Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji fotografija

modelių įkainių paieška atvedė čia: http://www.erotinefo...o-galerija.html

ainu parūkyti...... gal kas sėkmingiau bandė? o tai mano švelni nervų sistema neatlaikys dar kokios ".... porelės". bežiūrėdamas prisiminiau, kad iš medžioklių laikų dar turiu du lapės kailius, vieną bebro... kalavijo neturiu, karučius ir grandines manau gausim nesunkiai.

o jei rimtai, ką manote? kiek būtų galinčių ir norinčių skirti vieną dieną susitikimui ir kokių alternatyvių minčių būtų? siūlau tradiciškai dalį laiko skirti mus jungiančiam pomėgiui.

p.s.. sayonara - taip. bet diena užimta posėdžiu ir dviem susitikimais su grupuotėmis...t.y. veslo ir interesų grupėmis. o būtų taip smagu, kaip pas jumi, nuo ryto taip drinks_cheers.gif , išeit į gatvę, kakučių gabalais visus išvadinti, salto nuo laiptelių Lietuvai parodyti, pabandyti žurnalistę kokę pam...bučiuot prieš kamerą. gaila, neišeis ko gero. ir neoriginalu visai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2011 05 09, 15:02)
modelių įkainių paieška atvedė čia: http://www.erotinefo...o-galerija.html

ainu parūkyti...... gal kas sėkmingiau bandė? o tai mano švelni nervų sistema neatlaikys dar kokios ".... porelės". bežiūrėdamas prisiminiau, kad iš medžioklių laikų dar turiu du lapės kailius, vieną bebro... kalavijo neturiu, karučius ir grandines manau gausim nesunkiai.

o jei rimtai, ką manote? kiek būtų galinčių ir norinčių skirti vieną dieną susitikimui ir kokių alternatyvių minčių būtų? siūlau tradiciškai dalį laiko skirti mus jungiančiam pomėgiui.

p.s.. sayonara - taip. bet diena užimta posėdžiu ir dviem susitikimais su grupuotėmis...t.y. veslo ir interesų grupėmis. o būtų taip smagu, kaip pas jumi, nuo ryto taip  drinks_cheers.gif , išeit į gatvę, kakučių gabalais visus išvadinti, salto nuo laiptelių Lietuvai parodyti, pabandyti žurnalistę kokę pam...bučiuot prieš kamerą. gaila, neišeis ko gero. ir neoriginalu visai cool.gif


paskaityk E. Parulskio "Kaip klausytis muzikos". Jis yra rašęs apie tai, kaip vargšui vyrui, kuris yra atvedamas į Filharmoniją į atitinkamos muzikos koncertą, išgyventi šį patyrimą susigalvojant įvairių pramogų. Manau, Tau per susitikimus ir posėdį rytoj praverstų smile.gif bigsmile.gif

iš kitos pusės, ten pas Tave šalia darbo irgi lankytina vieta yra, gerai saugoma, galima tarp posėdžių kokią pramogą sugalvoti. kai tada buvom susitikę ir ėmėm keistis prekėmis, tai vienas žaliauniformis paknopstom išlėkė pasižiūrėti..smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 09 gegužės 2011 - 15:11
QUOTE(andriuska @ 2011 05 09, 16:02)
modelių įkainių paieška atvedė čia: http://www.erotinefo...o-galerija.html

ainu parūkyti...... gal kas sėkmingiau bandė? o tai mano švelni nervų sistema neatlaikys dar kokios ".... porelės". bežiūrėdamas prisiminiau, kad iš medžioklių laikų dar turiu du lapės kailius, vieną bebro... kalavijo neturiu, karučius ir grandines manau gausim nesunkiai.

o jei rimtai, ką manote? kiek būtų galinčių ir norinčių skirti vieną dieną susitikimui ir kokių alternatyvių minčių būtų? siūlau tradiciškai dalį laiko skirti mus jungiančiam pomėgiui.




lotuliukas.gif prisijuokiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif

as labai noreciau. jau ir klausti ruosiausi ar ka planuojat? tik ,jei tokio tipo bus.. prisimenant pernyksti mano dalyvavima.. lotuliukas.gif oij nzn cool.gif bet kad ziuriu ir datos nesutampa . as liepa planavau vaziuoti..
Atsakyti
QUOTE(ediper @ 2011 05 09, 15:23)
lotuliukas.gif  prisijuokiau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

as labai noreciau. jau ir klausti ruosiausi ar ka planuojat? tik ,jei tokio tipo bus.. prisimenant pernyksti mano dalyvavima..  lotuliukas.gif  oij nzn  cool.gif bet kad ziuriu ir datos nesutampa  . as liepa planavau vaziuoti..


tai antrą pamainą bus galima daryti.. kaip pionierių stovyklose..smile.gif kad tik būtų noro smile.gif
Atsakyti
gera mintis. galiu išnaudoti vietos faktorių ir išeiti net į tarptautinę areną.

prisiminiau CNMS (Centrinė Nemokamų Modelių Saugykla) http://www.efoto.lt/...to_ir_kontaktai

čia tikrai ką nors rasim. taktikos sumetimais derybas pradės vesti moteriškoji mūsų būrelio dalis. o tai kaip atrodys toks pasiūlymas iš manęs: klausyk mergyt, pas mūsų chebrą čia bičiuks iš švedijos atvaro. sugalvojom pramogą - tau reiks porą valandų nuogai pasistaipstyti, o mes tave pafotkinsim. nu, a tai sveiko proto mergina sutiks? o nesveiko proto mums nereikia (herkusfoto blogą pasiskaitykite, kaip reikia vengti psichiškai nestabilių modelių, kad rytais nesispjaudyti po to). siūlau Gaziulkai pradėt derybas.
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2011 05 09, 16:25)
tai antrą pamainą bus galima daryti.. kaip pionierių stovyklose..smile.gif kad tik būtų noro smile.gif


kazin ar bus antra pamaina? g.gif pernykstis man labai patiko . kzko tokio tipo noreciau ir siemet . zinoma as nieko pries ir modelius ,reikalui esant ir pati galeciau pabuti,jei tik kailiu nepamirstu Andriukas lotuliukas.gif lotuliukas.gif juokauju 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ediper: 09 gegužės 2011 - 15:38
manau šį kartą vyras neatsisakytų sudalyvauti, jei idėja virs kūnu. gal pakeistų apie mus (sillwio ir mane) nuomone į gerąją pusę.
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2011 05 09, 16:42)
manau šį kartą vyras neatsisakytų sudalyvauti, jei idėja virs kūnu. gal pakeistų apie mus (sillwio ir mane) nuomone į gerąją pusę.


jau pakeite 4u.gif jei bus nekavininis meetas,dalyvausiu. tik va datos nesutampa verysad.gif as planuoju buti liepa/rugpjuti tik lt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ediper @ 2011 05 09, 15:36)
kazin ar bus antra pamaina?  g.gif pernykstis man labai patiko . kzko tokio tipo noreciau ir siemet . zinoma as nieko pries ir modelius ,reikalui esant ir pati galeciau pabuti,jei tik kailiu nepamirstu Andriukas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif juokauju  4u.gif


QUOTE(ediper @ 2011 05 09, 15:46)
jau pakeite  4u.gif jei bus nekavininis meetas,dalyvausiu. tik va datos nesutampa  verysad.gif as planuoju buti liepa/rugpjuti tik lt  doh.gif


o tai kokios problemos su antra pamaina? smile.gif pasakai, kad norisi, kad įdomu ir suorganizuosim pamainą su šou elementais ir spec. efektais.

beje, norėčiau Tave individualiai pafotkint, jei leisies..smile.gif kailių, tiesa, neturiu, bet gal kokių kitų artefaktų surastumėm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2011 05 09, 18:12)
o tai kokios problemos su antra pamaina? smile.gif pasakai, kad norisi, kad įdomu ir suorganizuosim pamainą su šou elementais ir spec. efektais.

beje, norėčiau Tave individualiai pafotkint, jei leisies..smile.gif kailių, tiesa, neturiu, bet gal kokių kitų artefaktų surastumėm biggrin.gif


biggrin.gif pakanka man tu sou elementu ir taip lotuliukas.gif jus organizuokites, o as prisijungsiu,jei iseis 4u.gif

Aciu uz pasiulyma,pagalvosiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ediper: 09 gegužės 2011 - 17:34
QUOTE(ediper @ 2011 05 09, 17:32)
biggrin.gif pakanka man tu sou elementu ir taip  lotuliukas.gif jus organizuokites, o as prisijungsiu,jei iseis  4u.gif


neatsakei į klausimą tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2011 05 09, 18:34)
neatsakei į klausimą tongue.gif


jau atsakiau cool.gif nenoriu prisizadeti,to ko gal neivykdysiu. drovi as ant tokiu dalyku cool.gif
Atsakyti