Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

Tai turiu naujienu
Apsivaisino tik 4, dar 2 visai ne, dar 2 gal bus veliau, bet jau nemanau.
Is tu 4 - 3 liktais geros kokybes, isodinimas bus 4-dieni.
Tikiosiu 3 gerai elgsis. ir ketvirtadieni atsidurs pas mane, o ten jiems geriausia bus!
Saldymui aisku nieko nelieka.
Tai gi jei kas, tai man vel viska nuo pradziu teks praeiti.
Nesupratau kas, bet buvo ten perstora, gal kiausinlastes sena...
Atsakyti
Dominyyka, labai labai gaila.. doh.gif Laikykis, mergyte, net nera zodziu kaip Tave paguosti! verysad.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 03, 09:25)
Tai turiu naujienu
Apsivaisino tik 4, dar 2 visai ne, dar 2 gal bus veliau, bet jau nemanau.
Is tu 4 - 3 liktais geros kokybes, isodinimas bus 4-dieni.
Tikiosiu 3 gerai elgsis. ir ketvirtadieni atsidurs pas mane, o ten jiems geriausia bus!
Saldymui aisku nieko nelieka.
Tai gi jei kas, tai man vel viska nuo pradziu teks praeiti.
Nesupratau kas, bet buvo ten perstora, gal kiausinlastes sena...


thumbup.gif Sverbiausia ne kiekybe o KOKYBE...jau nuo siandien jungiuosi i tavo palaikymo komada lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 03, 12:25)
Tai turiu naujienu
Apsivaisino tik 4, dar 2 visai ne, dar 2 gal bus veliau, bet jau nemanau.
Is tu 4 - 3 liktais geros kokybes, isodinimas bus 4-dieni.
Tikiosiu 3 gerai elgsis. ir ketvirtadieni atsidurs pas mane, o ten jiems geriausia bus!
Saldymui aisku nieko nelieka.
Tai gi jei kas, tai man vel viska nuo pradziu teks praeiti.
Nesupratau kas, bet buvo ten perstora, gal kiausinlastes sena...


Nu ka mergyt, lauksim trynuku mirksiukas.gif Dabar jau nieko nepadarysi, yra kiek yra, dabar svarbiausia, kad tie trys puikiai dalintusi, o taip ir bus.Nosiuka aukstyn mirksiukas.gif
Atsakyti
dominyka laikykis,buk stipri,labai lidna labai:((((((((((((((((((((
Papildyta:
QUOTE(Warwara @ 2011 05 03, 11:25)
Tai turiu naujienu
Apsivaisino tik 4, dar 2 visai ne, dar 2 gal bus veliau, bet jau nemanau.
Is tu 4 - 3 liktais geros kokybes, isodinimas bus 4-dieni.
Tikiosiu 3 gerai elgsis. ir ketvirtadieni atsidurs pas mane, o ten jiems geriausia bus!
Saldymui aisku nieko nelieka.
Tai gi jei kas, tai man vel viska nuo pradziu teks praeiti.
Nesupratau kas, bet buvo ten perstora, gal kiausinlastes sena...


pamatysi atsidurs pas tave ir busi nestuke.gif labai tikiu ir linkiu 4u.gif
Atsakyti
Beta1, Reginiukas.uk
Tai as nieko smile.gif Net ne 3, gi, o 4. Tas vienas irgi gi apsivaisino ir jau gerai viskas smile.gif

Man jau seniai gyd. sake, kad tikriausiai neliks saldymui nieko. Ir foliai augo ne superiniai. Tai gi viskas gerai, ne vienas gi smile.gif
Lauksim rytojaus, kaip ten dalinimas vyks... Lauksim smile.gif
Papildyta:
vilte-kns
Aciu, palauksim - suzinosim kokia pabaiga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 03, 12:25)
Tai turiu naujienu
Apsivaisino tik 4, dar 2 visai ne, dar 2 gal bus veliau, bet jau nemanau.
Is tu 4 - 3 liktais geros kokybes, isodinimas bus 4-dieni.
Tikiosiu 3 gerai elgsis. ir ketvirtadieni atsidurs pas mane, o ten jiems geriausia bus!
Saldymui aisku nieko nelieka.
Tai gi jei kas, tai man vel viska nuo pradziu teks praeiti.
Nesupratau kas, bet buvo ten perstora, gal kiausinlastes sena...


Gal siek tiek maziau nei tikejaisi, bet jau tie 3 stipruoliai tai jau tikrai stipriai isikabins i mama!! thumbup.gif Man irgi nera jokio laisko is ligonines ar liko ka saldyti, tai jauciu kad neliko unsure.gif
Atsakyti
Warwara mano akimis, tai labai puiku! bigsmile.gif Juk blogai tuomet, kai nelieka nieko. Uch butu nerealu jei visi trys ir prikibtu! bigsmile.gif As dabar padedu vienai is "musu" mamu auginti trynukus. Nu zinok nerealus grozis ir jausmas ax.gif
Jei taip atsitiktu, as tikrai atvaziuociau kita vasara pamatyti Tavo trijules biggrin.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 03, 01:25)
Tai turiu naujienu
Apsivaisino tik 4, dar 2 visai ne, dar 2 gal bus veliau, bet jau nemanau.
Is tu 4 - 3 liktais geros kokybes, isodinimas bus 4-dieni.
Tikiosiu 3 gerai elgsis. ir ketvirtadieni atsidurs pas mane, o ten jiems geriausia bus!
Saldymui aisku nieko nelieka.
Tai gi jei kas, tai man vel viska nuo pradziu teks praeiti.
Nesupratau kas, bet buvo ten perstora, gal kiausinlastes sena...


Jo yra toks dalykas- kiausialastes dangalas, jei jis per storas, spermiukai negali prasimusti. Yra kazkoks DAB (man rodos) metodas, kuris plonina ta dangala, bet svarbiausia dabar, kad maziukai tvirtai i mamyte isikibtu ir jos nepaleist! O jei visis trys, tai nebereikes daugiau nieko daryti! turesi uzsiemimo per akis! thumbup.gif
Papildyta:
Beje, mano skaiciukai 1931 (pries 6-ias deinas buvo 258). Tikiuosi, kad ok auga, na bet kuriuo atveju, i normas telpu mirksiukas.gif
Atsakyti
Adrija1, о taip! Dangalas! Man buvo naujas zodis mano zodineleje. O gal zinai nuo ko priklauso?
Kaip be butu, gerai kad dare ISCI, be jo, itariu is viso neapvaisintu nieko!

Skaiciukai - nuostabus! wub.gif
sanzile, sutarta, busi mano vaikuciu aukle smile.gif

Citas tikrai tikejau, kad bus ka saldyti. Iki pradzios. Kai jau pirmo skano metu sake foliu kieki, tai supratau, kad saldymui neliks. Mintys, kad jei nepavyks, teks viska nuo pradziu kartoti mane tikrai nedziugina. Bet nieko nepadarysi, yra kaip yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Warwara: 03 gegužės 2011 - 11:56
Warwara,tavo stipruoliams viskas bus gerai,lauksim trynuku thumbup.gif

Adrija,skaiciukai superiniai smile.gif

Del kiausialasciu sienos,sako labai padeda pregnacare conception vitaminai,na tiksliau kazkurios ten dalys kur nera paprastuose vitaminuose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 05 03, 12:44)
Beje, mano skaiciukai 1931 (pries 6-ias deinas buvo 258). Tikiuosi, kad ok auga, na bet kuriuo atveju, i normas telpu  mirksiukas.gif


Oi kaip grazu tokius didelius skaiciukus matyti 4u.gif wub.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 05 03, 12:55)
Citas tikrai tikejau, kad bus ka saldyti. Iki pradzios. Kai jau pirmo skano metu sake foliu kieki, tai supratau, kad saldymui neliks. Mintys, kad jei nepavyks, teks viska nuo pradziu kartoti mane tikrai nedziugina. Bet nieko nepadarysi, yra kaip yra.


Suprantu, upac musu atveju kai tas procesas po velniu tesiasi apie 3 menesius doh.gif
Nemanau kad tau jo prireiks, juk jau buvai pastojus nepaaiskinamu problemu neturi, vadinasi uzteks maziukam tik papulti pas tave ir jie kaip amt prikibs thumbup.gif
Atsakyti