Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

QUOTE(ediper @ 2011 05 10, 09:28)
Del meeto. Jei bus organizuojama kzkas tokio lygio,kaip pernai,gal but prisijungsiu,bet i Sayonaros organizuojama cirko pasirodyma tikrai nea  4u.gif Sorry  smile.gif

g.gif kokie cia povandeniniai akmenys? g.gif lyg ir apie cirkus kalbos nebuvo smile.gif

andriuska - oho koks auto lotuliukas.gif didelis zmogus jauties thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sansara @ 2011 05 10, 09:45)
g.gif kokie cia povandeniniai akmenys?  g.gif lyg ir apie cirkus kalbos nebuvo smile.gif




kas meto,tas zino. daugiau nekomentuosiu nieko. nei viesai ,nei privaciai.

kam ka esu skolinga,-issiusiu pastu,kai pasakys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ediper @ 2011 05 10, 09:49)
kas meto,tas zino. daugiau nekomentuosiu nieko. nei viesai ,nei privaciai.

yra gera rusiska patarle "doveriaj, no proveriaj" - vertimas "pasitikek, bet pasitikrink" 4u.gif
rišam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ediper @ 2011 05 10, 08:28)
Del meeto. Jei bus organizuojama kzkas tokio lygio,kaip pernai,gal but prisijungsiu,bet i Sayonaros organizuojama cirko pasirodyma tikrai nea  4u.gif Sorry  smile.gif


akcija-atrakcija 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Andriau, su gimtadieniu 4u.gif Linkiu sveikatos, jei jau akinius užsidėjai ir solidaus amžiaus sulaukei biggrin.gif

Mariau, gal dar turi mano tuos kelis negatyvus, kuriuos testavai kažkada? Būtų faina, jei rastum. Galvojau, kad jau neprisireiks, bet pasirodo ėmė ir prisireikė smile.gif
Papildyta:
Dėl susitikimo, tai aš mielai, bet tik po birželio 20d. Seniai mačiausi su visais, būtų smagu susimeetinti.
Atsakyti
andriuska, su gimtadieniu! aha, atrodo visai neblogi metai buvo, ane? ir puslapis - smagu, kad atradai savo nisa, ir kitiems nauda. ir tie Paparciai - as net kzk moteru zurnale skaiciau apie "brandaus (ar kzk panasiai biggrin.gif ) amziaus vyra, kurio pomegis fotografija". nu ir siaip gerbiu uz kantrybe atsakineti i musu klausimus ir gebejima gerai sutarti daugmaz su visais. Tak deržat' pioneer.gif birthday.gif

o paskaicius tavo paskutini straipsneli prisiminiau, kaip vaikysteje kiemuose nuo bernu su raudonu stiklu slepdavomes ir spiegdavom - neva jie VISKA mato doh.gif

kzk us kadro vyksta, kaip suprantu. bet ediper - nuosirdziai, "risk" su kuo tik nori, tik ne su pacia fotografija mirksiukas.gif

del meet'o - nu vasara visada sunkiai buna - buna, buna tu norinciu, paskui kaip praktika rodo, issibarsto. as lyg tureciau galeti tuo metu, kai sillwio bus. del veiklos - man nelabai svarbu. jeigu reikia, galiu su AFD vaikinais del kokiu mokymu pakalbeti. patiktu ir per parodas tuo metu veikiancias prasinesti, ir pries kavines nieko neturiu. labiausiai patiktu kur nors i gamtoj pasibuti, pafotografuoti. mergaiciu, nu atsiprasau, vyrai, nekalbinsiu biggrin.gif kodel jums turi gerai buti, o as gal pvz pavydesiu biggrin.gif ir dar kad savo rankomis ta jums paorganizuociau tongue.gif
Atsakyti
Su gimtadieniu, Andriau! Spaudžiu dešinę ir stipriai papurtau 4u.gif Tikrai didis atrodai iš savo proginio, taip moksliškai per tuos akinius į visus žvelgiantis cool.gif Būk laimingas!

Dėl meeto, tai manau prisijungsiu, su vaikais kaip nors susireguliuosiu. Labai pritariu Gaziulkai, kad galim ką su AFD sugalvot, jie gal kokių įdomesnių procesų parodys, ar tiesiog nuotraukų paspausdint - tarkim pirmoje dalyje kur gamtoj pa(si)fotografuojam, papiknikaujam ar panašiai, o po to juostelių turinį išryškinam ir paspausdinam.

Panašu kad čia kažkas vyksta, kas ne visiems turi būt žinoma cool.gif Edita, kam taip vat kategoriškai. Fotografija, jei ne verslas, tai juk visad su mumis - vien vaikus ir šeimą gi fotografuoji mirksiukas.gif bet va fotografuoji sau neprastai! Ir jauti iš to smagumą.
Atsakyti
Andriau, su gimtadieniu! smile.gif
Atsakyti
Gaziulka, esu mačio nuo pleiskanų iki kojinių kvapo, tad moteriškus žurnalus man skaityti žema cool.gif (kažką apie mane konkrečiai rašė? taip įdomu blush2.gif ).

dėl AFD pritariu. jei tikrai galėsite skirti tam visą dieną. nes foto darymas tai 3 val., ryškinimas su džuvimu irgi 1,5 val. fotosesija (ir jaudulio tramdymas prieš nepažįstamą nuogą kūną) dar kokios 3 val. aš jei nebūsių išvažiavęs atostgų (konkrečiai dar nežinau, kažkaip paskutiniu metu prastai man su atostogų planavimu), tai tikrai galiu skirti tam visą dieną ar net dvi. prie organizavimo prisidedu.

ir dar karta visiems nuoširdus ačiū už sveikinimus. nepamirškime, ką mums visiems sakė vienas katinas iš tarybinio multiko.
Atsakyti
Andriau - su wink.gif sveikatos ir laimes smile.gif

Puriena - turiu ta juostele, po visom mano juostelem miega. Jei reikia greitai, tai galvojam kaip perduot, jei negreitai - tai per koki myta smile.gif
Atsakyti
Andriau, su smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupeliukas @ 2011 05 10, 11:33)
tarkim pirmoje dalyje kur gamtoj pa(si)fotografuojam, papiknikaujam ar panašiai, o po to juostelių turinį išryškinam ir paspausdinam.

Jeigu bus noras galim organizuotis susitikima pas mus smile.gif galima ir su vaikais, zalumos yra, vaikam atrakciju yra, sasla kur issikept ir kur kokteili lauke isgert taip pat vietos yra smile.gif
Atsakyti