Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

QUOTE(Warwara @ 2011 05 02, 16:52)
T.P.Keberiokst sveika sugrizusi! Linkiu ko ilgiau islaikyti eiforijos jausma!

Citukwub.gif


Keberioks sveika sugrizus smile.gif

Warwara as manau pas tave apsivaisins bent 7 drinks_cheers.gif O su visais daro isci ar dalinai, lyg kazkur skaiciau kad ivairiai daro ax.gif MB irgi ikale biskuti ta diena, o jau as kaip pavydejau nu jau taip norejosi to skanaus salto alus bokaliuko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gaja* @ 2011 05 02, 05:06)
Nu,tik jokiu kompresu!!! schmoll.gif Gerk magniB6 ir gulek,gulek,gulek 4u.gif

Isgeriau Magnio, aprimo... Nebe pirma jau karta taip maudzia is tikro... Viskas, nebetryzniosiu ir saves/kitu nebegasdinsiu.. Skauda reiskia taip turi buti... 4u.gif Kai nustoja - irgi reiskia, kad taip turi buti...
Beje, pasakoju teciui, kad isgeriau Magnex ir nustojo pilva spazmuoti tai jis juokiasi... Sako, kad tas magnex tas pats kas vitaminai ( o ne vaistai), tai pradeda veikti kai geri juos kokias 2-3 savaites smile.gif O va man iskart padejo tongue.gif Zodziu, viskas galvoje... Kaip nusiteiksiu taip bus, o as nusiteikus per Kaledas jau su porele mazyliu sutikti!!! wub.gif

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2011 05 02, 05:42)
Kaip suprantu reikia Zubriuka sveikinti? bigsmile.gif Ar ne taip ka supratau?

Reikia... yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif 4u.gif wub.gif
Kaip pailsejai???
Atsakyti
Cituk, as nieko neplanuoju, tiesiog laukiu. ISCI visiems liktais taikomas. T.y. jau pritaikytas smile.gif
Nu, vyras i mane ziurejo paskutini menesi su vyno bokalu, tia tikrai nusipelne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 05 02, 17:24)
Isgeriau Magnio, aprimo... Nebe pirma jau karta taip maudzia is tikro... Viskas, nebetryzniosiu ir saves/kitu nebegasdinsiu.. Skauda reiskia taip turi buti...  4u.gif Kai nustoja - irgi reiskia, kad taip turi buti...
Beje, pasakoju teciui, kad isgeriau Magnex ir nustojo pilva spazmuoti tai jis juokiasi... Sako, kad tas magnex tas pats kas vitaminai ( o ne vaistai), tai pradeda veikti kai geri juos kokias 2-3 savaites  smile.gif O va man iskart padejo tongue.gif Zodziu, viskas galvoje... Kaip nusiteiksiu taip bus, o as nusiteikus per Kaledas jau su porele mazyliu sutikti!!! wub.gif


Vat cia jau geros pozityvios mintys, man patinka smile.gif


QUOTE(Warwara @ 2011 05 02, 17:24)
Cituk, as nieko neplanuoju, tiesiog laukiu. ISCI visiems liktais taikomas. T.y. jau pritaikytas smile.gif
Nu, vyras i mane ziurejo paskutini menesi su vyno bokalu, tia tikrai nusipelne smile.gif


Ai jo tu pas mus dar neirasyta i panikuotoju sarasa smile.gif Prasom ryt su geru plakatu mums savo zinias prasinesk biggrin.gif
Man tai viens is dvieju arba ketvirtadieni prisigersiu arba jau tada kankinsiuos su malonumu iki kaledu lotuliukas.gif
Atsakyti
Cituk, manau teks tau iki kitu Kaledu kenteti, kol nestumas, kol maitinimas smile.gif
Nors irgi pamasciau, nu neiseis sis kartas, tada galesiu vyno pas teva prisigerti vasara... Mano tevas pats vyna daro, tai toks skanumelis, dieviskas skonis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 02, 17:37)
Cituk, manau teks tau iki kitu Kaledu kenteti, kol nestumas, kol maitinimas smile.gif
Nors irgi pamasciau, nu neiseis sis kartas, tada galesiu vyno pas teva prisigerti vasara... Mano tevas pats vyna daro, tai toks skanumelis, dieviskas skonis  wub.gif


Uzpavydejau nerealiai drinks_cheers.gif Is ko daro? Mano teveliai atsimenu is obuoliu padarydavo ir kartais is vynuogiu, gal ir nekoks ten jis budavo palyginus su specu darytais, bet vis tiek greit talpos istustedavo lotuliukas.gif
Atsakyti
Citas pagrinde is vynogiu daro, tikra vyna, sausa. Jo tevas dare, tai gi cia kaip ir paveldas smile.gif Net jis ne Lietuvoje gyvena, cia neuzaugtu tokios vynoges, kad sausa vyna butu galima daryti. Sausas - tai reiskia visiskai be cukraus papildomai.
O kai dar backoj pabuna - tai ten visai - dievu gerimas.

Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 02, 17:48)
Citas pagrinde is vynogiu daro, tikra vyna, sausa. Jo tevas dare, tai gi cia kaip ir paveldas smile.gif Net jis ne Lietuvoje gyvena, cia neuzaugtu tokios vynoges, kad sausa vyna butu galima daryti. Sausas - tai reiskia visiskai be cukraus papildomai.
O kai dar backoj pabuna - tai ten visai - dievu gerimas.



Nu faina faina biggrin.gif as esu tik viena karta ragavus imanomo gerti sauso vyno, kuris irgi buvo gamintas zmogaus zinancio ka daro, nes siaip sausi vynai man gomuri sutraukia taip kad dar ilgai jokio skonio nejauciu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 02, 06:48)
Sausas - tai reiskia visiskai be cukraus papildomai.
O kai dar backoj pabuna - tai ten visai - dievu gerimas.

Nu ar jus baigsit!!!!! blush2.gif 4u.gif Nes tuoj pas tevus bara isknisiu smile.gif !!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zubriuka: 02 gegužės 2011 - 16:53
Zubriuka
Eik salyn, nescia dama! Tavo gyvenimas dabar turi kitokiu tikslu! thumbup.gif Tai gi is baro gali tik pieno kokteilio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Warwara @ 2011 05 02, 06:57)
Zubriuka
Eik salyn, nescia dama! Tavo gyvenimas dabar turi kitokiu tikslu!  thumbup.gif 

Taip, mano gyvenimas dabar turi kitokiu tikslu nei prisigerti dievisko skonio vyno... (mmmm, balto ir salto smile.gif )... Gundytojos!!!!! As tau uz poros savaiciu "atsikersysiu", Warwaryt... mirksiukas.gif Kai pati nescia dama busi!
Atsakyti
Zubriuka, nu blogiausiu atveju bus vyno backa! Aisku menka paguoda, bet uz tad skani! dirol.gif
Kaip tik tevas po 3 savaiciu atvaziuoja, vynelio tai tikrai atvez smile.gif
Atsakyti