Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

QUOTE(Warwara @ 2011 05 03, 10:58)
Cituk, kaip tu?
Ryt jau treciadienis!
*Diena baigesi nuo pietu, o savaite - nuo treciadienio!


Warwaryte (kazkodel skamba kaip moteriske varanti samagone kazkur miske lotuliukas.gif lotuliukas.gif , nepyk, man galima nesamones sneket dabar nes baigiu nuskti nuo proto, iki ketvirtadienio visai sakes bus) - as neblogai, BT laikosi 37.1. jokio tepliojimo. Arba mano kunas visai pabludo arba tas maziukas ten tikrai kabinasi is paskutiniuju wub.gif Aha liko tik vienas diena realiai - rytojus islaukti. O tau liko pusvalandis iki ziniu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 03 gegužės 2011 - 10:22
QUOTE(Dominyyka @ 2011 05 03, 10:19)
Mano zinios blogos verysad.gif atsakymas neigiamas verysad.gif

Dominyka juk negali buti! Cia gal NT pasidariai prie HCG?? unsure.gif
Atsakyti
Dominyyka, tikrai, ka parode kraujas ?
Atsakyti
Gali...net nekibo...maziau vieneto...
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 05 03, 11:19)
Mano zinios blogos verysad.gif atsakymas neigiamas verysad.gif


Ot velnias, nu kaip gaila verysad.gif verysad.gif ir liudna unsure.gif
Atsakyti
Dominyyka
Kaip nerealiai gaila! Liudesiu kartu su tavimi... Labai, labai gaila...
Rytoj bus kita diena, o po to dar kita... Ir jinai bus zymiai geresne!

Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 05 03, 11:32)
Gali...net nekibo...maziau vieneto...

verysad.gif console.gif
4u.gif

Kas čia vyksta, ne tik oras atšalo bet ir naujienos nekokios viena po kitos unsure.gif
Atsakyti
Dominyyka, jeigu tai jau tikrai viskas, tai labai labai stipriai apkabinu unsure.gif Nenuleiskit rankyciu, pasidarykit kokius tyrimukus ar dar kazka, kad sekanciam kartui drasiau butu......Pasistenk atrast savy jegu.
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 05 03, 10:32)
Gali...net nekibo...maziau vieneto...

Liudna, labai labai liudna verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanzile: 03 gegužės 2011 - 11:06
CITUKAI..kaip tu mergyt?? Kodel nebandai testuotis? Oi kaip laukiu geru naujienu is taves ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Reginiukas.uk @ 2011 05 03, 12:12)
CITUKAI..kaip tu mergyt?? Kodel nebandai testuotis? Oi kaip laukiu geru naujienu is taves  ax.gif


Aciu Reginiukas, citukas bijo daryti testa
bijau.gif bijau.gif smile.gif Jau buvau pasiryzus pasidaryti pirmadieni, bet gi prasikankinau su nezmoniskais skrandzio skausmais visa nakti ir 3 nakties dar prisigeriau vandens kad issiplauciau skrandi, tai uzmigau tik paryciais, ne testas buvo galvoj o saldus miegutis 4u.gif bet kaip faina mergaites kad jus dar tikit gera pabaiga wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 03 gegužės 2011 - 11:19
QUOTE(Citas @ 2011 05 03, 09:17)
Aciu Reginiukas, citukas bijo daryti testa
bijau.gif  bijau.gif smile.gif Jau buvau pasiryzus pasidaryti pirmadieni, bet gi prasikankinau su nezmoniskais skrandzio skausmais visa nakti ir 3 nakties dar prisigeriau vandens kad issiplauciau skrandi, tai uzmigau tik paryciais, ne testas buvo galvoj o saldus miegutis  4u.gif  bet kaip faina mergaites kad jus dar tikit gera pabaiga  wub.gif


Zinok skandzio problemytes ir gali buti nestumo pozymis,nes as jokiu pozimiu neturejau o va skarndis streikuodavo juodai,net ne karta buvau pasiruosus bandyt vemt kad tik palengvetu...
Tikrai labai tikiu tavo sekme ir sergu uz tave,kad neteplioja ir jautiesi gerai tai pozymis vertas TIKETI mirksiukas.gif
Atsakyti