Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

QUOTE(ediper @ 2011 05 09, 17:35)
jau atsakiau  cool.gif nenoriu prisizadeti,to ko gal neivykdysiu. drovi as ant tokiu dalyku  cool.gif


taigi pati pasisiūlei smile.gif

gerai, neįkyrėsiu, jei norėsi - aš visad pasiruošus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2011 05 09, 18:36)
taigi pati pasisiūlei smile.gif

gerai, neįkyrėsiu, jei norėsi - aš visad pasiruošus smile.gif


taigi parasiau,kad juokauju mirksiukas.gif

jei rimtai ,tai noreciau ,kad kas nors pafotografuotu,bet as daugiau noriu paprastu fotu ,be isvedziojimu.
Atsakyti
QUOTE(ediper @ 2011 05 09, 17:40)
taigi parasiau,kad juokauju  mirksiukas.gif

jei rimtai ,tai noreciau ,kad kas nors pafotografuotu,bet as daugiau noriu paprastu fotu ,be isvedziojimu.


nu va..sad.gif

per meetą tikrai fotų gautum..smile.gif visada po jų būna krūvos, tik spėk siųstis..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2011 05 09, 18:41)
nu va..sad.gif

per meetą tikrai fotų gautum..smile.gif visada po jų būna krūvos, tik spėk siųstis..smile.gif


po praeito nei vienos negavau cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ediper @ 2011 05 09, 17:44)
po praeito nei vienos negavau  cool.gif  biggrin.gif


nes niekas nefotkino. pameni - kambary buvo tamsu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2011 05 09, 18:46)
nes niekas nefotkino. pameni - kambary buvo tamsu biggrin.gif


tamsu ir labai karsta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ediper @ 2011 05 09, 17:49)
tamsu ir labai karsta  biggrin.gif


o jo, aš atėjus galėjau dėmesį skirti tik seksualiajam ventiliatoriui..smile.gif
Atsakyti
Andriau, su gimtadieniu 4u.gif bigsmile.gif Būk sveiks ir linksms..smile.gif
Atsakyti
Andriuška, su bezdžiumi tave 4u.gif ko čia palinkėjus? g.gif kad baterija nenusėstu tau smile.gif nes praėję metai, iš šono žiūrint, buvo labai aktyvūs, turiningi ir pilni gerų darbų, tai taip ir toliau 4u.gif
Atsakyti
andriuska, su gimtadieniu!!!
Atsakyti
ačiū drinks_cheers.gif

štai Jums proginis

user posted image

kodėl aš su akiniais, ar tai susiję su gerbtinu mano amžiumi ir daug kitos naudingos informacijos sužinosite iš naujausio mano straipsnelio cool.gif
Atsakyti
Andriuk,su Gimtadieniu 4u.gif Prisidedu prie Sansaros palinkejimo smile.gif


O as savo ruoztu nusprendziau 'risti' kuriam laikui su fotografija smile.gif Darysiu kzkada Facebooke pertvarka taip pat,t.y. paliksiu tik ne vien su fotografija mane siejancius zmones.

Del meeto. Jei bus organizuojama kzkas tokio lygio,kaip pernai,gal but prisijungsiu,bet i Sayonaros organizuojama cirko pasirodyma tikrai nea 4u.gif Sorry smile.gif



Atsakyti