Įkraunama...
Įkraunama...

Ką veikiate su vaikais namuose?

QUOTE(Linuxeee @ 2011 05 02, 14:20)
Dekui mamytes uz patarimus  4u.gif  na i uzsiemimus ir mes einame, buna 1,5val nemokamai vaikuciams uzsiemimai ten su mamytem ateina vaikuciai ir zaidzia, bet mamos pacios turi su jais uzsiimti ir zaisti, taip kad palikti negalima. Po tu uzsiemimu einame i parka ant supyniu dar ten valandziuke pasisupa, bet ir tai ne visada buna taip kad man reikia vaikscioti ir rodyti su pirstu kur suptis  doh.gif  paskui namo griztam, mazoji pokaiciuko miega bet vyresnioji niekaip, jei nueina i kambari tai paguli 10min pareina ir sako as ismiegojau jau  doh.gif  na zodziu. As tai kartais galvoju gal per mazai as demesio skiriu joms, arba jos hyper aktyvios, nes atrodo jos niekada nepavargsta galetu duotis kiaura diena ir negana butu. Vasara kai karsta as taip pat prileidziu baseina tai zinokit jos ten visa diena prasedi, islipa pavalgo pietus ir vel i lauka baseinas daugiau nieko nereikia, tai cia issigelbejimas  ax.gif  galiu ir namus susitvarkyti ir pietus pagaminti ir dar prie kompiuterio su seima pabendrauti  smile.gif


man atrodo, kad jūs labai gera mama ir pakankamai užsiimate su savo vaikais 4u.gif užlips visai jums ant galvos wink.gif
aš va neprisiruošiu nupirkt vaikams spalvotų makaronų (kažkas patarė). Vyresnelei duokit kruvele, kad pagal spalvas atrinktų, o mažiukei galima duot virvele, tegu karolius suveria bigsmile.gif jau koks pusvalandis bus suplanuotas tongue.gif
Atsakyti
Cia idomus pasiulymas su tais makaronais smile.gif bet va turiu problemele, mano mazoji neskiria spalvu iki siol unsure.gif galvoju ar jau verta nerimauti g.gif kai parodau lego kaladeles skirtingas tai nepasako spalvu bet kad spalvos skirtingos supranta ir pasako, ir visada kai zaidziam su kaladelem jai stengiuosi tas spalvas ivardinti taip kad isimintu bet jau koks pusmetis niekaip nesusigaudo spalvose unsure.gif
Man vyras ta pati sako, kad per daug tuos vaikus islepinus demesiu esu, nemoka vienos pabut ar pazaisti. Bet man vis atrodo kad as per mazai su jom uzsiimu doh.gif
Atsakyti
Mieli tėveliai, kurie turi vaikučius (4-6m.). Maloniai prašome užpildyti šią anketą, man labai svarbi Jūsų nuomonė, nes šiuo metu atlieku tyrimą apie vaikų žaidimų ypatumus. Ačiū už Jūsų nuoširdžius atsakymus.
www.manoapklausa.lt/apklausa/276003519/
Atsakyti
Manasis eina darželį, tad lavinamosios veiklos ten netrūksta.O namie jis nelabai nori kuo užsiimti.Būna, kad stato puzles, žaidžia su kaladėlėm, stato lego.Dar turim elektrinį pianiną, su kuriuo mėgsta groti.Specialiai grojimo nėra mokomas, kaip išeina, taip ir groja.Taip pat mėgsta piešti, spalvinti knygeles, o turbūt jam mieliausias užsiėmimas, tai animacinių filmukų žiūrėjimas, nors ir laba ribojamas.
Atsakyti
o kodel vyresnioji neina i mokykla? maniskiui dar tik bus 4,jis dabar lanko pre school po 3val kas dien (jos yra nemokamos) ir nuo rudens jau i mokykla eis.o pre school priklauso nuo 2m 9men.o vyresnioji mokykloj prabutu didziaja daly dienos ir tikrai turetu ka veikti,ten berods nuo 9 ryto iki 15val
Atsakyti

Maniškiai irgi patys neužsiima schmoll.gif nors žaislų pilni kampai doh.gif
O taip megstam piesti labai visur, ipac ant stiklo thumbup.gif
lipdom bet ka is plastelino
lipdukus klijojam i knygeles mirksiukas.gif
spalvas zinom nuo 1,5 metuku visas pagrindines bigsmile.gif
Atsakyti
Manasis tai pats uzsiima, zaidzia, sneka su masinyten, vyksta ju lenktynes, kovos... Pakviecia mane paziuret kartais kaip jis zaidzia, kartais prisijungti papraso. Bet siaip, labai vienas puikiai zaidzia, o as is savo puses laisvu laiku ir ji pamokinu, tai namuka is popieriaus padarau, kad masinom garazas butu, tai jam paciam palapine pastatau, knygutes pavartom, mokomes skaicius, raides... Zodziu ir taip ir taip:)
Atsakyti
Sveikos mamytės,

turiu tokią problemą...Pradėjau jaustis ne itin gerai. Darbas, namai, vaikas ir pan. Monotonija supa mano gyvenimą. Nerandu laiko sau. Gal ir norėčiau išeiti su draugėmis, tačiau turiu mažą vaiką, kurio negaliu vieno palikti. Gal žinote kokių nors užsiėmimų, kad aš kartu su sAvo mažyle galėčiau vakarais praleisti laiką?
Atsakyti
Sveika,


Nebuk tokia nusivylusi seimininke, viskas cia tvarkoje, greit sugalvosime tau pramogu. Gali iseiti ir tiesiog pasivaikscioti su savo vaikeliu, gali pazaisti koki idomu zaidima ir tiesiog su juo pasimankstinti. As va nesenei pati nusprendziau kad ir man reikia pokyciu gyvenime, tai va, radau skelbima impulso puslapyje, ziaurei gerai , nes pries tai tai budavo taip, as aerobikoje o vaikas sale manes ir ziuri kaip mes ten visos sokam, jam budavo neidomu. tai radau cia geriausia varianta. Nusipirkau 12men. naryste ir sau, ir gavau naryste vaikui visiem metam nemokamai. tai jei megsti sportuoti tai pats geriaisias variantas. Lauksiu tavo atsakymo.
Atsakyti
O mes laisvalaikiu bandome mokytis skaičiuoti, gavome dovanų pusryčių padėkliuką su daugybos lentele ir dabar kiekvieną rytą pradedame su nesudėtinga matematika. Ir skaičiuoti vaikas išmoksta ir pati iš naujo matematiką prisiminiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiste Sabaliauskiene @ 2011 10 27, 11:02)
O mes laisvalaikiu bandome mokytis skaičiuoti, gavome dovanų pusryčių padėkliuką su daugybos lentele ir dabar kiekvieną rytą pradedame su nesudėtinga matematika. Ir skaičiuoti vaikas išmoksta ir pati iš naujo matematiką prisiminiau smile.gif


Man kai sunena paliko visam savaitgaliui priziuret, tai irgi mokinomes daugybos lentele, tik galvoju kokio amziaus vaika yra normalu pradet jos mokint?
Atsakyti
Na dabar kai tokie ilgi vakarai,tai kasdien po vakarienes visi trys zaidziame stalo zaidimus,kadangi suneliui jie patinka tai turime ne viena, taip ir patiems greiciau vakarai praeina smile.gif,o ivairiu uzdoteliu darzelyje padaro,tai namuose ir nebeverciu blush2.gif
Atsakyti