Įkraunama...
Įkraunama...

IVF namučiai

QUOTE(Warwara @ 2011 05 01, 22:56)
As jau namuose po punkcijos smile.gif

clap.gif clap.gif
O mes jau galvojom - kur tu dingus?! Super derlius... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2011 05 02, 00:33)
Beje egk, o tau mmm atejo? As tai galvoju kad manasias gal progesteronas sulaiko  g.gif Egk mieloji, Dievas kartais nusprendzia ne pagal musu norus, bet jei  mes ji itikinsime kad vaikelis yra musu didziausia svajone, jis ispildys musu nora, as tikiu  wub.gif

Nežinau dėl tų mmm. Tas vandėnukas crinono lyg su kraujuku g.gif Ir patepliojo atrodo. Normaliai tai dar ne. Bet tu su manimi nesilygink. TIKRAI. Ne tik po IVF, bet ir po paskutinio IUI man irgi taip buvo. Tepliojo, nebe, vėl, mmm nėra, NT neigiamas doh.gif Tada hcg, skaičiukai nedideli. Tokia aš esu, toks mano matyt organizmas arba čia ir yra tas "nežinomos kilmės nevaisingumas". O tu visai kas kita. Man atrodo, kad anuos kartus nesikabino, tai šiuo atveju gal net privalumas - dabar kabinosi. Be to tavo patepliojimus tuos labai norisi pritakyti vėlyvai implantacijai.
Sėkmės 4u.gif

QUOTE(Beta1 @ 2011 05 02, 08:20)
b]Egk[/b], nera zodziu, kurie tave priverstu jaustis kitaip nei dabar jautiesi.Isliudek savo liudesi, ne visada reikia bandyti ji uzgniauzti.Galiu tik pasakyti, kad jausmas, kai negali nustot verkus tikrai pazistamas iki skausmo.Bet kai man tai buvo as sau leidau issikaukti tiesiog tiek, kiek galejau.Kai suzinojom, kad po sekmingo IVF leliukas nesivysto, vemiau 4 dienas be sustojimo is to streso.Verkiau kiek galejau ir kiek norejau, buvau nepaguodziama.Bet kaip greitai ta liudesio banga atejo, taip greitai ji ir praejo butent tada, kai susideliojom su SB nauja plana.Ir negalvok, kad kitas kartas paskutinis ir nuleisit rankas.Net jei ne paskutinis, ranku nenuleiskit.Galima juk isvaziuoti kitur, kur tikriausiai ir galimybes didesnes......Taip, tai kainuoja, bet tokiam tikslui man pinigai pasidaro ta lengvesne kliutis, kuria apeiti visada galima, nors niekada nebuna ir lengva......Kas liecia gyvuniuka, tai mes tuo metu isigijom seska  hihihi.gif


Visiškai su tavimi sutinku 4u.gif Laukiu, kada praeis. Stengiuosi, žinoma, visokių dalykų sugalvoti sau, kad būtų geriau, bet ir neužsibrėžiu, kad va pav nuo rytdienos turi jau būti gerai, nes tada irgi reikia labai jau daug pastangų. Planas jau kaip ir yra, tik jėgų nėra, atrodo sunku net kvėpuoti, bet dar ir daryti nieko kol kas nereikia. Manau reikia tiesiog išsilaukti, nieko kito čia nesugalvosi

Warwara, viskas thumbup.gif Linkiu tau sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egk: 02 gegužės 2011 - 09:09
Sveikos,

QUOTE(Warwara @ 2011 05 02, 09:56)
*traukia plakata
Labas pirmadienis!!!!

As jau namuose po punkcijos smile.gif Labai anksti ryte padare. Viskas praejo tikrai sklandziai, narkoze - super. Pamiegojau ir tiek, nes keltis reikejo labai anksti smile.gif Tuoj vyras mane pusryciais pamaitins, iseis i darba, o as lepinsiu save, kaip ir sake gyd.

Ispunktavo 9 vnt., lauksim rytojaus, kaip pavyks apvaisinimas.


bigsmile.gif Nu lygiai kaip man, kad tik rezultatas butu panasus bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Zubriuk, Egk, Kristinciuk wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2011 05 02, 08:20)
Citas, as labai laukiu tavo kokiu nors naujienu.. kantrybe pas tave neismatuojama, as tokios gyvenime neturesiu


Beta1 cia ne kantrybe o bailumas, jau viena karta uzsiroviau ant neigiamo testo blush2.gif

QUOTE(ice|tea @ 2011 05 02, 08:47)
Istikruju net pavydu tavo tokios kantrybes. manau as pagadinsiu NT neislaukus hcg.
Citai, tiek laiko be mmm, manau garantuotai esi  nestuke.gif  Kartu su visom cia esanciom laikau kumstukus uz tave ir patvirtinancius  nestuke.gif  skaicius.


O kad mmm nebuvimas butu 100% garantija lotuliukas.gif

QUOTE(Dominyyka @ 2011 05 02, 08:57)
Labas rytas
Ka tik parasiau embrions temoj kaip jauciuosi,tai nesikartosiu, kad neapsiverkt, o as juk darbe.
Mano skaiciukai ryt, tik optimizmo, tikejimo nulis.
Aciu, kad sergat uz man.


Dominyyka, is kart po cia eisiu paskaityt ka tu ten Embrions skyrelyje parasei ir kodel taip netiki savo sekme. Mes tai tikim! Sekmes mergyt 4u.gif


QUOTE(Zubriuka @ 2011 05 02, 09:20)
Mergaites, as jau ne pirma diena pabundu apie 6 ryto su pojuciu, kad mmm prasidejo.. Kiekviena ryta taip issigastu is miegu, nes tikrai labai realus visi pojuciai...(visad iki to, kad einu pasitikrinti). Po to pilvas dar pora valandu kunkuliuoja burbuliuoja (man irgi vienas is mmm pozymiu).. Po to per visa diena vel nieko. Ar buna taip kuriai nors?


Zubriuka, dabar visi ir bet kokie tavo pozymiai yra nestuke.gif pozymiai ir mes turim lygintis, o ne tu bijoti biggrin.gif Beje siandien ryte man pilvo apacia labai suskaudo ir burbuliavo ir apskritai man dujos kaupiasi toks vaizdas ten blush2.gif

QUOTE(liepa7 @ 2011 05 02, 09:32)
tikiuosi tie skausmeliai nieko baisaus, laikykis....
bet ar tau ne nuo to nežinojimo jau spazmuoja visur? g.gif
gal tikrai galima kazkur ta hcg visgi pasikartoti..


Niekur nera tik centre, o ir ketvirtadienis ne uz kalnu, gal kaip nors islauksiu, o jei ne tai testas prie lovos guli tai apemus silpnumo momentui imsiu ir pasinaudosiu ax.gif

QUOTE(Warwara @ 2011 05 02, 09:56)
*traukia plakata
Labas pirmadienis!!!!

As jau namuose po punkcijos smile.gif Labai anksti ryte padare. Viskas praejo tikrai sklandziai, narkoze - super. Pamiegojau ir tiek, nes keltis reikejo labai anksti. Tuoj vyras mane pusryciais pamaitins, iseis i darba, o as lepinsiu save, kaip ir sake gyd.

Ispunktavo 9 vnt., lauksim rytojaus, kaip pavyks apvaisinimas.
Cituk, tau cia nuo nervu skrandukas jau nebelaiko. Isgerk ka nros tokio ramynansio skrandi, kosytes pavalgyk!


Valiooooooo Warwara viskas pagal plana beveik smile.gif !! Jei isodins ketvirtadieni tai dar turesi kelias dienas pagulinejimui, jei isodins blastukes gal sakau kokiu pirmadieni ir antradieni dar gali laisvas pasiimti? as tai tikra kad tau daug vaisinsis kaip patrake tavo kiausialastes bigsmile.gif

QUOTE(egk @ 2011 05 02, 10:08)
Nežinau dėl tų mmm. Tas vandėnukas crinono lyg su kraujuku g.gif Ir patepliojo atrodo. Normaliai tai dar ne. Bet tu su manimi nesilygink. TIKRAI. Ne tik po IVF, bet ir po paskutinio IUI man irgi taip buvo. Tepliojo, nebe, vėl, mmm nėra, NT neigiamas.Tada hcg, skaičiukai nedideli. Tokia aš esu, toks mano matyt organizmas arba čia ir yra tas "nežinomos kilmės nevaisingumas". O tu visai kas kita. Man atrodo, kad anuos kartus nesikabino, tai šiuo atveju gal net privalumas - dabar kabinosi. Be to tavo patepliojimus tuos labai norisi pritakyti vėlyvai implantacijai.
Sėkmės.


Aciu, o tau sekmes kitame karte 4u.gif Nu matai man labai daug abejoniu mano antras kartas prideda, nes darytas LT bet po keliu dienu po idejimo parskridom i UK, tada mmm irgi uzsitese iki 18 dpi ir atejo tik nutraukus vaistukus. Kraujo nebuvo galimybes pasidaryti, o kadangi testai buvo neigiami gydytoja liepe nutraukti vaistus blink.gif

Citas 19 dpi - BT 37.1, Ryte burbuliavo pilvas ir skaudejo jo apacia, bet dabar jau vel nieko. mmm nera, nestuke.gif pozymiu taip pat. Su tuo skrandziu buvo labai prastai sianakt, da neatsimenu kad kada taip skaudeje butu. Net galvoju nuo ko. Chalvos valgiau, gal nuo jos. Prasikankinau iki 3 nakties isgeriau 3 paracetamolio, nieko nepadejo ir ryzausi patikrintam bet nemaloniam skrandzio gydymui. Uzsivirinau vandens, skiedziau su saltu ir geriau du litrus beveik ir tada per prievarta viska lauk isvariau, taip vadinu skrandzio namini valyma ax.gif , po to dar koki pusvalandi pamaude, bet apmazejo ir uzmigau o va ryte viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
Warwaryt, slapuke Tu! Puikus rezultatai, laukiam rytojaus, tada sodinimo, tada geru hcg skaciuku! Jau po dvieju savauciu jie ir bus! Labai to linkiu! wub.gif

Dominyykut, jau ir as parasiau Embrions temutej, nesikartosiu, bet mes Tave visos labai palaikom, vaikeli, o tas jautrumas yra vienas is pozymiu! rolleyes.gif

Citukai, pozymiai labai geri! Man taip pat l.skaudejo skrandi kazkuria nakti pries hcg! Laikau kumstukus! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrija1: 02 gegužės 2011 - 10:04
Warwara - oi turesim vaiku darzeli tuoj, jauciu tongue.gif Kada skambinsi suzinot kiek vaiku turi ? bigsmile.gif

Citai, nu zinok as ta testa kur tu prie lovos pasidejus jau buciau kokius 3 kartus apsisiojus hihihi.gif Nu niekaip neislaukciau doh.gif Bet jeigu tu lauki ik ketvirtadienio, tai spaudziu tau letena, kad ir kokiu priezasciu vedama nesitestuoji anksciau - sveikinu 4u.gif Taaaaaaaip noretusi, kad viskas susiklostytu gerai..... blush2.gif

Atsakyti
As dar jus "paparinsiu".... Nebezinau ka daryti... Pilva vis labiau ir labiau pleso, grynai kaip tuoj tuoj pramus... Nesu as is tu labai trizniojanciu, bet jau tikrai bijau... Ka daryt?? Laukt tiesiog? Gal koki kompresa? Ar kazka specialaus daryti? (guleti, o gal neguleti.. as net nezinau doh.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zubriuka: 02 gegužės 2011 - 10:40
QUOTE(Zubriuka @ 2011 05 02, 11:40)
As dar jus "paparinsiu".... Nebezinau ka daryti... Pilva vis labiau ir labiau pleso, grynai kaip tuoj tuoj pramus... Nesu as is tu labai trizniojanciu, bet jau tikrai bijau... Ka daryt?? Laukt tiesiog? Gal koki kompresa? Ar kazka specialaus daryti? (guleti, o gal neguleti.. as net nezinau doh.gif )


Nu kompresu tai gal jau nedek.....Pagulek gal, kad nurimtu siek tiek g.gif Bet man atrodo, viskas cia tvarkoj pas tave, esu skacius, kad kitom irgi taip buna tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Zubriuka @ 2011 05 02, 00:40)
As dar jus "paparinsiu".... Nebezinau ka daryti... Pilva vis labiau ir labiau pleso, grynai kaip tuoj tuoj pramus... Nesu as is tu labai trizniojanciu, bet jau tikrai bijau... Ka daryt?? Laukt tiesiog? Gal koki kompresa? Ar kazka specialaus daryti? (guleti, o gal neguleti.. as net nezinau doh.gif )


Man taip pat buvo, bet skaudejo naktimis, pasiskambinau Treijsui, sako "nado smotret", jau buvau susiruosus siom dienom vaziuot i Ryga, bet pasukau savo lietuviskai daktarei (O.K. is BAK'o), ji sako, dabar ner ko ziuret, pagerk Magnio (as Magvito nusipirkus turejau), siuo turi buti menesines, todel gimda nesupranta ir paskauda, paspazmuoja (jos zodziai). As pageriau ir zinok, tikrai geriau! Nusipirk ir Tu! Tikrai nepakenks! Man liepe gerti po dvi tris kartus per diena.
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 05 02, 00:57)

Kaip tik radau Magnex (matyt sesuo geria, jai meslungis labai daznai nakti traukia..).. Isgersiu (parasyta, kad doze - viena karta i diena)... Aciu... 4u.gif Tikiuosi, kad bent siek tiek aprims.
Atsakyti
QUOTE(Adrija1 @ 2011 05 02, 11:02)
Citukai, pozymiai labai geri! Man taip pat l.skaudejo skrandi kazkuria nakti pries hcg! Laikau kumstukus!  thumbup.gif


Adrija1 nu tu fainuole, visus mano pozymius ir ligas paverti nestuke.gif pozymiais lotuliukas.gif


QUOTE(Beta1 @ 2011 05 02, 11:38)
Citai, nu zinok as ta testa kur tu prie lovos pasidejus jau buciau kokius 3 kartus apsisiojus  hihihi.gif  Nu niekaip neislaukciau  doh.gif  Bet jeigu tu lauki ik ketvirtadienio, tai spaudziu tau letena, kad ir kokiu priezasciu vedama nesitestuoji anksciau - sveikinu  4u.gif  Taaaaaaaip noretusi, kad viskas susiklostytu gerai..... blush2.gif


Beta1 as irgi apsysiociau jei buciau tikra kad esu nestuke.gif , bet esu baile ir noriu kuo ilgiau vaidinti nestuke.gif ir nenoriu atimti tos svajones su testu tongue.gif Durna as gal, bet taip mastau tongue.gif

QUOTE(Zubriuka @ 2011 05 02, 11:40)
As dar jus "paparinsiu".... Nebezinau ka daryti... Pilva vis labiau ir labiau pleso, grynai kaip tuoj tuoj pramus... Nesu as is tu labai trizniojanciu, bet jau tikrai bijau... Ka daryt?? Laukt tiesiog? Gal koki kompresa? Ar kazka specialaus daryti? (guleti, o gal neguleti.. as net nezinau doh.gif )


Zubriuka as irgi labai daug skaicius apie skausmelius ir net kraujavimus gausokus po teigiamu skaiciuku. Nurimk ir ilsekis, viskas su tavim gerai, jei nori dar ramesne buti pasiskambink daktarui 4u.gif

Domnyyka - tu musu jautruole panikiere ir mes tave uz tai mylim, perskaiciau embrions skyrelyje ir labai suprantu tavo skausma, bet galiu uztikrinti visa tai padidinta po dideliu hormonu doziu tavo kune ir esu tikra dar iri didejanciu hcg vienetu 4u.gif , nei viena mergaite cia nenori viena kitos izeisti, nu gal su kai kuriom isimtim, bet tada mes cia susiimam ir isvejam is skyrelio (buvo kiek pamenu viena tokia moralizuotoja neseniai atsiradus ir musu visai nesuprantanti ). As esu gavus velniu cia ir Beta1 ir nuo Warwaros ir Rute berods ramino grieztai, bet tai thumbup.gif gera soko terapija nes viena susipainioji tiek jausmuose tiek pojuciuose ir reikia kad kas is sono stukteltu kad griztum i realybe. Viskas bus gerai tau ryt o mes busim cia kad tave pasveikintume drinks_cheers.gif
Atsakyti