Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

Sveikos mergaites. Kiek daug visokiu naujienu cia pas jus, gaila tik, kad ne visos linksmos verysad.gif Visoms palaikymas didziausias console.gif
O man iskilo klausimukas. Kiek pasiskaicius supratau man bus trumpoji schema, aisku jei neras cistu. Tai pas gyd reiktu registruotis 1 memiu dienai? Ir vaistai paskiriami nuo 1 dienos, ane? O tai memiu metu echo daro? Nu as cia kvailai klausineju, bet kad neturiu sukuo daugiau pasitart. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamelija2 @ 2011 05 02, 12:24)
Sveikos mergaites. Kiek daug visokiu naujienu cia pas jus, gaila tik, kad ne visos linksmos verysad.gif Visoms palaikymas didziausias console.gif
O man iskilo klausimukas. Kiek pasiskaicius supratau man bus trumpoji schema, aisku jei neras cistu. Tai pas gyd reiktu registruotis 1 memiu dienai? Ir vaistai paskiriami nuo 1 dienos, ane? O tai memiu metu echo daro? Nu as cia kvailai klausineju, bet kad neturiu sukuo daugiau pasitart. blush2.gif


As kai buvau VK paciente, tai beveik visad per memes ir ziuredavo ar nera kokiu funkciniu cistu mirksiukas.gif O vaistai gali buti skiriami ir 1 cd ir 2 cd ir net 3 cd, jokio skirtumo.Taip kad nesijaudink smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 05 02, 12:37)
As kai buvau VK paciente, tai beveik visad per memes ir ziuredavo ar nera kokiu funkciniu cistu  mirksiukas.gif  O vaistai gali buti skiriami ir 1 cd ir 2 cd ir net 3 cd, jokio skirtumo.Taip kad nesijaudink smile.gif

Aciukas tau 4u.gif
Atsakyti
CITAS va kol nebuvau pasidarius NT testo visa savaite dujos dujos ir dujos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif rimtai sakau kai manes drauge negaledama ilgai pastoti paklause nu is ko tu pajutai,kad gal but...nu sakau va atsimenu viena,kad nenormalei pilva pute... lotuliukas.gif ir galva skaudejo tarpais,nu ir buvo kojos kaip akmenines,jauciau didely nuovargy atsiguldavau ant nugaros ir sirdis tabaluodavosi av tokia busena buvo kol nusprendziau eisiu 199 karta jo pirkti NTlabai laukiu geru ziniu vis ilendu,ir negaliu atsistebeti tokia kantrybe,as net pasimeldziau uz tave!!!!!laikykis
Atsakyti
O, matau Keberiokst jau sugrizo bigsmile.gif pailsejus, atsigavus, net per ekrana matos biggrin.gif Pasakok kokiom mintim gyveni grizus i pasauli ? tongue.gif
Atsakyti
Citai, kad butu dar ramiau, pasisakysiu ir as biggrin.gif Mano pussesere dar nezinodama, kad laukiasi, klykavo is baimes, kad su ja kazkas negerai.. mmm nesulaukia, jauciasi pavargusi, daug valgo ir MIRSTA NUO SKRANDZIO SKAUSMU thumbup.gif
Tiesa, jai dar ir vidurius paleido po skrandzio, mane, kad yra skrandi apsinuodijus hihihi.gif
Ech.. tas ketvirtadienis dar taip toli rolleyes.gif

Warwara linkiu jums prisiperinti daug visciuku mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanzile: 02 gegužės 2011 - 12:36
QUOTE(sanzile @ 2011 05 02, 13:34)
Citai, kad butu dar ramiau, Ech.. tas ketvirtadienis dar taip toli rolleyes.gif



Citai, va didziausia problema ne tavo kantrybė, o mūsų visų nekantrybė lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa7 @ 2011 05 02, 13:01)
Citai, va didziausia problema ne tavo kantrybė, o mūsų visų nekantrybė  

thumbup.gif drinks_cheers.gif lotuliukas.gif tiesa gryniausia
Atsakyti
QUOTE(liida @ 2011 05 02, 13:11)
CITAS va kol nebuvau pasidarius NT testo visa savaite dujos dujos ir dujos lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif rimtai sakau kai manes drauge negaledama ilgai pastoti paklause nu is ko tu pajutai,kad gal but...nu sakau va atsimenu viena,kad nenormalei pilva pute... lotuliukas.gif ir galva skaudejo tarpais,nu ir buvo kojos kaip akmenines,jauciau didely nuovargy atsiguldavau ant nugaros ir sirdis tabaluodavosi av tokia busena buvo kol nusprendziau eisiu 199 karta jo pirkti NTlabai laukiu geru ziniu vis ilendu,ir negaliu atsistebeti tokia kantrybe,as net pasimeldziau uz tave!!!!!laikykis


Liida aciu kad nepamirsti smile.gif O kad dujos gerai tai labai pralinksminai thumbup.gif

QUOTE(sanzile @ 2011 05 02, 13:34)
Citai, kad butu dar ramiau, pasisakysiu ir as biggrin.gif Mano pussesere dar nezinodama, kad laukiasi, klykavo is baimes, kad su ja kazkas negerai.. mmm nesulaukia, jauciasi pavargusi, daug valgo ir MIRSTA NUO SKRANDZIO SKAUSMU thumbup.gif
Tiesa, jai dar ir vidurius paleido po skrandzio, mane, kad yra skrandi apsinuodijus hihihi.gif
Ech.. tas ketvirtadienis dar taip toli rolleyes.gif


Nu sakes atrodo visi pozymiai geri, dabar reikia kad kraujo tyrimas nenuviltu manes o ypac jusu visu lotuliukas.gif wub.gif


QUOTE(liepa7 @ 2011 05 02, 15:01)
Citai, va didziausia problema ne tavo kantrybė, o mūsų visų nekantrybė   lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Oi Liepute patikek su ta mano kantrybe tikrai nekas, ne kalnai jos doh.gif Siandien jau buvau pasiruosus ta testa apsysioti, bet kai po 3-iu nakties prigeriau virs 2 litru vandens susibalamutinau, juk raso kad kuo igliau negerti pries testa skysciu kad koncentracija didesne butu lotuliukas.gif

Kol nera mmm man visai smagi sita laukimo busena ir vaidyba kad esu nestuke.gif ypac pries MB thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 05 02, 10:40)
As dar jus "paparinsiu".... Nebezinau ka daryti... Pilva vis labiau ir labiau pleso, grynai kaip tuoj tuoj pramus... Nesu as is tu labai trizniojanciu, bet jau tikrai bijau... Ka daryt?? Laukt tiesiog? Gal koki kompresa? Ar kazka specialaus daryti? (guleti, o gal neguleti.. as net nezinau doh.gif )

Nu,tik jokiu kompresu!!! schmoll.gif Gerk magniB6 ir gulek,gulek,gulek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 05 02, 11:23)
O, matau Keberiokst jau sugrizo  bigsmile.gif  pailsejus, atsigavus, net per ekrana matos  biggrin.gif  Pasakok kokiom mintim gyveni grizus i pasauli ?  tongue.gif



I pasauli dar negrizau,mintys dar skraido kazkur kitur,tai pasipasakosiu truputeli veliau ax.gif Sunku kazkaip pereiti i realybe,nes buvo laaaabai jau gerai smile.gif

Kaip suprantu reikia Zubriuka sveikinti? bigsmile.gif Ar ne taip ka supratau?
Atsakyti
T.P.Keberiokst sveika sugrizusi! Linkiu ko ilgiau islaikyti eiforijos jausma!

Citukwub.gif

sanzile nupirksiu siandien vyrui daug alaus smile.gif Pagaliau gales isgerti, vargsas smile.gif Tarp kitko, nors ir neisvengiamai daromas ISCI, vis vien rezultatai buvo geri, net 14 mln. po 2 IUI metu! Tai tikrai malacius tas mano vyras...
Atsakyti