Įkraunama...
Įkraunama...

Ką veikiate su vaikais namuose?

Žaidžiam kasdien, šiuo metu ,,ant bangos" parduotuvė, kavinė ir valgoma-nevalgoma. Taip pat dažnai žaidžiam ,,šeimą" su kūdikiais ir stalo žaidimus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lyra82: 01 sausio 2011 - 21:33
Sveikos, mamytės smile.gif

Esu beveik keturmečių dvynukų mama. Ką jūs darotė kartu su vaikais laisvalaikių? Kokius žaidimėlius žaidžiate? Kokias knygas skaitote? Kokius lavinamuosius (motorikai, logikai, atminčiai, kalbai) pratimelius darote? Aš perku spalvinimo knygutes, lavinamąsias knygeles, bet gal jūs galite pasiūlyti daugiau ir gerų variantų? Arba knygučių, kur būtų nesudetingų, taisyklingos kalbos pasakelių? Ačiū
Atsakyti
tai kad keturmečio visas gyvenimas yra laisvalaikis wink.gif
Atsakyti
O jūs irgi visa diena laisva? Laimingas mažylis
Atsakyti
tai ar keturmečio laisvalaikis, ar JŪSŲ laisvalaikis su keturmečiu? g.gif
o ką keturmetis veikia, kai būna ne su jumis?
šiaip tai vaikui tokio amžiaus tik žaisti, žaisti, ir žaisti. su žaislais, su kamuoliu, su konstruktoriais, su daiktais. skaityti knygų pats nelabai paskaitys. skaitykite tai kas jam įdomu, pvz. apie gyvūnus, ar apie mašinas.
Atsakyti
na mes labiausiai tai dūkt mėgstam yahoo.gif , bet dar ir pakarpyt ir priklijuot,plastelinu lipdyt labai patinka,spalvinti knygutes,su dažais dažyt,čia mūsų kaip aš vadinu namų darbai smile.gif
Atsakyti
Musiskis zaidzia ir zaidzia paskui dar vakarais siauteja namie biggrin.gif biggrin.gif Aisku atsils oras tai sode bus smagu wub.gif wub.gif kazka konstruot nelabai megejas bet padelioja kai kada .
Atsakyti
Man ir mano sunui patinka knyga Smalsiukas uzduotys ir kurybiniai projektai 4 metu vaikams. Uzduotys vis naujos, idomios ir neatsibostancios.
Atsakyti
QUOTE(Aure @ 2011 03 31, 22:06)
Man ir mano sunui patinka knyga Smalsiukas uzduotys ir kurybiniai projektai 4 metu vaikams. Uzduotys vis naujos, idomios ir neatsibostancios.

Aciu uz patarima, pasiziuresiu sia knygute, maniskiai labai megsta daryti pamokas smile.gif
Papildyta:
O gal kas galit patarti, kur internete galima rasti uzduoteles?

Maniskiems labai patinka, kai zaidziam visi kartu smile.gif Tiesiog noreciau pasisemti ideju
Atsakyti
mano sūnus puzzles dėlioja thumbup.gif dabar tai jo pagrindinis užsiėmimas biggrin.gif jau dėlioja iš 54 dalių. Duokit ir jūs savo vaikui,turėtų patikt. Nors jei vaikas labai judrus,gali mest tokį užsiėmimą. Mano sūnus labai ramaus būdo,tai jam pats tas.
Atsakyti
Delioja ir mano, nors nelabai noriai. Kai pabande pirma karta, deliojo visa savaite, tiesiog patys prase, bet dabar jau "perkando" kad ne visi paveikslleliai taip lengvai susidelioja, tai ne labai nori biggrin.gif . Labai megsta plastilina, piesti (ypac dazais), mes kartu ispaisem siena koridoriui, vaikai tikrai buvo laimingi bigsmile.gif

Bet niekada nebandziau lankstyti popieriaus, kas ka gali patarti?
Papildyta:
QUOTE(sena niekšė @ 2011 03 31, 15:20)
tai ar keturmečio laisvalaikis, ar JŪSŲ laisvalaikis su keturmečiu?  g.gif
o ką keturmetis veikia, kai būna ne su jumis?
šiaip tai vaikui tokio amžiaus tik žaisti, žaisti, ir žaisti. su žaislais, su kamuoliu, su konstruktoriais, su daiktais. skaityti knygų pats nelabai paskaitys. skaitykite tai kas jam įdomu, pvz. apie gyvūnus, ar apie mašinas.


Buna darzelyje arba su mociute, bet tai ne tas pats kas su mama. Be to, sunus blogai kalba, o logopedai sako- isaugs ir kalbes. Noriu jam padeti, o kartu ir sudominti. Zinau, kad yra specialiuju logoped uzduoteliu, radau nemazai rusu, anglu kalbomis, o lietuvisku... Todel ir ieskau, gal kas zino kur
Atsakyti
Kai buvo tokio amziaus labai mego zaisti su masinom, garazais, daznai tekdavo ir man kartu statyti garazus, plovyklas, autoservisus, tiesti kelius. O budavo kad visas kambarys pavirstdavo keliais keliukais masinom. Deliojo puzzle, piese, klijavo. Mego is dideliu deziu pasigaminti nama, cia jau tekdavo ir man pagelbeti, bet tik kokiu namu nesam pasidare smile.gif ir su verandom, su langinem, balkonais, mazu ir ganetinai erdviu. Raideliu, skaiciu nelabai buvo linkes mokintis, ad nelabai ir verciau, atejo laikas kai pat susidomejo ir paprase jam parodyti smile.gif Labai mego kurybinius rinkinukus, kur nulipdzius tarkim statulele reikia ja nuspalvinti, piesti su stiklo dazais ir isdziuvus piesiniui ji perkelti pas save ant lango.
Atsakyti