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žieminukė: 03 gegužės 2011 - 13:12
QUOTE(Warwara @ 2011 05 03, 10:25)
Tai turiu naujienu
Apsivaisino tik 4, dar 2 visai ne, dar 2 gal bus veliau, bet jau nemanau.
Is tu 4 - 3 liktais geros kokybes, isodinimas bus 4-dieni.
Tikiosiu 3 gerai elgsis. ir ketvirtadieni atsidurs pas mane, o ten jiems geriausia bus!
Saldymui aisku nieko nelieka.
Tai gi jei kas, tai man vel viska nuo pradziu teks praeiti.
Nesupratau kas, bet buvo ten perstora, gal kiausinlastes sena...

Na kad jau nesigiri savo naujienom Embrions temeleje,tai pasveikinu tave cia wub.gif ,as manau kad labai geros tavo naujienos thumbup.gif wub.gif O del saldymo visai nesuk sau galvos juk nezinai kaip ten viskas butu.Man per pirma ivf-a trecia diena buvo like puikios kokybes 8,ir Treisas rekomendavo geriau visus auginti iki blasto,o ne sodinti du o likusius saldyti(motyvato mano metais)ir iki isodinimo is tu 8 liko du labai puikus,bet nors ir viskas buvo puiku bet deje nieko nepavyko.O dabar is 5 iki trecios dienos isodinimo isgyveno tik du ir viskas thumbup.gif (tfiu,tfiu,tfiu)Sekmes tau ir tikek savo vaikuciais wub.gif Butinai laikysiu kumstelius uz tavo seimynele wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sonny27: 03 gegužės 2011 - 13:17
QUOTE(žieminukė @ 2011 05 03, 14:11)
Kažkada apie kiaušialąsčių sienelių ploninimą esu diskutavusi su VK gyd. Pasirodo, VK jeigu daro ICSI, kiaušialąstes taip pat kaip ir spermatozoidus "plauna". O tai pasak jų jau automatiškai gaunasi sienelių paploninimas. Plonesnę sienelę spermatozoidui yra lengviau suardyti, o taip pat ir embrionui įsitvirtinti yra lengviau:)

Bent man, tai dar papildomai plonino sieneles, žinau kad daro tai lazeriu arba rūgštimis. Vadinasi vien to atplovimo nepakanka.
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 05 03, 11:32)
Gali...net nekibo...maziau vieneto...


console.gif Laikykis mergyte. Išsiverk, paliūdėk, bet paskui būtinai kažko imkis. Nevalia sustoti pusiaukelėje.
Atsakyti
sonny27
QUOTE
Na kad jau nesigiri savo naujienom Embrions temeleje,tai pasveikinu tave cia

Тai kad as ne Embrions klinikoje darau lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ko man ten listi smile.gif As ten tik paskaitau smile.gif
Tau sekmes wub.gif

Singerita
QUOTE
Vadinasi vien to atplovimo nepakanka

As manau aplamai nera vienareismiskai gero budo pasiekti max rezultato. Kiekviename zingsnyje gali buti tiek kliuciu. Ir is anksto mazai kas ka gali nuspeti.
Va dabar kas man gali pasakyti, ta kiausinlascio siena ir seip pas mane stora, ar tai vaistu pasiekme? Manau daugelis faktoriu itakuoja tam reikalui.
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 03, 12:35)
sonny27

Тai kad as ne Embrions klinikoje darau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Ko man ten listi smile.gif As ten tik paskaitau smile.gif
Tau sekmes  wub.gif

Ne nu cia tai as gerai .... lotuliukas.gif kaip cia man galva susisuko g.gif Ale koks skirtumas ,vistiek laikysiu kumstelius ir dideles tau sekmes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 03, 14:35)
As manau aplamai nera vienareismiskai gero budo pasiekti max rezultato. Kiekviename zingsnyje gali buti tiek kliuciu. Ir is anksto mazai kas ka gali nuspeti.
Va dabar kas man gali pasakyti, ta kiausinlascio siena ir seip pas mane stora, ar tai vaistu pasiekme? Manau daugelis faktoriu itakuoja tam reikalui.

Aš neturėjau omeny, kad yra kažkoks vienareikšmiškas būdas. Tiesiog sakau, jog esant storoms sienelėms vien to atplovimo nepakanka, kadangi patys auginom iki blastocistų dėl storų sienelių embrioniukai nebeturėjo kur toliau dalintis, nes spaudė tos storos sienos, užtat ir plonino tas sieneles, kad lengviau praplyštų. Manau ir tau tą patį taikys.
Jei tik galėsi pasistengti neužmiršti paklausti gydytojos apie tai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Warwara nu ziurek tu man kad butu trynukai bigsmile.gif wub.gif Busi mano kompanione biggrin.gif Sekmes toliau besidalijantiems tavo maziukams.. wub.gif
Atsakyti