Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

Sevikos,
QUOTE(Žemyna_mėlynakė @ 2011 04 29, 15:09)
Merginos, dar va klausimas, po ivf normaliai dirbate ar buna, kad namuose leidziate kazkiek laiko?  ax.gif  4u.gif

Po punkcijos tikrai reikia atostogų, aš pasiėmiau savaitę tai tikrai tiek ir reikėjo, gal kad biškį hiperstimuliacija buvo, tai jaučiausi nekaip

QUOTE(Adrija1 @ 2011 04 29, 16:39)
Egk hcg 8,2. Jau pasieme blokuojancius! Musis pralaimetas, bet kova dar tikrai nebaigta!

angel_sadangel.gif: 4u.gif

QUOTE(Bountyyy @ 2011 05 01, 10:12)
siryta sulaukiau gausiu mmm..  verysad.gif 

4u.gif 4u.gif

QUOTE(sawana @ 2011 05 01, 23:01)
gal zinote kokia BT temperatura turi buti kai nesilauki blush2.gif

BT pakrenta mmm dieną, tada jei nesilauki ji pakrenta per 0,2-0,3 nuo taško kur būna per dpo

QUOTE(Dominyyka @ 2011 05 02, 08:57)
Mano skaiciukai ryt, tik optimizmo, tikejimo nulis.

Viskas bus gerai, iki rytojaus ne tiek daug ir liko 4u.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 05 02, 09:56)
As jau namuose po punkcijos smile.gif Labai anksti ryte padare. Viskas praejo tikrai sklandziai, narkoze - super. Pamiegojau ir tiek, nes keltis reikejo labai anksti smile.gif Tuoj vyras mane pusryciais pamaitins, iseis i darba, o as lepinsiu save, kaip ir sake gyd.

Ispunktavo 9 vnt., lauksim rytojaus, kaip pavyks apvaisinimas.

Nu šaunu, labai sergu už tavo 9-etuką bigsmile.gif

Citas, labai džiugu kad mmm nėra, laukiam bigsmile.gif Gal surasi kur hcg pasidaryt blush2.gif
Atsakyti
O as jau nieko nejauciu, nebetempia sonu visai.
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 05 02, 17:28)
O as jau nieko nejauciu, nebetempia sonu visai.

Nusiramink mergyt,man 10dpi ir nieko nejauciu,na gal tik truputi svelniai pilva pamaudena,bet jokiu simptomu kaip pries mmm,tik 7-9 dpi turputi patepliojimas buvo,manau nieko blogo ir nieko nejausti,viskas bus ok pamatysi 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(spurguliukas29 @ 2011 05 02, 18:33)
Nusiramink mergyt,man 10dpi ir nieko nejauciu,na gal tik truputi svelniai pilva pamaudena,bet jokiu simptomu kaip pries mmm,tik 7-9 dpi turputi patepliojimas buvo,manau nieko blogo ir nieko nejausti,viskas bus ok pamatysi  4u.gif  mirksiukas.gif

Patepliojimas yra gerai,inplantacija galejo vykt bigsmile.gif
Bandysiu ryt ryte kazkaip pabegt kraujuko nuleist. Gal pavyks istrukt. Bandysiu i Kildos klinika, prie topolio ana karta buvau, kai nesekmingas buvo.
Beje, ana kart toki klausima uzdave " o kelinta diena?" unsure.gif pas mane mm buvo kovo 30, tai taip ir sakyt, nes buvo dirbtinis ciklas darytas.
Atsakyti
Bum, Aciu. 4u.gif

Sveikinu laimingasias ir sergu uz visas kitas toliau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 02, 15:52)
Tai tikrai malacius tas mano vyras...

Tikrai tikrai Warwara, jis saunuolis! Perduok nuo musu visu jam geriausius linkejimus! bis.gif alc.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanzile: 02 gegužės 2011 - 17:56
QUOTE(Dominyyka @ 2011 05 02, 16:43)
Gal pavyks istrukt. Bandysiu i Kildos klinika, prie topolio ana karta buvau, kai nesekmingas buvo.
Beje, ana kart toki klausima uzdave " o kelinta diena?" unsure.gif pas mane mm buvo kovo 30, tai taip ir sakyt, nes buvo dirbtinis ciklas darytas.

As siand.ten irgi buvau,tai zinok jie to neklausia(o prie Topolio po pirmo IVF-o buvau ,tai taip, klause)Ten padare per 2val.,kaina51lt.(gal ir zinojai ax.gif )Sekmes tau didziules ir graziu skaiciuku,tik nekankink musu ilgai rytoj wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 05 02, 18:28)
O as jau nieko nejauciu, nebetempia sonu visai.


Nu bet gi daugeliui mergaiciu jokiu pozymiu nebuvo smile.gif Nereikia jaustis ligoniuku kad nestuke.gif pataptum ax.gif matai zubriuka nieko nejaute pasidare testa gavo teigiama atsakyma, dabar jaust pradejo ir jau panikuoja ir bijo lotuliukas.gif Dominyyka, turbut tos baimes mus neisvengiamai persekios iki pat momento kai jau jis ar ji ant krutines bus paguldyti wub.gif o tada jau prasides kitos baimes kiti rupesciai. Viskas bus gerai, mes cia visos suspaude viska ka turim drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 05 02, 17:43)
Patepliojimas yra gerai,inplantacija galejo vykt bigsmile.gif
Bandysiu ryt ryte kazkaip pabegt kraujuko nuleist. Gal pavyks istrukt. Bandysiu i Kildos klinika, prie topolio ana karta buvau, kai nesekmingas buvo.
Beje, ana kart toki klausima uzdave " o kelinta diena?" unsure.gif pas mane mm buvo kovo 30, tai taip ir sakyt, nes buvo dirbtinis ciklas darytas.

Sekmes tau rytoj dideliausios,kumstukai suspausti stipriai stipriai 4u.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz palaikyma 4u.gif stengsiuosi kuo anksciau nuvaziuot.
Naktis tai bus be miego, jau sianakt blogai miegojau.
Atsakyti
*Ipyla Dominyykai silto pieno su miedumi!
Miegok gerai, brangioji. Miegok!
Rytoj bus tavo diena, linkiu kad tikrai nuostabiai laiminga!!!! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dominyyka @ 2011 05 02, 07:43)
.Bandysiu i Kildos klinika, prie topolio ana karta buvau, kai nesekmingas buvo.

Sekmes, Dominyyka!!! Laikysim kumscius!!!
Zinai, pozymiu nebuvimas nieko nereiskia.. Patikek manim mirksiukas.gif Gal tau pilva skaudeno, buvo issiputes ir t.t. ir pan. del stimuliacijos, o ne del nestuke.gif ... Ir dabar visi tie simptomai postimuliaciniai issivaiksto 4u.gif 4u.gif Ir jie su nestuke.gif neturi nieko bendro (pati zinai, kad man nei tu nei tu nebuvo.. o rezultatu as laaabai patenkinta ax.gif ). SEKMES!!!! Ir tikek savo maziukais mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zubriuka: 02 gegužės 2011 - 19:17